Babel

DeletedUser

Vendég
Biztos voltam benne, hogy jó indokod van a magyarázkodáshoz, de a csúsztatásokon kicsit igazítanék.
A nekünk "kék tengerben" lévő 17 falus játékost valóban nem nagy kunszt 280 faluval bevédeni. Ettől függetlenül, vagy épp ezért, kiváló gyakorló terepet nyújt a kisebb játékosainknak. Az "emberkéd"-nek meg ezzel ki is nyírtad a játékát, hisz más nem zajlik nála, mint mennek a védők a falvaiba, majd mennek rá a támadások, ő meg néha bekapcsolja a gépét, és nézi a képernyőt. Sok ilyen barátot kívánok az ellenfeleknek. :)
Eközben az E.E. klán nem a kis magánakcióddal van elfoglalva, hanem klánod egyik oszlopos tagját verjük szét épp, akihez lehet, hogy jutna elég védő tőled, csak épp se híre, se hamva... Nem mintha ezt sérelmezném, csupán ténymegállapítás. :)

Az emberkém kezdettől fogva tudta, hol van, és mivel nem akart a 200 pontos barbizabálók klánjához csatlakozni, bár hívták, ezért csak játszik, és élvezi hogy fogja a nemeseket, meg visszafoglalja a falukat, ha éppen úgy tartja úri kedve. Szóval további jó játékot, ha egyeseknek van még mivel támadni. Ha lesz kedvem, összeszámolom, hogy van-e még támadója. Ja, a védővel támadó profi játékosokról nem beszélek, azok szót sem érdemelnek.
Egyébként meg nosza, sok sikert a klánunk egyes tagjainak támadásához. Próbálkozni lehet. :)
További szép napot mindenkinek
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Biztos voltam benne, hogy jó indokod van a magyarázkodáshoz, de a csúsztatásokon kicsit igazítanék.
A nekünk "kék tengerben" lévő 17 falus játékost valóban nem nagy kunszt 280 faluval bevédeni. Ettől függetlenül, vagy épp ezért, kiváló gyakorló terepet nyújt a kisebb játékosainknak. Az "emberkéd"-nek meg ezzel ki is nyírtad a játékát, hisz más nem zajlik nála, mint mennek a védők a falvaiba, majd mennek rá a támadások, ő meg néha bekapcsolja a gépét, és nézi a képernyőt. Sok ilyen barátot kívánok az ellenfeleknek. :)
Eközben az E.E. klán nem a kis magánakcióddal van elfoglalva, hanem klánod egyik oszlopos tagját verjük szét épp, akihez lehet, hogy jutna elég védő tőled, csak épp se híre, se hamva... Nem mintha ezt sérelmezném, csupán ténymegállapítás. :)


Ki az az oszlopos tag "akit szétvertek"!? :)

Bukok pár épületszintet, és lemákoltatok rólam eddig 1 falut HAJNALI 4kor! :) Ez nem semmi! :)
Amíg órákat, napokat töltötök azzal hogy több 10.000 kardot generáljatok rám, addig én hátradőlök, berakom figyelmen kívülbe és bekapcsolom a fiókkezelőt... Esetleg kinézem a következő áldozatom a téképen akit FOGLALOK is! :)

Ha Nálatok az minősül "szétverésnek" amit ellenem csináltok, akkor asszem az MHC tagok kényelmesen elmehetnek nyaralgatni! :)
 

DeletedUser

Vendég
Psszt! Ne mondd el nekik Respi, hogy élsz, még a végén rájönnek, hogy legyőzhetetlenek vagyunk :D

Észak itt nem rúg labdába :)
 

DeletedUser

Vendég
Vigyázz Respi, mert ha ilyeneket írsz dobnak még 20.000 faket :D
Lassan abból áll nekik a játék, hogy fakeket dobálnak reggeltől estig :)

Elmondjuk nekik, hogy a nemesekkel lehet foglalni is?
 

DeletedUser

Vendég
fake-script nyomkodáshoz még nem kell játéktudás

a nemesindításhoz viszont már igen :))

...és náluk ez egy-két tagnál hiányzik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Vigyázz Respi, mert ha ilyeneket írsz dobnak még 20.000 faket :D
Lassan abból áll nekik a játék, hogy fakeket dobálnak reggeltől estig :)

Elmondjuk nekik, hogy a nemesekkel lehet foglalni is?

:))

De ne feledd: A nagy arcon a pofon is nagyobbat csattan. :)
 

DeletedUser

Vendég
Bármiben? :)
Mondj egyet, amivel tudunk közös játszani és relatív gyorsan vége.
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: ÖREG, -MHC-, =MHC=
Side 2:
Tribes: *PHX*, *PHX3*, *PHX*4, CSAK, Celts, BaBel, BaBelA, Elmék, KH, E.E.

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 532
Oldal 2: 239
Különbség: 293

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 5,395,218
Oldal 2: 2,437,722
Különbség: 2,957,496

chart
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: ÖREG, -MHC-, =MHC=
Side 2:
Tribes: *PHX*, *PHX3*, *PHX*4, CSAK, Celts, BaBel, BaBelA, Elmék, KH, E.E.

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 532
Oldal 2: 239
Különbség: 293

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 5,395,218
Oldal 2: 2,437,722
Különbség: 2,957,496

chart


Öreget minek szàmolod mester?
 

DeletedUser

Vendég
Ez így igaz. De pont az a jó benne, hogy a nagyot még eltalálni is könnyebb.
Ezért is imádok nagy arcok ellen játszani. Bármilyen játékban. :)

Èn is pròbàltam magam ellen jàtszani mert néha nekem is nagy az arcom.
Nektek,hogy megy Cramer pàros? :)
 

DeletedUser

Vendég
Én kértem meg, hogy vegye bele az öregeket is, mert ha nem tesszük bele egyből kezdenek sírni, hogy csalunk a statisztikával :)
Így is szép a stat :) + nem esnek kétségbe egyből szegények
 

DeletedUser12127

Vendég
ez a stat sajnos elég erős. Ezt el kell ismerni.
De a következő hét majd a miénk lesz. :)
 
Fent