Búcsú

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Kedves Játékosaink, Játékosaim :)

Valószínűleg ezaz utolsó üzenet, amit írok, ugyanis a mai napon beadtam a felmondásom és elbúcsúzom a Klánháború felületéről, mint moderátor / supporter. Nagyon király volt az elmúlt 3 évet veletek töltenem. A célom, amiért moderátor lettem annak idején az volt, hogy mégtöbb játékot kaphassatok, amivel ingyenes prémium ponthoz tudtok jutni, hogy ezzel is egy élhetőbb közös játékunk legyen.

Számszerint 250.000 prémium pontot osztottunk ki azokból a játékokból, amiket én szerveztem, s ennek nagyon örülök.

Rengetegen utáltok, ezt tudom. Sajnálom, hogy ha egy szabályszegés miatt valakit ki kellett tiltanom, de hát legyünk egymásra tekintettel és tartsuk meg a közös szabályainkat. Egyébként összesen pontosan 200 fiókot tiltottam ki pályafutásom alatt. - érdekesség képpen

Tényleg nagyon örülök a közösségnek, akivel együtt "dolgozhattam". Vigyázzatok magatokra srácok, legyen sok szép indításotok a jövőben és tudjátok... A kedvenc idézetem amit tőletek kaptam: "A játékos ezer trükköt ismer, a support csak egyet, de az hatásos." -Játékos az éterből

Hát akkor utoljára... :)

Üdvözlettel, Klánháború Csapat, Korboncnok

 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Kedves Játékosaink, Játékosaim :)

Valószínűleg ezaz utolsó üzenet, amit írok, ugyanis a mai napon beadtam a felmondásom és elbúcsúzom a Klánháború felületéről, mint moderátor / supporter. Nagyon király volt az elmúlt 3 évet veletek töltenem. A célom, amiért moderátor lettem annak idején az volt, hogy mégtöbb játékot kaphassatok, amivel ingyenes prémium ponthoz tudtok jutni, hogy ezzel is egy élhetőbb közös játékunk legyen.

Számszerint 250.000 prémium pontot osztottunk ki azokból a játékokból, amiket én szerveztem, s ennek nagyon örülök.

Rengetegen utáltok, ezt tudom. Sajnálom, hogy ha egy szabályszegés miatt valakit ki kellett tiltanom, de hát legyünk egymásra tekintettel és tartsuk meg a közös szabályainkat. Egyébként összesen pontosan 200 fiókot tiltottam ki pályafutásom alatt. - érdekesség képpen

Tényleg nagyon örülök a közösségnek, akivel együtt "dolgozhattam". Vigyázzatok magatokra srácok, legyen sok szép indításotok a jövőben és tudjátok... A kedvenc idézetem amit tőletek kaptam: "A játékos ezer trükköt ismer, a support csak egyet, de az hatásos." -Játékos az éterből

Hát akkor utoljára... :)

Üdvözlettel, Klánháború Csapat, Korboncnok
Szia, mi történt ?:( Ne már.
 

DeletedUser7641

Vendég
Szerintem sohasem rejtettem véka alá, hogy teljes szívemből gyűlöllek.

Wishing you all the best in your future endeavors! (Nem ismerek magyarul ilyen durca könnyes elköszönő üzit :()
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Valószínűleg ezaz utolsó üzenet, amit írok, ugyanis a mai napon beadtam a felmondásom és elbúcsúzom a Klánháború felületéről, mint moderátor /

Te voltál a kivétel a supportban, aki még a játékosok nyelvén tudott velünk kommunikálni!
Sajnálom a döntésed! Köszönjük a rengeteg minijátékot,szórakozást, és az aktívitásod amit értünk tettél külsőn!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.381
Hú, ezek után más lesz a fórumozás. Köszi a munkád, én Téged bírtalak a legjobban, szerintem ezt tudod is. Remélem a 'pótlékod' is ilyen segítőkész lesz, és hasonlóan jó munkát fog végezni!

Sok sikert a továbbiakban a külvilágban is!

Üdv.
Marko
 

DeletedUser12246

Vendég
Engem meg nem is tiltottál, ezzel fognak cikizni :(
Amúgy minden jót a továbbiakban :)
 

DeletedUser19757

Vendég
Attól, hogy leléptél még lehet neked sírni?:D

(Másokkal )ellentétben engem tiltottál párszor .Jó időérzékkel persze.
Játékosneved? Hogy el tudjalak kerülni.:p
 

DeletedUser19757

Vendég
Egy időpont itt a KH-n ?:) korboncnok 3 év tapasztalattal valószínűleg kezelést ajánl .:D
Én azt kérek .Gyógyszereim vannak :D
 

DeletedUser19183

Vendég
Hát, Kedves Korbi!
Én azóta is(/se?) szóhoz se jutok...
Köszönjük az eddigieket, és további sok _____________________-t(tetszésszerű kívánalmak helye)! :)
Viszlát valahol, valamikor! ;)
 
Fent