Beszélgetés

DeletedUser

Vendég
bandi111 a BFK-ból megmondja a tutit,megmondja a frankót :p:D
Ő a szentek szentje :D
Aki még az adott szavát sem tartotta be egyszer sem ^^
Fogjad a sok munkádra,meg a fősulira :D

Nem tudom mennyit volt a Skulls-ban ,de ha ott volt,akkor elárulta a volt társait.

Ha meg nem volt ott,akkor "Ugyan ez az ember miről beszél ?"

a v1 Skulls-ban úgy működtek a fiókok,hogy a jelszavakat átadták, az e-mailt viszont nem :p
Így ha valaki alól ki akarták rántani a fiókot, egy e-mailre kért új jelszóval BÁRMIKOR megtehették.
És ezt azért mondom ki így ,mert már nem tartozom a becsületkörbe,így bárkiről bármit elmondhatok :p :D

Volt ilyen is :)
...meg aztán... egy tömegklánnak ugye nem probléma felszámolni pár millás accot, még össze is vesznek a tagok a koncon.. de egy 60 fős elit klán körös körül fronttal .. hát, náluk nem oly egyszerű felzabálni egy abbahagyót.. sőt kimondottan nemes pazarlásnak számított belsőzni.. a marha csalók inkább vitték az accot helyettesbe, váltakozva.. mert az ám annyira vidámságos volt abban az időben, mikor MÉG nem voltak újítások, és még egy rendes tömeges képző script is halálos bűnnek számított :D
... ha azt írnám: "mit tudják ezek?" - az óriási nagy arcoskodás lenne.. így inkább kihagyom.. végül is kit érdekel ... meg aztán csak bevonzanék ide egy újabb mellkas döngetőt, akit újra le kéne alázni, és megint csak azok lennénk, akik máskülönben nem is vagyunk, csak a helyzet hozza úgy, hogy azzá válunk :))) ..vagy valami ilyesmi :)
 

DeletedUser10878

Vendég
Jesszus!! Mi lelte ezt a fórumot? Két napot nem voltam és így tönkrement? :O
 

DeletedUser13569

Vendég
Tudom, hogy ez a v17 fóruma, de néhány hsz-el korábban a v1 Skulls-ról hangzott el negatív vélemény, és ezt nem hagyhatom szó nélkül!

Én az egyik alapító tagja voltam a Skulls-nak, és ami elhangzott, nem fedi a valóságot! Nagyon összetartó, jó csapat volt külföldi szervereken edződött rutinos tagokkal! (Én is az angol w3-on kezdtem, amikor a magyar szerver még sehol sem volt!)
Sokáig vezettük is a v1-t!

Számomra megtiszteltetés volt Velük játszani!!!
 

DeletedUser

Vendég
Tudom, hogy ez a v17 fóruma, de néhány hsz-el korábban a v1 Skulls-ról hangzott el negatív vélemény, és ezt nem hagyhatom szó nélkül!

Én az egyik alapító tagja voltam a Skulls-nak, és ami elhangzott, nem fedi a valóságot! Nagyon összetartó, jó csapat volt külföldi szervereken edződött rutinos tagokkal! (Én is az angol w3-on kezdtem, amikor a magyar szerver még sehol sem volt!)
Sokáig vezettük is a v1-t!

Számomra megtiszteltetés volt Velük játszani!!!

Bár én az alapítás után csak pár hónappal később csatlakoztam a klánhoz, de ugyan ez a véleményem. Sajnos feleslegesen fogjuk tépni a szánkat, mindig akadnak akik nem fogadják el a tényt, hogy az első sikeres, aktív, összetartó klán a Skulls volt a V1-en (akiknek a stratégiáját, harcmodorát a későbbi világokban több sikeres klán is kölcsönözte), mint ahogy azt sem, hogy az első szervergyőztes klán a V9-es =MHC= volt. Az ember már csak ilyen, amit nem tud elfogadni, megváltoztatni azt elkezdi utálni :)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Bár én az alapítás után csak pár hónappal később csatlakoztam a klánhoz, de ugyan ez a véleményem. Sajnos feleslegesen fogjuk tépni a szánkat, mindig akadnak akik nem fogadják el a tényt, hogy az első sikeres, aktív, összetartó klán a Skulls volt a V1-en (akiknek a stratégiáját, harcmodorát a későbbi világokban több sikeres klán is kölcsönözte), mint ahogy azt sem, hogy az első szervergyőztes klán a V9-es =MHC= volt. Az ember már csak ilyen, amit nem tud elfogadni, megváltoztatni azt elkezdi utálni :)

Szerintem nem lenne gond a tények elfogadásával. Inkább az a gond, hogy irritálóan akar építeni mindkét csapat a régebbi sikerre. Leplezetlen a nagy arc, miközben minden újabb szerver újabb kihívás, nem befolyásolják a régi sikerek.
Minden új szerveren vannak változások, új dolgok. Azok lesznek a nyerők, akik alkalmazkodni, újítani, tanulni tudnak. Attól hogy Skulls néven indul egy csapat néhány régi v1-es tag részvételével, még nem garancia a sikerre. A titok-bukta meg, arról nem is érdemes már beszélni, annyi hsz van róla fórumszerte.
 

DeletedUser16177

Vendég
Sok játékos a múltjára akarja építeni a dolgait. Mintha még mindig abban élne. Ismertem 1 olyat aki folyton azt beszélte, hogy x szerveren ő napi hány támadást kapott és miket csinált meg még sorolhatnám. Csak nem tudom kit érdekel... szóltam is neki, hogy ez itt most nem az a világ abba lehet hagyni. Meg azt sem értettem soha miért csak a nagy "elitek" nyerhetnek szervert. Valahol ők is elkezdték nem? Persze 1 jó klánhoz nem ártanak a tapasztalt tagok, de 1 tapasztalatlan tanulni akaró játékos és felér egy ilyennel. Egyrészről hűséges marad a klánjához (jó esetben, bár már ebben is kételkedem), ha ők tanítják, más részről nem fog senkit cserbenhagyni.
 

DeletedUser

Vendég
Magam részéről is inkább az öreg rókákkal játszanék.. 4 év után már fárasztó újra rinyálni, könyörögni, győzködni, tele írni több oldalnyi fórumrészt, vitázni, veszekedni olyanról, hogy milyen az optimális sereg, miért védjük a társat a fronton, mi az, hogy ma ő, holnap lehet Te.. mi a dodge, mi a ráidőzítés, visszafoglalás, fake, klánérdek... bla bla blaaaaaaaaa és még 100 egyéb dolog... az öreg róka tudja.. az öreg róka nem hisztizik, lesz*r.. csinálja amit kell :)
 

DeletedUser

Vendég
Egy klán számára jó alapot a tapasztalt és továbbra is aktív játékosok adják. Nem elég hogy ők tapasztaltak legyenek, az aktivitásuk is fontos.
Rajtuk kívül lehetnek kevésbé tapasztalt játékosok is a klánban, de közülük azok értékesek a klán számára akik tanulékonyak és aktívak. Mi kell még? Jó vezetés.:)
 

DeletedUser10878

Vendég
Részemről, és itt komolyan mondom, megérte visszajönni. Legalább elkezdtem megunni ezt a játékot. A baj az, hogy pont akkor amikor először! vettem nagyobb menyiségű PF-et XD Szóval, ezt még ellövöm, ha komoly lesz a következő világ. Ha nem, akkor majd csak elkkattolgatom valamire :)
 

DeletedUser

Vendég
egy klán számára jó alapot a tapasztalt és továbbra is aktív játékosok adják. Nem elég hogy ők tapasztaltak legyenek, az aktivitásuk is fontos.
Rajtuk kívül lehetnek kevésbé tapasztalt játékosok is a klánban, de közülük azok értékesek a klán számára akik tanulékonyak és aktívak. Mi kell még? Jó vezetés.:)


ennyi :)
 

DeletedUser16177

Vendég
Részemről, és itt komolyan mondom, megérte visszajönni. Legalább elkezdtem megunni ezt a játékot. A baj az, hogy pont akkor amikor először! vettem nagyobb menyiségű PF-et XD Szóval, ezt még ellövöm, ha komoly lesz a következő világ. Ha nem, akkor majd csak elkkattolgatom valamire :)

Pedig még hallgatnék 1-2 vicces Arma-s storyt. :D
 

DeletedUser16098

Vendég
Szerintem unalmas azért a fórum az elején anélkül ,hogy nincs ott pár tanulásra kész kezdő (és kitudja lehet ,hogy a következő világ TOP játékosait sikerült akkor kinevelni nemde ? :) )
 

DeletedUser15525

Vendég
Na majd a v18-on ;-) Mindig a következő világon, nemdebár? :D
 

DeletedUser5422

Vendég
elég sokan a v16 elhibázott világa miatt várnak a v18ra
csak akkor lesz gond, ha titkos világ lesz, mert oda nem sokan mennének :)
 

DeletedUser12064

Vendég
Facbook már kiírta macska, mi volt az alap javaslat V18-ra. Az nem titkos. Menjetek ki és nézzétek meg ti is.
 

DeletedUser

Vendég
A v16 nem volt elhibázva.
Meglepetés az lett hogy képes volt összeállni egy közösség akik elvitték a többiek orra elől a titkokat. Ha elhibázásról egyáltalán beszélhetünk akkor az csak annyi lehet hogy a klánok többsége úgy játszott mintha terület alapú világ lenne a v16 is és még akkor is a falvakat gyűjtögették amikor már a titkokra kellett volna hajtani. Voltak persze "alvó" klánok is (a vezetésük miatt) de ilyen másik világoknál is gyakori eset. Legtöbbször az ilyenek méltatlankodnak a legjobban.
 

DeletedUser5422

Vendég
hú de nagy játék
tudod,h én is átmehettem volna, mert hívtak, de én a gerincemet még a helyemen tudhatom:p
az viszont nem lett volna játék
a v14 és v16 is titkos világ volt, de szerintem nem sok ilyen világot fognak itt indítani ismét
 
Fent