BIG

DeletedUser18750

Vendég
Nem való nektek ez a külső..
Szellemileg leépültök tőle, és az identitásotok is változik.. Vagy itt csak hangsúlyozzátok.
 

DeletedUser18946

Vendég
Üdv mindenkinek!
Nem szoktam ide felnézegetni de vezér tàrsam mondta érdekes dolgokat lehet olvasgatni a forumon.
Hàt itt vagyok es mar lattom is hogy az egyik kedvenc klànom is a Big itt van amin lehet csámcsogni.
Van véleményem róluk és más hasonló nagy klànokrol is.
Nem szidni szeretnèm őket csak èn megtartom a hàrom lèpes tàvolságot mert az a jàtékstilus amit képviselnek az nem nekem való.
De hàt ezért ők az erő sötét oldala
 

DeletedUser18887

Vendég
Üdv mindenkinek!
Nem szoktam ide felnézegetni de vezér tàrsam mondta érdekes dolgokat lehet olvasgatni a forumon.
Hàt itt vagyok es mar lattom is hogy az egyik kedvenc klànom is a Big itt van amin lehet csámcsogni.
Van véleményem róluk és más hasonló nagy klànokrol is.
Nem szidni szeretnèm őket csak èn megtartom a hàrom lèpes tàvolságot mert az a jàtékstilus amit képviselnek az nem nekem való.
De hàt ezért ők az erő sötét oldala
Azt írod a BIG a kedvenc klánod, akkor miért is tartod meg a három lépést????
 

DeletedUser18886

Vendég
Azert kedves Vérszívó ur hogy tudj mibe belekötni ..... "kedvenc" es igy rögtön értelmet nyer a 3 lépés távolság...
Kedves Vérszívók Vérszívója úr !

A 3 lépés távolságot megtudom érteni, de a "kedvencet" nem.
Érdekel a téma. Esetleg kifejtenétek ? :)
 

Smacek

New Member
A reakció pontszáma
6
Kedves Vérszívók Vérszívója úr !

A 3 lépés távolságot megtudom érteni, de a "kedvencet" nem.
Érdekel a téma. Esetleg kifejtenétek ? :)

Amennyiben "régi motoros" vagy a kedvenc klanodnal, ugy ismerned kellene *DeadKnight* kollegadat es nem kerdeznel ilyet...

De persze kaphatsz magyarazatot....
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18887

Vendég
Amennyiben "régi motoros" vagy a kedvenc klanodnal, ugy ismerned kellene *DeadKnight* kollegadat es nem kerdeznel ilyet...

De persze mindjart kaphatsz magyarazatot....
Engem érdekelne a magyarázat, azért is mert én nem ismerem annyira *DeadKnight* kollégádat!
Megtiszteltetés lenne, ha ki fejtenéd!
 
Fent