Classic 12 világ beállításai

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
A Classic 12 beállításai

Nyeremények
Nyertes: Az a klán nyer, amelyik az összes játékosfalu 75%-át birtokolja 14 napon át megszakítás nélkül.
Legnagyobb klán tagjai: 1000 prémium pont
Legnagyobb játékos: 900 prémium pont
Legnagyobb LET pontú játékos: 800 prémium pont
Legnagyobb LEV pontú játékos: 800 prémium pont

Általános beállítások
Végjáték: Dominancia
Játék sebessége: 4.5
Egység sebesség: 0.44
Morál: Inaktív
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Csak klánon belül
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, mennyiség alapján
Bevezető: Nincs
Időkeret a kereskedés visszavonására: 5 Perc
Milliszekundum: Inaktív
Időkeret a támadások visszavonására: 10 Perc
Éjszakai bónusz: Inaktív
Alvás Üzemmód: Inaktív

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók: Aktív, 5000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 5 falunál
Prémium fiók: Aktív
Fiókkezelő: Aktív
Farmkezelő: Aktív
Prémium Tőzsde: Inaktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Inaktív
Azonnali befejezés: Inaktív
Építkezés árának csökkentése: Inaktív
Nyersanyagtermelés növelése: Inaktív

Jutalmak
Jutalmak:
Inaktív

Kezdővédelem
Kezdők védelme: 3 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: Inaktív

Játékbeállítások
Lovag: Inaktív
Íjászok: Inaktív
Fejlesztési rendszer: 3 szintes fejlesztés
Kémek: A teljes támadáshoz fejlesztett kémek szükségesek
Tanyaszabály: Inaktív
Templom: Inaktív
Őrtorony: Inaktív
Áltámadás: Inaktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (1200 pontig).
Barbár falu visszabontása: Aktív

Zászlók
Zászlók: Inaktív

Kezdőfalu
Méret: N2

Milícia
Milícia: Inaktív

Főnemesek
Főnemesek képzése: Érmés rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív
Főnemesek maximális hatótávolsága: 50 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 26-33%

Klán
Klánharcok elérhetők: Nem
Klántárs támadható: Nem
Külső támogatás: Nincs
Klán zárul: Igen
Taglétszámkorlát: 20

Terület
Bónuszfalvak: Aktív
Kezdőfalvak: 1
Égtájválasztás: Aktív

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés:
Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 14 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 14 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 14 napot helyettesítés alatt állt.

Kedves Játékosaink,

A műszaki vizsgálat befejeződött, köszönjük az együttműködést, és a tájékoztatást a nem megfelelő működéssel kapcsolatban.
Sajnálatos módon a világon a nemes árát jelenleg nem tudjuk állandó értékre állítani, mert az csak a tárolós rendszerrel működik együtt. Ezért a kiírást is módosítani fogjuk.

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

További jó játékot,

Klánháború Csapat


Kezdő dátum: 2018-11-05
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12246

Vendég
Pár kérdés.

1. Faluáthelyezés van?

2. Barát meghívás közel magamhoz? Nem előreges,hanem indulás után lehetséges?

3. Szabad kereskedelem: Csak klánon belül
Ez azt jelenti,hogy az elején már lehetlesz nyersit küldeni, nincs időbeli korlat?

4. Főnemesek árának növekedése inaktív. Ez azt jelenti hogy minden nemes 1 érmébe fog kerülni?
 

DeletedUser18862

Vendég
A hűségcsökkentés % okat 26-33% átvehetné mindegyik világ. Elég undorító amikor 3 nemessel pl ilyen sorozatot produkálsz 20-20-21 és a 63as hűséget nem tudod átütni.
A classic beállítása ideálisnak tűnik 4,5X sebesség 10800as maxos bányák... Eléggé szimpatikus. A 20 fős klán mondjuk necces de Úgyis 2-3-4 klán indul kláncsaládonként aztán összemixelődnek idővel...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14687

Vendég
szabálytalan tartalom

kb. nekem is ez volt a reakcióm miután végignéztem ezeket a beállításokat, ha lenne rá időm 0/24-be duallal vagy triallal, itt élvezkednék :D de sajna nincs :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14687

Vendég
Na itt is vagyunk, az ilyen noname megmondó emberekért szeretjük a külsőt :)

Classicról beszélgetünk ember, és éjjelibónusz nélkül egy ember hol tudna vállalni 0-24-es aktivitást? (meló, alvás és élet mellet?)

Egyébként meg normál világokon végig egyedül toltam, voltak duáljaim, de ők nem tettek hozzá semmit az acc-okhoz igazából, csak papiron voltak duáljaim, gyakorlatilag mindenhol egyedül játszottam. (a duálok aktivitása kimerült abban hogy szerókezdés első 2 hetében reggelente kitoltak 1-2 farmkört kb. és ennyi :D)

De pont nem érdekel mit gondolsz rólam, viszont ezzel az accal ahol voltam minden szerón én építettem fel egyedül. De felőlem lehet irigykedni és kifogásokat keresni a sikereimre, akik nem értek el semmit a KH-ban azoknak szokott általában ilyen szája lenni. Messze nem az érdekel hogy mások elismerjenek, én csak a játék élvezetéért játszok, aztán gondolhat mindenki amit akar. :)

u.i.: elnézést az OFF-ért
Pacsi.
 

DeletedUser19751

Vendég
Klánzárás nincs,vagyis szabadon elhagyható a klán.Mégsem tudnak kilépni a klánomból,akik ki akarnak.Ez a játék indulásakor feloldódik?Van bőven tagunk,lehet,hogy 2 klánunk lesz,és rendezni akarjuk az erőviszonyokat.Válaszotokat várom!

Üdv:Shark!
 

DeletedUser8560

Vendég
Pár kérdés.

1. Faluáthelyezés van? Áthelyező tárgy a szokásos módon

2. Barát meghívás közel magamhoz? Nem előreges,hanem indulás után lehetséges? A meghívás rendszert nem a support irányítja, így az tudtommal változatlan

3. Szabad kereskedelem: Csak klánon belül
Ez azt jelenti,hogy az elején már lehetlesz nyersit küldeni, nincs időbeli korlat? Időkorlát van, ahogy fent írtam, a világ első játékosától indul a visszaszámlálás, nem pedig egyénenként.

4. Főnemesek árának növekedése inaktív. Ez azt jelenti hogy minden nemes 1 érmébe fog kerülni?
A főnemes ára nem növekszik, csak az akadémiák száma a korlátozó tényező.
 

DeletedUser8560

Vendég
Klánzárás nincs,vagyis szabadon elhagyható a klán.Mégsem tudnak kilépni a klánomból,akik ki akarnak.Ez a játék indulásakor feloldódik?Van bőven tagunk,lehet,hogy 2 klánunk lesz,és rendezni akarjuk az erőviszonyokat.Válaszotokat várom!

Üdv:Shark!
Elnézést, elírtam. A klánok záródnak.
 

DeletedUser7641

Vendég
Őszintén a záródó klánok nem pont jó kémkedés ellen? :confused:
 

Séfbácsik

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Én is megkaptam már pár arcoskodó okostojástól hogy dualal meg triálal vagyok top 1, de ezeknek az embereknek a legnagyobb eredménye az a 2 mondat amit ideböfögnek. Teljesítmény 0.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Én is megkaptam már pár arcoskodó okostojástól hogy dualal meg triálal vagyok top 1, de ezeknek az embereknek a legnagyobb eredménye az a 2 mondat amit ideböfögnek. Teljesítmény 0.

Igazából én megértem azokat akik dualban/triálban nyomják :D több szabad ideje van az embernek és a fiók így sokkal aktívabb (ami ezen a classicon nagyon jól jön főleg hogy nincs éjjeli bónusz)
 
Fent