Classic 20 Csevegő

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
Azért nincs pp-és classic,mert a classicnak pont az a lényege,hogy ne szerezhessen senki pp-vel elönyt,ne tudja 1 nap alatt megvenni a nyersit,és a csökkentett idővel felhuzni a falut.Itt az aktivitás,és a játéktudás dominál,és nem a pénz,vagy a más világokon összegyűjtött pp.
 

Benedek2007

New Member
A reakció pontszáma
2
Azért nincs pp-és classic,mert a classicnak pont az a lényege,hogy ne szerezhessen senki pp-vel elönyt,ne tudja 1 nap alatt megvenni a nyersit,és a csökkentett idővel felhuzni a falut.Itt az aktivitás,és a játéktudás dominál,és nem a pénz,vagy a más világokon összegyűjtött pp.
igen ez a hp vagy high performance pedig egy speedelt sima szeró és szerintem annyi embert nem érdekel egy ilyen szerver
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
Benedek2007 mondta:
igen ez a hp vagy high performance pedig egy speedelt sima szeró és szerintem annyi embert nem érdekel egy ilyen szerver

Lehet,hogy neked ez a véleményed,nekem más.sok-sok olyan emberke van,kinek nincs pénze többezer pp-t megvenni,ami manapság van a normál szerókon,és nem is akar 4-5 világon gyűjtögetni rá.sajnos normál szerót már nem inditanak tőzsde nélkül,mert innónak is kell a bevétel.Ellenben ezen emberek hiába aktivak,és jó játékosok is,nincs esélyük.Nemrég láttam normál szerón olyat,hogy a pp-és játékosnak 4 nemesét fogták meg,(játék eleje,tehát nem 100 faluja volt,csak 2),de rá nagyon rövid idő múlva újra volt 4 nemese,mert megvette.Ez ellen semmit se tehetsz szinte.Ellenben classicon ilyen nincs,itt egyenlőek a játékosok közt a feltételek,és bár a multi pp éseknek ez biztos nem tetszik,de az igazi játék itt van.
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
nem akarom a pp-s játékosokat védeni meg az inno-t sem viszont nekem azt ne mesélje be senki, hogy egy szerveren nem tud valaki 5k pp-t kiszedni tőzsdéről szerverenként és ha csak minden második szerveren indul is komolyan simán top30-ban kell lennie 5k pp-vel így teljesen értelmetlennek tartom ezeket a hisztiket
 

b4ndika

Active Member
A reakció pontszáma
142
nem akarom a pp-s játékosokat védeni meg az inno-t sem viszont nekem azt ne mesélje be senki, hogy egy szerveren nem tud valaki 5k pp-t kiszedni tőzsdéről szerverenként és ha csak minden második szerveren indul is komolyan simán top30-ban kell lennie 5k pp-vel így teljesen értelmetlennek tartom ezeket a hisztiket
ha olyan játékos mellé kerülsz aki csak a szerverkezdésre 20 ezer pp-t elfelezőzik meg tőzsdézik, plusz nincs olyan hogy nullas falnál védekezik mert rögtön felhúzza húszra ha úgy van. Akkor költözhetsz ki a pálya szélére az 5-10k ppdel :D
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
Kedves Sam.Nem hisztiként írtam,amit írtam.csupán leírtam a classic,és a pp-és világ közti különbséget.az is természetes,hogy aki megteheti,az pp-zik.
Az az én egyéni véleményem,hogy ez miatt viszont (a classic nyújtotta egyenlő feltételek miatt),az igazi játék itt van.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Maradjámá magadnak ildi he, majd ha indul szólnak
Folyamatosan ugatsz bele mindenbe komolyan nem értem
Ott a grepolis vagy a west
Játszd az
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.232
Inkább ne játsszon semmit,ennyire egy irritáló ember nincs még a földön.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
241
Hát majd kaptok

Elindult a Classic. 2 napot sem ment, s bezárták, hogy hétfőn újraindul. Hétfő este kozölték, hogy nem indul újra, mert összefolyna a Speciális Classiccal, amiről kedden lesz bővebb infó meg előreg. Ma szerda van, szóval ha még 1 napot késik a speciális, akkor ugyanott lennénk a két Classic indulása közt időben, mintha hétfőn folytatódott volna = fölösleges volt bezárni (bár eleve a 3 nap nevetséges indok volt).
Azóta sincs hír egyik szeróról se, főleg nem a Classic 20-ról, ahonnan egy az egybe kizártak mindenkit, keresztül húzva mindenki számítását, és amiről azt mondták csak "elhalasztva" lett, nem kukázva.
Ez korrekt volt? Csoda, hogy a játékosok próbálnak érdeklődni?
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Sziasztok!
Nyugodjatok meg, én is ott voltam a Classic 20-on, az elsők között... higgyétek el senki sem szórakozásból zárta a világot, nyomós indok volt rá.
Vannak döntések amiket nem a magyar csapat határozz meg, hanem a központ.

A C2 vel kapcsolatban hamarosan lesz kint információ szíves türelmeteket kérjük.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent