Classic 12 világ beállításai

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser19714

Vendég
Ja,bocsánat!Félre értelmeztem :D


Supp akkor ezzel mi a helyzet??
Ha pedig nincs Ms akkor felvet pár kérdést.
Hogy néz ki egy nemesvonat?Egy másodpercen belül magyarul nincs vágás, vagy másodpercenként.

Ha külön falukból indítok támadást időzítve ,akkor hogy rangsorolja a csapódási sorrendet?

Hirtelen ezek jutottak eszembe:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ha pedig nincs Ms akkor felvet pár kérdést.
Hogy néz ki egy nemesvonat?Egy másodpercen belül magyarul nincs vágás, vagy másodpercenként.

Ha külön falukból indítok támadást időzítve ,akkor hogy rangsorolja a csapódási sorrendet?

Hirtelen ezek jutottak eszembe:)

Németen ilyenkor úgy volt, hogy egy faluból indítás sorrendjében indultak a támadások, és a vonat vághatatlan volt, akárhányszor próbáltuk, vagy mindegyik elé, vagy mindegyik mögé érkezett. Összeidőzített támadásokra az volt a válasz a német supporttól, hogy a rendszer rejtetten kezeli az ezredeket, de ez nem volt túl meggyőző válasz, így arra nem tudok választ adni.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Eddig is csak azért mentem be hogy megnézzem hogy milyen a szerver.. De ezután xd
 

DeletedUser19714

Vendég
Németen ilyenkor úgy volt, hogy egy faluból indítás sorrendjében indultak a támadások, és a vonat vághatatlan volt, akárhányszor próbáltuk, vagy mindegyik elé, vagy mindegyik mögé érkezett. Összeidőzített támadásokra az volt a válasz a német supporttól, hogy a rendszer rejtetten kezeli az ezredeket, de ez nem volt túl meggyőző válasz, így arra nem tudok választ adni.
Köszönöm:)
Igazabol ertem a logikát benne,20fos klánok zárt rendszerrel ms nélkül yszin tiszta harccal,csak akkor jobb lett volna ezeket egybol leirni:)

És megvalami .Nem ertem azokat a játékosokat akik külső támogatás nélkül zárt rendszerű klánnál belépnek az alklánokba.Mi értelme van,de most őszintén?:)
 

DeletedUser12246

Vendég
Ja,bocsánat!Félre értelmeztem :D


Supp akkor ezzel mi a helyzet??

Na van ms. Csak évekig (!) tart a farmolas a barbárokba :D
farm.png
Barbár falu (510|518) K55 megtámadása 19.01. napon 04:14:07:954 órakor
 

DeletedUser18862

Vendég
Azért ez marha jó. Még jó hogy felnéztem klánfórumra. Hogy valami gáz van a farmokkal.
168000 órára ment el farmolni 6 seregem is. Gyorsan visszahívtam.
laza 19,2 év. Hát valamit sürgősen kezdjenek ezzel mert picit erős.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Azért ez marha jó. Még jó hogy felnéztem klánfórumra. Hogy valami gáz van a farmokkal.
168000 órára ment el farmolni 6 seregem is. Gyorsan visszahívtam.
laza 19,2 év. Hát valamit sürgősen kezdjenek ezzel mert picit erős.

Mi a cukikissárgakiscsibe? :D Ez komoly?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19714

Vendég
Azért ez marha jó. Még jó hogy felnéztem klánfórumra. Hogy valami gáz van a farmokkal.
168000 órára ment el farmolni 6 seregem is. Gyorsan visszahívtam.
laza 19,2 év. Hát valamit sürgősen kezdjenek ezzel mert picit erős.
Ha úgy veszed akkor nem farmolni mentek hanem dezertáltak:DDD
 

DeletedUser12246

Vendég
Na akkor lássuk mik változtak.
-klan nem záródik: de záródik
Akadémia szintes: érmés
Klantars nem támadható: de
Ms aktív: inaktív
Még ki tudja mik lesznek. Egyébként ezeken kívül is rengeteg a bug a szeron. A 20 éves menetidő, a térkép kijelölés hibája, játékosok hirtelen 0 pontosokká válnak, satöbbi.
 

DeletedUser19714

Vendég
Na akkor lássuk mik változtak.
-klan nem záródik: de záródik
Akadémia szintes: érmés
Klantars nem támadható: de
Ms aktív: inaktív
Még ki tudja mik lesznek. Egyébként ezeken kívül is rengeteg a bug a szeron. A 20 éves menetidő, a térkép kijelölés hibája, játékosok hirtelen 0 pontosokká válnak, satöbbi.
Külső támogatást kipróbáltam. Az nem működik tenyleg .De meg kitudja mik vannak:)
Ennyire összecsapott szerverrel meg nem találkoztam..
 

DeletedUser12246

Vendég
Kb igen. Javítás: klánon belül nekem látogatást írt. Nem értem, mert volt aki azt mondta hogy kifarmolta a társát :D
 

DeletedUser7641

Vendég
Egyetértek! Indítsuk újra c11-es beállításokkal!
 
Fent