Classic 9 beállításai

DeletedUser8473

Vendég
én azon is csodálkozok ilyen hibákkal nem indult újra.
na de remélem már úgy rendezik mindenkinek jó legyen.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
én azon is csodálkozok ilyen hibákkal nem indult újra.
na de remélem már úgy rendezik mindenkinek jó legyen.

naa ne csodálkozz! ne is lássak újraindulást már így is eleget kellett rá várni szóval inkább játszatok :p a farmolás megoldva szóval több hiba nincs kész vége téma lezárva :D :D
 

DeletedUser8473

Vendég
hát most már én is ezt mondom,eddig is így gondoltam különben én is.:D
 

DeletedUser19046

Vendég
Előreg során meghívásokkal lehet egymás közelébe kerülni, aki nem regel előre, az megkapja a költözés tárgyat, ami egyszer alkalommal meghatározott időn belül lehetővé teszi a költözést.
A tanyaszabályról, tárolós rendszerről nagyobb mennyiségű anyagot találsz a wikin.

Jó játékot!
Létezik hogy ezt a költözési csodát még sem kapták meg? Jönne mellénk barát, s nem tud mert nincs költözési tárgy a tarsolyban, pedig nem előregisztrált volt:(
 

DeletedUser8473

Vendég
hát szomorú biza a mert a barátaim is jöttek volna mellé is.:D
 

DeletedUser12246

Vendég
Ezért mentünk előregbe. Mert nem volt rendesen kitisztázva, nem kockaztattunk
 

DeletedUser19046

Vendég
Ezért mentünk előregbe. Mert nem volt rendesen kitisztázva, nem kockaztattunk

Nekem elég tisztának tűnt a Supp válasza..de igazad van, legközelebb hiszek annak ami van:p meg mi van ha valaki időközben dönt úgy hogy mégis?:( na mindegy...majd varázsolok:p
 

DeletedUser12246

Vendég
Még ami érdekelne, hogy faluáthelyezéskor lehet-e égtájat választani majd? Vagy kizárólag barát közelébe?
Ez azért lenne fontos, mert klannal megyünk, és el kellene dönteni előregisztráljunk-e.

Igen, de utána megint megkérdeztem. Erre már az a válasz jött, hogy az egtajvalasztas inaktív. Barát közelébe - erre még semmi. Ezért nem valaltunk kockázatot és jól tettük :D :p
 

DeletedUser18895

Vendég
Lehet tudni mi ez már megint a templomokkal? Eddig mindkét kezdőfaluban volt, most az egyikben eltűnt.

Így is hatalmas különbségekkel kaptuk meg a két falut, van akinek 3-4 mezőnyire vannak egymástól és van akinek 10, de rendben, ezen túllendültünk.

Viszont ezzel a templomos kavarással most megint kedvezőtlen helyzetbe került jó néhány játékos.
Tud erre valaki bármilyen logikus magyarázatot adni?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Lehet tudni mi ez már megint a templomokkal? Eddig mindkét kezdőfaluban volt, most az egyikben eltűnt.

Így is hatalmas különbségekkel kaptuk meg a két falut, van akinek 3-4 mezőnyire vannak egymástól és van akinek 10, de rendben, ezen túllendültünk.

Viszont ezzel a templomos kavarással most megint kedvezőtlen helyzetbe került jó néhány játékos.
Tud erre valaki bármilyen logikus magyarázatot adni?

Ja, buktam vele egy falut... :/
 
Fent