AS-MeseStar

DeletedUser

Vendég
Te érted is amit olvasol vagy csag pattogni jöttél fel?
Már ne haragudj a hangnemért, de próbálok valamelyest igazodni a stílusodhoz.

Kivel beszélgetsz most?
Egyáltalán miről?
Jól érzed magad?
Befejeznéd?
Rajtad kívül itt mindenki tud normálisan beszélni?

Javaslom láss is, ne csak nézz és a hátsó kisagyból beszélj.

De ha már összefüggéstelenül dícsérgeted magad és te hordasz le minket annak címén, hogy bekerült a videóba egy kép a statról:

- A stat tény, semmit nem változtattunk rajta
- Senki nem mondta közülünk, hogy nem te vagy a legkirályabb játékos széles e földtekén
- Minden odaveszett fióknak megvan a maga története, hogy dologzni vagy tanulni kellett annak a 10-15 embernek akik vitték/helyettesítették/"dobálták" egymás között a 6sárkánya fiókot vagy pont mindig elment az áram, szálka ment a kisujjba stb... az nem hiszem hogy a mi hibánk. Elmondom neked, ezen az oldalon is dolgozó, tanuló, villanyt használó emberek álltak. (agyvérzéstől a közeli hozzátartozó elvesztéséig minden előfordult)
- 6sárkánya tiszteletére kérlek, fejezd be, mert pont most járatod le és én nem hiszem, hogy ő ezt megérdemelné.





Ennek örülök a legjobban, még édesebb a győzelem, köszönöm, hogy ezt elmondtad, szereztél vele egy jó napot nekem :)

Jelenleg írok és nem beszélek, a hangnemem olyan amilyen, de ha ezt előtted állva mondtam volna el, akkor szerintem nem írnál ilyen ostobaságokat, máskülönben hiába írod amit írsz, én kértem te nem teszel, mert fújod a hülyeségeidet!

Csak nyugodtan...

És köszönöm a megértést ;)
 

DeletedUser

Vendég
Várj egy kicsit,a cserkészeknek a jóidő december-január-februárban?
Mert hogy Blau januárban kezdett eltünni,szóval ez a kamud bebukott,egyébként tudjuk hogy "net problémái" vannak ez többször is hangoztatta skypeon :D akkor éppen volt net:)



Tudod ez pont úgy hangzik,mintha kb te nyerted volna a szervert nem mi :D

A többit már nem kívánom kommentelni,inkább élvezem a győzelmet.

Te meg magyarázd tovább a bizonyítványt!

Egyszer februárban törtetek be pont 2 napra rá mikor dual lettem, sárkány akkor zuhant ki a top 3-ból, ez igaz nem is tagadta senki :)

de utána történtekről volt szó, ott még volt hogy az acc fölemelkedett ;)
 

DeletedUser

Vendég
Máskülönben...

Én nem mondtam senkire, hogy így-úgy...
Pusztán magam próbálom védeni, de mindig kifigurázzátok amit írok!

Természetesen én is elismerem a győzteseket, ők voltak lelkileg erősebbek s egy ilyen párviadalban az első a kitartás, aki nem tart ki és megunja az elbukik, betörik a front és vége ott mindennek, de persze meg lehet állítani úgy ahogy azt az MH csinálta 2 játékosuk összeomlásánál is, ELISMERÉSEM (már ha ez számít valakinek valamit). :)

De mielőtt bárki megint felfedezne valami sértést az irományomban újra felvetném azt a kérésem amivel indítottam: 6sárkánya accot ne tüntessétek fel olyan szemszögben amiben most helyet foglal a videóban!

Nem mondom azt hogy nem az igazságot mondjátok róla, de a valóság a szempontok összessége baráti, ellenséges, több 100 vagy 1000 szempontból áll össze a valóság, mint egy kirakós.
Ti ebből a kirakósból egy számomra roppant sértő mozaik darabot szedtetek elő, mej nem fedi a valóságot, s ha a valóságot nem tudjátok megmutatni akkor inkább semmit!

Ennél jobban ne haragudjatok de nem tudom elmagyarázni :)
 

DeletedUser

Vendég
Máskülönben...

Én nem mondtam senkire, hogy így-úgy...
Pusztán magam próbálom védeni, de mindig kifigurázzátok amit írok!

Természetesen én is elismerem a győzteseket, ők voltak lelkileg erősebbek s egy ilyen párviadalban az első a kitartás, aki nem tart ki és megunja az elbukik, betörik a front és vége ott mindennek, de persze meg lehet állítani úgy ahogy azt az MH csinálta 2 játékosuk összeomlásánál is, ELISMERÉSEM (már ha ez számít valakinek valamit). :)

De mielőtt bárki megint felfedezne valami sértést az irományomban újra felvetném azt a kérésem amivel indítottam: 6sárkánya accot ne tüntessétek fel olyan szemszögben amiben most helyet foglal a videóban!

Nem mondom azt hogy nem az igazságot mondjátok róla, de a valóság a szempontok összessége baráti, ellenséges, több 100 vagy 1000 szempontból áll össze a valóság, mint egy kirakós.
Ti ebből a kirakósból egy számomra roppant sértő mozaik darabot szedtetek elő, mej nem fedi a valóságot, s ha a valóságot nem tudjátok megmutatni akkor inkább semmit!

Ennél jobban ne haragudjatok de nem tudom elmagyarázni :)

Bár már többször átnéztem a videót, én nem látok benne olyan élt amit te érzel, de okés, beszélek a videó szerkesztőjéval, tompítunk rajta.
Azt ne várd, hogy ne említsük meg benne, hiszen eléggé sarkallatos pont volt ez mint fentebb kifejtettem.
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelettel megköszönöm és megértem az indokaid, nyugodtan benne maradhat, nekem egyedül a profilról betett kép nem tetszett, mert azt egy este írtam ki mikor egy este játszottam s utána nem is voltam, azt reméltem sikerül blaut visszahívni, de nem, így üresen maradt az acc, de a kiírás maradt egészen a törlésig pedig május elején a fiókot valami ismeretlen át is vette nem értem miért nem törölte :)

Még egyszer köszönöm a megértést és az intézkedést és remélem nem akkor harcoltam veletek utoljára ;)
 

DeletedUser

Vendég
Nézd, ez egy játék, semmi esetre sem bosszankodást akartunk okozni, a fura hangvételed miatt reagáltam úgy ahogy (kicsit talán tőlem szokatlanul),
am részemről akár még együtt is játszhatunk még valaha nem csak ellenfélként, minden benne lehet a pakliban.
Megnéztem sokadszor a vidit, nem látok benne semmi olyat ami bosszankodásra adhat okot, de tompítjuk, pedig valójában inkább tényleg ha úgy vesszük amolyan elismerés az acc felé hogy betettük, mivel tényleg ez a momentum is hozott fordulatot.
Ez olyan dolog, hogy Glenpont is tudta nem lehet esélye, de karakánul helyt állt, magunk között soha rossz szót nem mondtunk róla sőt elismertük, de mondhatnám még Bulibuszt stb.... többen voltak odaát, akik nagyon is helytálltak.
Ha bemásolnék neked néhány belső skype beszélgetést amit a támadó csapat folytatott, meglepődnél, hogy mennyire nem a kicikzésről, hanem ellenkezőleg az elismerésről szólt.
Itt is szeretném megköszönni nekik a nagyszerű játékot, az ellenfélnek pedig az izgalmakat.

Na, akkor részemről rendben van ez a része.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha ezt te, egy ellenfél így látja akkor ne változtassatok rajta.

Gúnyként értelmeztem :)
 

DeletedUser

Vendég
Isten ments, semmi esetre nem volt szándékunk.
Hidd el hogy acsarkodást nem szeretnénk, sőt.

Ahogy írtam is, bár valószínűleg már nem olvastad/olvashattad mert nem vagy már v13-on, szeretnénk a lehető legjobb hangulatban befejezni a szervert, már amebbyire lehet, hiszen van játékban legyőzött oldal.
Legyőzött alatt nem vesztest értek mert AS klán is minden tőle tehetőt megtett, egy játék aminek ez lett a végeredménye.

Olyannyira szerettük volna, hogy ne sárdobálásba menjen át a dolog, hogy a fórumunkat megosztottuk az AS-el már, sőt minden még v13 on résztvevő számára, hogy egy közös beszélgetés létrejöhessen a mindenki által megizzadt szerver végére.
Szerencsére minden oldalról meg volt a kellő fogadtatás a dologra, és most a körülményekhez képest egész jókat beszélgetünk ott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez dicséretes!
Én szerettem volna írni valamit, de töröltem, mert nem akartam hogy több személy megint felháborodjon az irományomon. A lényege az volt, hogy az MH végigküzdötte a szervert és ezt egyetlen győztes klánról nem lehet elmondani, személy szerint lett pár jó barátom MH oldalról is még csaták közben, pedig alig pár hónapot voltam. Az MH győzelme kifogástalan és tiszteletre méltó!

Igazából az AS benyo távozásával inogott meg és blauéval omlott össze, a nyugati frontot blau tartotta egyben, én akárhogy próbáltam nem nagyon volt hangom a klánban nem csoda, hisz blau tisztelettel érdemelte ki a jogait úgy ahogy benyo, ők közép és nyugatot összefogták én annyiban voltam ott, hogy az accot javarészt én vittem és szerveztem a hadműveletekt, figyeltem a játékosaitokat, még azt mondom hogy a keleti front is stabilizálódott amikor brki hez értetek, de a 2 ikon távozásával a vezérkar hangtalan lett nem igazán volt aki összefogja a képzeletbeli csoportokat...
 

DeletedUser16257

Vendég
Gratulálok az MH minden tagjának!
Üdvözlettel az egykori WRATH-ból.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Hogy vártam és milyen rossz, hogy nem lehet többet belépni :( Csinálhatnának múzeumot a régi szerverekből, hogy legalább látogatni lehessen :)
 

DeletedUser11708

Vendég
Gratulálok =MH=s csapatnak! Remélem egy másik világban játszunk még együtt!
 
Fent