[Engedélyezett] Beérkező számláló

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19087

Vendég
A script a saját és a megosztott csapatokat listázza ki, legyen az erősítés vagy támadás. Falu információs nézetben kell futtatni, ahogy a képen is látható.

Használata:

- futtatod a scriptet
- létrehoz három szövegmezőt, melyben összegzi a beérkező csapatokat

kh.jpg

Kód beillesztése:
javascript:$.getScript("https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/incomming_counter.js");void(0);
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19087

Vendég
Ha volt a bejövők közt nem megosztott csapatmozgás, akkor megakadt. Ez javítva, és mostantól a bejövőket három csoportba sorolja, ahogy a képen is látható: Erősítés, Támadás, Visszatérő.
 

DeletedUser19087

Vendég
Ha más játékos faluján futtattuk, akkor nem számolta, csak a saját csapatmozgását, ez javítva. Ezzel együtt négy csoportba sorolja az ott szereplő csapatmozgásokat a szerver. Remélhetőleg nem lesz több, tesztelgetem és ha valami van, akkor javítom.
 

DeletedUser19087

Vendég
Valamilyen oknál fogva 59 beèrkezőnèl többet nem tud kezelni, leáll. Ha sikerül javítani jelzem.
 

DeletedUser19087

Vendég
Egy hiba miatt eddig csak 59 beérkezőt tudott kezelni, ezt javítottam. 150-el teszteltem, nem volt vele gond. Sok beérkező esetén akár perceket is várni kell, mire végigmegy rajtuk(néhányan jelezték, hogy nem működik; működik, csak várni kell...)
 

DeletedUser19087

Vendég
A script mostmár applikáción is működik.
Tesztelve: Android
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
"A script újra lett írva.
- Integrálva lett a hibajelentő felület.
- Mostantól az egységek alatt megjelenik a falu is, ahová érkeznek a csapatok.
- A minitérkép alatt mostantól elérhető lesz egy új beállítási lehetőség. Megadhatjuk, hogy milyen időtartamon belül beérkező csapatokat számoljon össze. Pl. ha beállítunk 24 órát, akkor az annál később érkezőket nem számolja. Az időtartam módosításakor azonnal újraszámolja a csapatokat. Az alapértelmezett érték 24:00:00, tehát 1 nap.
- Az időtartam helyes megadása a következő: óó:pp:
mp"

öreg
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent