Classic 8 végjátéka

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Örömmel jelenthetem be, hogy az Éjjeli Baglyok klán játékosai megnyerték a játékot.

A Klánháború Csapat nevében köszöntöm őket, és gratulálok eredményükhöz!

Arra kérek mindenkit, hogy ha még van kedvetek a Classic 8 fórumán megjelentetni a klánotok, vagy saját történeteteket, élményeiteket, akkor küldjétek be nekünk, hogy azt kitehessük a fórumra.


Díjak:

A legnagyobb játékos: Euroman - 400 prémium pont
A legnagyobb LET birtokosa: -Yohhanan- - 300 prémium pont
Nyertes klán tagjai: É.B. - 300 prémium pont


A tűzszünet 2017-02-12 18:00-kor véget ér, és a szervert zárjuk!

További jó játékot kívánunk mindenkinek, visszavárunk titeket az új szervereken!


A lezárt világon lévő aktív prémium fiókodról és a még nem aktivált prémium pontokról a következőt tudom elmondani:

Zászlók
A világon (amennyiben aktív) a zászlók kivonása a világ teljes zárását követő pár napon belül történik meg, automatikusan, azt kérni nem kell külön.

Aktivált prémium felületek és pontok
A lezárt világon lévő aktív prémium fiókodról és a még nem aktivált prémium pontokról a következőt tudom elmondani:

A már aktivált szolgáltatás leállítását a rendszer végzi, a tűzszünet alatt. Így a részarányos pontok a fiók tulajdonába visszakerülnek, és azokat a fiók másik világon szabadon felhasználhatja.

A maradék, a játékos számláján megtalálható, fel nem használt pontokkal a játékos a következőképp rendelkezhet:

1) Felhasználja egy másik fiókjában a regisztráción belül
2) Felhasználja új regisztrációjában (átadja magának, Prémium menüpont>>átadás)
3) Átadhatja egy másik fióknak (átadja magának, Prémium menüpont>>átadás)

Megjegyzés: a prémium pontok azon része, amely türelmi idő alá tartozik, annak lejártáig nem adható át más fióknak, regisztrációnak. Ki kell várni a türelmi idő lejártát, és akkor a játékos szabadon át tudja adni.


A fiókban a regisztráció inaktivitásáig maradnak meg a pontok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent