Bemutatkozás

oldfox

Community Manager
A Klánháború Csapata
Community Manager
A reakció pontszáma
70
Kedves Játékosok!

Páran biztosan találkoztatok már a nevemmel az ügyfélszolgálati rendszerben a napokban, mert én vettem át a Community Manager szerepet a Klánháborúban most márciustól.
Pár éve már az InnoGamesnél dolgozom, a másik játék amit jelenleg is vezetek pedig a Grepolis.
Nagyon örülök a lehetőségnek, és igyekszem a lehető legjobban csinálni a feladatot. Remélem a nagyon jól fogunk tudni együttműködni.

Ha bármilyen problémátok van, ötletetek, kérdésetek, keressetek bártan a support felületen, avagy itt a fórumon, esetleg discordon.

Mindenkinek nagyon jó játékot kívánok!



Üdvözlettel, oldfox
Community Manager - Tribal Wars HU
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Köszönjük, hogy elvállaltad ezt a toxikus tagságú játékot!
Reméljük, hogy örömmel fogsz a ticketekre nézni és büszke leszel ránk!


b.
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Kedves Játékosok!

Páran biztosan találkoztatok már a nevemmel az ügyfélszolgálati rendszerben a napokban, mert én vettem át a Community Manager szerepet a Klánháborúban most márciustól.
Pár éve már az InnoGamesnél dolgozom, a másik játék amit jelenleg is vezetek pedig a Grepolis.
Nagyon örülök a lehetőségnek, és igyekszem a lehető legjobban csinálni a feladatot. Remélem a nagyon jól fogunk tudni együttműködni.

Ha bármilyen problémátok van, ötletetek, kérdésetek, keressetek bártan a support felületen, avagy itt a fórumon, esetleg discordon.

Mindenkinek nagyon jó játékot kívánok!



Üdvözlettel, oldfox
Community Manager - Tribal Wars HU
Hajrá sok sikert ránk mindig számithatsz ;)
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Üdv nálunk, örülünk, hogy itt vagy!

Lengyel külsőn volt szerencsénk találkozni Support beköszönős topiccal, ott sokszor személyesebb kérdéseket tesznek fel, hogy megismerjék az új tagot :D
Screenshot_20240219_121201_Chrome.jpg
 

=Unbeatable=

New Member
A reakció pontszáma
23
Kedves Játékosok!

Páran biztosan találkoztatok már a nevemmel az ügyfélszolgálati rendszerben a napokban, mert én vettem át a Community Manager szerepet a Klánháborúban most márciustól.
Pár éve már az InnoGamesnél dolgozom, a másik játék amit jelenleg is vezetek pedig a Grepolis.
Nagyon örülök a lehetőségnek, és igyekszem a lehető legjobban csinálni a feladatot. Remélem a nagyon jól fogunk tudni együttműködni.

Ha bármilyen problémátok van, ötletetek, kérdésetek, keressetek bártan a support felületen, avagy itt a fórumon, esetleg discordon.

Mindenkinek nagyon jó játékot kívánok!



Üdvözlettel, oldfox
Community Manager - Tribal Wars HU
Mindig minden esteben hivatkozz az adatvédelmi szabályzatra, kivétel nélkül - és hibátlanul fogod végezni te is a munkád!
Hajrá
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Szia oldfox, sok sikert a magyar community vezeteshez. Ha kell egy lista a csalokrol akkor szolj batran mindig keznel van

Amugy ne foglalkozz ezzel a sok noname emberrel, csak kivancsiak a turokepessegedre bar en egybol bannolnam oket. De egy unbannak mindenki orulne az pedig vadvirag
Errol egy szavazast inditvanyoznek ha lehetseges
 
Fent