Bills

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Nem értem miért írsz ilyet mikor minden szó igaz abban amit írtam, alátámasztva :/ , és nem bántásként írtam egy szót sem, de másnak is feltűnt az ellentmondás megnyugatlak valaki 1 képet is kitett csak törölték, mert levelezést nem lehet kitenni. Csak tudod arra akartam rávilágítani, hogy nem hiteles amit írsz. De semmi támadó jelleg, meg semmi bántási meg hátsó szándék nincs benne megnyugtatlak. Csak ez olyan mint aki bort iszik s vizet prédikál.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Nem értem miért írsz ilyet mikor minden szó igaz abban amit írtam, alátámasztva :/ , és nem bántásként írtam egy szót sem, de másnak is feltűnt az ellentmondás megnyugatlak valaki 1 képet is kitett csak törölték, mert levelezést nem lehet kitenni. Csak tudod arra akartam rávilágítani, hogy nem hiteles amit írsz. De semmi támadó jelleg, meg semmi bántási meg hátsó szándék nincs benne megnyugtatlak. Csak ez olyan mint aki bort iszik s vizet prédikál.

Rendben, akkor fejtsd ki a véleményed arról is, hogy a jelenlegi tulajdonosa részben milyen eszközökkel szerezte a címeit.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Nem unod még a folyamatos propagandát minden ellefeled ellen? Rég atlepted a viccesnek mondhato trollkodas vonalat már vagy ugy 1 éve. Aztán ha megint szólok megint én leszek a rossz csak mocskosul undorító amit muvelsz így szólnom kell még akkor is ha bills mellett.
 

DeletedUser20158

Vendég
Számomra kicsit mosott agyúnak tünik ez a tag... írd ide hogy csalt a haverod azt is. Amit a játék felülete megenged az nem csalás, maximum ha te írnád a szabályokat, de veled olyat sose fognak iratni, mert egy szájhős vagy. Nem unod még a sározásom? Mit vársz ezektől a kommentektől? :)

Rendben, akkor fejtsd ki a véleményed arról is, hogy a jelenlegi tulajdonosa részben milyen eszközökkel szerezte a címeit.

Nem sározás amit képviselsz :)
A címeket mindenképpen tisztességes eszközökkel szerezhette, vagy mi a véleményed ezzel kapcsolatban? Tudtommal te ott egy egész mamut fiókot kaptál belsőre, majdnem 2x annyi támadód volt mint az általad említett személynek és mégsem tudtál megfelelően érvényesülni. Miért? Ne vedd offenzíven, csak érdekelne a meglátásod :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Rendben, akkor fejtsd ki a véleményed arról is, hogy a jelenlegi tulajdonosa részben milyen eszközökkel szerezte a címeit.
Többé kevésbé én is fent voltam éjjel is meg nappal is amikor indította a nukjait/ a védőit mozgatta és védekezett/támadott az asg, szóval rengeteg időt fektetett bele abba, hogy azok a let-lev-támogató pontok oda kerüljenek, meg a helyettesek is akik néha indítottak, védekeztek stb.. Nézzük azt oldalát amiről te beszélsz...az érem azon oldalán pedig nem jár sem let sem lev mert ellenállás nélkül megy a falu. Szóval szerintem ezt meg is beszéltük és arra a következtetésre lehet jutni, hogy azok a számok teljesen jogosak,-ha nem is maradnak meg, mert...pl extreme spanod tudja, hogy miért, de pl én nem, szóval őt kérdezd, neki biztos jobbak az információs forrásai - és nem szép dolog ily módon elcsalni.
Annak ellenére, hogy 2x annyi falutok volt és a szövetsétből kb te támadtál a leg ésszerübben, de így is csak ennyi letre futotta, szerintem ez mindent elárul.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Számomra kicsit mosott agyúnak tünik ez a tag... írd ide hogy csalt a haverod azt is. Amit a játék felülete megenged az nem csalás, maximum ha te írnád a szabályokat, de veled olyat sose fognak iratni, mert egy szájhős vagy. Nem unod még a sározásom? Mit vársz ezektől a kommentektől? :)

Szia
Erre mondják azt hogy szakmailag rendben volt etikailag nem. Azt mindenki döntse el maga hogy kinek mi fér bele a játékba és hol húzza meg a "becsületes, gerinces" játék és a "gerinctelen ,plecsniharcos" játék között a határt.
 

DeletedUser15604

Vendég
Egyébként jó interjú volt, de elfelejtetted megkérdezni, hogy vonatnál miért van kevesebb serege, mint nekem 1800ponttal, no meg melyik cotloson akarja az első vonatját elbukni, amire több ezer ppt költött?

Kihagytad a legfontosabb kérdést!

A cigányjósnő lecsapott !!444 :p

bármilyen egyéb körülmény esetén én is jól megrugdosnám márkot de ez most sajnos nem az a helyzet majd talán holnap
 
Fent