Classic 10 beállításai

DeletedUser8473

Vendég
Hát gratulálok annak a munkaadónak aki téged alkalmaz hogy munka helyett játszol.:D
Tudod ezen már vitatkoztunk párszor.Azért mert olyan progikkal nyomod amit nem tudnak le ellenőrizni vagy le buktatni nem jelenti azt nem csalsz.

Én egyetlen egy szerveren nem láttalak még végig tolni komolya eredménnyel miről beszélsz?
Ami mega másik ilyen szervere menjen a ember tők komolyan?
nem vagyok én hülye.
v22 től a KH egyre jelebb sülyed sajnos .és egyre többet érnek el azok akik olyanok mint te.
Nem véletlen hogy egyre kevesebb a játékos.
Ne gyere azzal,hogy te dolgozol és olyan helyen ahol gép közelbe vagy,mert amikor a KH nyomod ha egyáltalán te farmolsz akkor nem dolgozol.......
 

DeletedUser8473

Vendég
Különben meg le írtam a véleményem.és a KH elérhető adatok engem igazolnak.nézd meg a
488 embernek van 100 pont felet a pontja úgy hogy nem lehet pp szerezni.Nem a pp miatt játszanak a emberek.
Én aki később kezdte el és nem farmoltam semmit és nem is nagyon léptem be vagyok 259 ponton.
Magyarul akik nem érik el ezt a pontot nem valami sokat vannak itt mint én.Ennek a kevés játékos létszámnak meg oka van.
 

DeletedUser18783

Vendég
Bizonyitottam en eleget nem is olyan regen aki ott volt tudja aki nem az meg igy jart :D
Haat valamit azert csak tudok ha eleg sokan tudjak a nevemet a jatekom miatt meg neked csak azert tudjak mert mindig ostobasagokat frocsogsz ide a forumra :D
Aki nalad jobb az mindenki csal :D

Speeden is mindig csaltam tudom ott se tudtal soha vesziteni
 

DeletedUser12246

Vendég
Ildi adok egy kis infót. Ha szemmel nyomod nézhet téged 24/7ben az admin, akkor se szűri ki. Gyanú lehet, de bizonyítani képtelenség. Szóval felesleges ezen vitázni.
A másik meg hogy legálissá kellene tenni, mert pl egy dual vagy trial accal ugyanazt megcsinálod, vagy a fiók kezelővel.
Mondjuk havi 100 pp-ért legal a szem :D:D Ui. Tisztában vagyok vele h ilyen sose lesz ;)
 

DeletedUser8473

Vendég
pontosan tudom én ezt,de ettől nem szabályos .nem csak az más sem.
De ThaR engem már nem érdekel a KH komolyan.mivel a becsületes játék élménye oda van mesze már.
Nem érdekel ki hogy csal.de akkor ne pofázón ő a másikról.
Én nem írtam nevet.saját maga áll be.:D
 

DeletedUser8473

Vendég
csak egy ártatlan kérdés a címkézés hol marad el.?
Mivel azért ez a szolgáltatás benne kéne legyen a PF ben.
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát én sehol nem találok olyat a ki írásban,hogy a PF ből hiányozni fog a címkézés.
Valaki eseleg meg tudja mutatni hol volt ez meghirdetve?Mert a supp nem képes erre válaszolni normálisan.
Bár nem tudom ha valaki el fogadja suppos lesz akkor miért nem tud rendes választ adni egy egy kérdésre.Ha nincs neki ideje türelme meg minden vállalja el.
 

DeletedUser8473

Vendég
Nos én rá kérdeztem a suppnál normális válasz nélkül le lett zárva .ezért kérdeztem itt.Ha pf ép annyi a classicon is mint egy normál szeron akkor olyan nincs hogy annyi pp ért kevesebbet kapjunk?
De milyen ez már?És mi az,hogy semmit mondó válasz után egyszerűen le zárja a levelezést?
 
Fent