Búcsú

DeletedUser19183

Vendég
Ha úgy gondolod, meg tudsz tanítani rajzolni, csak keress meg bátran... x"DDD
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ha úgy gondolod, meg tudsz tanítani rajzolni, csak keress meg bátran... x"DDD
Most a szokásosnál nyitottabb leszek és elárulom, hogy van egy grafikai szakvégzettségem is... Még 2013/14 magasságában készítettem Innoéknak grafikai csomagokat, azóta ki se nyitottam a photoshoppot és nem fogtam ceruzát sem, rájöttem, hogy annak idején nagyon pályáttévesztettem.
 

DeletedUser19183

Vendég
Most a szokásosnál nyitottabb leszek és elárulom, hogy van egy grafikai szakvégzettségem is... Még 2013/14 magasságában készítettem Innoéknak grafikai csomagokat, azóta ki se nyitottam a photoshoppot és nem fogtam ceruzát sem, rájöttem, hogy annak idején nagyon pályáttévesztettem.
Akkor meg is hívunk a Kh összművészeti egyletbe...ha megalapítja valaki... :3
 

DeletedUser19183

Vendég
És...mivel a nyugdíjbavonulásod rengeteg szabadidővel ruház fel... Szerintem lehetne ez az új küldetésed :p :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
És...mivel a nyugdíjbavonulásod rengeteg szabadidővel ruház fel... Szerintem lehetne ez az új küldetésed :p :)
Simán :) Nem titok, még ősszel elkezdtem egy munkát, konkrétan összeszedni a verseket, amiket ti, játékosok írtatok. Olyan sok gyönyörű vers ment át a kezeim közt, hogy az hihetetlen. Na azt szerettem volna csokorba venni és megosztani, publikálni egy közös nagy weboldalon. Sajnos időhiány miatt ez bedőlt.
 

DeletedUser19757

Vendég
Mindig is gondoltam , hogy szörnyű vagy. :D
Annyi tiltás után. :)
Ezzel a progival kiengeszteltél .Megbocsájtok neked.Remélem működik is rendesen.

.
 

DeletedUser19862

Vendég
Érdekes hozzá állása van a új supp csaptnak ha van csapat egyáltalán.
 

DeletedUser19862

Vendég
És még el se kezdtem amit akarok igazán xd.

Vissza korboncnokot programom. xd
 

DeletedUser19757

Vendég
Szerintem Korboncnok nagyon boldog ott ahol van.Hadd pihenjen:D A legfontosabb viszont, hogy jó döntést hozott. Én is sokkal boldogabb lettem ezáltal :)
 

DeletedUser19757

Vendég
Egyébként kifejtené valaki, mi ez a Korboncnok hiányérzet?
Nem értem. Mondjuk sosem voltam jó matekból.:D
 
Fent