Beszélgetés

DeletedUser

Vendég
Látom te még mindig érzelmekre meg erkölcsre és egyéb dolgokra akarod visszavezetni azt hogy veszítettetek. Inkább nem reagálok, mert ezt a csontot már ezerszer lerágtuk. Csak mások kedvéért jegyzem meg (ök nem biztos hogy tudják) hogy nem gerincproblémák miatt maradtál a klánodban - te is láttad hogy rossz a vezetés - hanem azért mert kaptál egy rangot. Ezt a témát én lezártam.
 

DeletedUser5422

Vendég
tévedsz, de azt hiszel, amit akarsz:)
érzelmek? nem
de amit csináltatok az nem a klánháború
és én is lezártam:)
 

DeletedUser10878

Vendég
Ám én ott nagyon nem találom XD Igaz, nem vagyok egy face ffüggő :D
 

DeletedUser16098

Vendég
Mi ez a csend itt népek ? Megjelent egy új világ akkor már nem dumáltok itt :D
 

DeletedUser10878

Vendég
Van egy dolog amit nem értek.
a kérdések topic-ot nem találom (szokásom szerint), de mindegy, itt is akad elég okos :p
Felderítettem egy falut.
A főhad 20-as szintű volt, x mennyiségű sereggel.
Amikor rá 2:20 percre befoglaltam a főhad 1-es szintű volt.
Nem használtam katát, és más sem támadta, mert a sereg ugyanannyi volt a a foglalás első csapata előtt, tehát más sem katázta le.
Bontani, nem bonthatta olyan gyorsan, max prémcsivel (vajon megéri neki?) amit nem hiszek hogy arra használná el.
Ötletek?
 

DeletedUser16246

Vendég
Van egy dolog amit nem értek.
a kérdések topic-ot nem találom (szokásom szerint), de mindegy, itt is akad elég okos :p
Felderítettem egy falut.
A főhad 20-as szintű volt, x mennyiségű sereggel.
Amikor rá 2:20 percre befoglaltam a főhad 1-es szintű volt.
Nem használtam katát, és más sem támadta, mert a sereg ugyanannyi volt a a foglalás első csapata előtt, tehát más sem katázta le.
Bontani, nem bonthatta olyan gyorsan, max prémcsivel (vajon megéri neki?) amit nem hiszek hogy arra használná el.
Ötletek?

[COLOR="#6363300"]Íme a keresett topic: http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?2920-Játékkal-kapcsolatos-kérdések[/COLOR] :)
 
Fent