AS-MeseStar

DeletedUser17018

Vendég
Legyen ez a téma:
A sport megtanít becsületesen győzni, vagy emelt fővel veszíteni...;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15971

Vendég
...

Úgy néz ki itt egy éve már mindenki nyaral! :D A V13 megunta a veszekedést :D Lassan 70%, jöhet ismét a vita.. :D
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek titeket 6sárkánya acc meggyalázását vegyétek ki a klánvideóból!
Április végétől senki nem vitte szinte azt a fiókot, nem hogy mi a sárkány 2 feje nem értünk rá, de még mások sem, volt olyan nap, hogy senki nem volt benne és alig vittetek tőle falut!

Míg én vagy Blau ott voltunk a fronton ti hátráltatok mi pedig osztottuk a hátsó falukat hogy legyen nemesünk mesehős falukra. Szerintem egy olyan kaliberű acc aminek 3,5 hónapja szinte nem volt gazdája s most pár hete törlődött inaktivitásának okából s törlése idején még vezette a támadó és a védő pontokat (6 faluval) nem azt érdemli, hogy az ellenfelek lekicsinylően szóljanak róla, hanem inkább elismeréssel.

A tisztességes ellenfelek becsülik egymást s nem nézik le a másikat!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves ManBoy.
Ne rakj több súlyt a rúdra,annál amit elbirsz.
Mert agyon fog nyomni.
Nem mindig az a legerősebb aki a legnagyobbra "FÚJJA" az arcát.
 

DeletedUser

Vendég
A tisztességes ellenfelek becsülik egymást s nem nézik le a másikat!

Duál társad és Kapetány barátja nem ellenfél volt.
Ők kiérdemelték az ellenség titulust,mikor elhagyták klánjukat és több társukat is rábeszéltek erre.
.
A tisztességes ellenfeleknek (kettejükön kivűl mindenkinek) lehetősége volt hozzánk csatlakozni.
Nem azért,hogy ezzel nyerjünk szervert,ez tévedés.
Hanem azért mert megérdemlik ők is.
Ugyan ugy lehuztak két évet,éjszakáztak,támadtak,védtek,pénzüket,idejüket ölték a játékba.
Harcoltak becsülettel,és ezt nem lehet tőlük elvenni.
Vannak akik nem jöttek át.
Ők is megérdemlik az elismerést,mert kitartottak.
Nem ugy mint BLAU ÉS TE.
 

DeletedUser15862

Vendég
Gratulálok a győztes klánnak.Legközelebb talán másképpen alakul majd.:(
 

DeletedUser6772

Vendég
Mi is Gratulálunk Nektek!
Talán legközelebb már egymás oldalán harcolunk!
 

DeletedUser15859

Vendég
Meg jött a levélke. :)

Gratulálok nektek, hisz ti jöttetek ki gyöztesként a Háborúból :(

Voltak kisebb nagyobb csatáink, volt amit ti nyertetek, ill. volt amit mi nyertünk.
Van köztetek olyan, aki kölün megtiszteltetés érdemelne, de van aki csak megvetést!
Van köztetek olyan, aki mellett szívesen harcolnék, de van olyan is aki ellen szívesen kipróbálnám csekély tudásom.

Írhatnám tovább ami a lelkem nyomja, de inkább megtartom és ki beszéllek benetek a feleségemmel. :p

Mégegyszer Gratulálok!

Néhányan vigyázzatok a magas lóval ;)
 

DeletedUser

Vendég
Mindenkinek elismerésem az elmúlt két évért!
Egészében véve nem sokat unatkoztunk egyik oldalon sem (kivétel az utóbbi pár napot/hetet).

Kérlek titeket 6sárkánya acc meggyalázását vegyétek ki a klánvideóból!
Április végétől senki nem vitte szinte azt a fiókot, nem hogy mi a sárkány 2 feje nem értünk rá, de még mások sem, volt olyan nap, hogy senki nem volt benne és alig vittetek tőle falut!

Míg én vagy Blau ott voltunk a fronton ti hátráltatok mi pedig osztottuk a hátsó falukat hogy legyen nemesünk mesehős falukra. Szerintem egy olyan kaliberű acc aminek 3,5 hónapja szinte nem volt gazdája s most pár hete törlődött inaktivitásának okából s törlése idején még vezette a támadó és a védő pontokat (6 faluval) nem azt érdemli, hogy az ellenfelek lekicsinylően szóljanak róla, hanem inkább elismeréssel.

A tisztességes ellenfelek becsülik egymást s nem nézik le a másikat!

Ehhez még csak annyit, hogy igen, ahogy írod is, egy elismerésre méltó fiók volt, éppen ezért emeljük ki a videóban, hiszen ennek az acc-nak a "beütése" hozta egyértelmű jelét, hogy nem lehet megállítani már az elkerülhetetlent.
Hogy szerepel a videóban, az semmi esetre nem "gyalázás", sőt ellenkezőleg, joggal lehetünk büszkék arra hogy sikerült megtörni.
Ahogy ovbjoci is írta, szándékosan ütöttük, hogy az egész klán által védett fiókban rengeteg védőt semmisítsünk meg, tettük ezt igen kitartóan, mint ahogy jó ideig a sárkány fiókban ti pedig a védekezést. Olyannyira szervezett volt, hogy az akciónak külön nevet is adtunk, be is váltotta a hozzá fűzött reményeket.
Szummázva, semmi esetre sem gyalázás, pont hogy dícséretként lehet értékelni, hogy bekerült a videóba, mint egy nagyon fontos elem.

Én mégegyszer itt is szeretném megköszönni (V13-on már sokan nem vagytok fent) minden v13-as társamnak a játékot, kívánok minden jót KH-n és a való életben.
Remélem majd még összefutunk akár egy oldalon is :)
 

DeletedUser

Vendég
Basszus mennyi hülyeséget írtok :D

Mit adtunk fel blauval? Ő cserkészcsapatával ahogy jött a jó idő úgy elment gép elől és ne haragudjatok de én meg az érettségit fontosabbnak tartottam de lehet ezzel akkor egyedül vagyok :)

Meg mi az hogy mikor ezeket kiírtam prfilra akkor már hetekkel azután sehol nem volt az acc!? Wtf!? Amikor ezt kiírtam az accban pl senki nem volt kb 1 hete 3-4 személy dobálta egymásra mintha mérgezett volna. Máskülönben akkor vettem rá magam(április végén), hogy akkor most egyedül tolom, de ez egy estig tartott, rengeteg piros után először jöttek zöl pöttyök staton és mindent stabilizáltam, úgy hogy 1-2 napig semmit nem vittetek el! Aztán rájöttem hogy tanulni kéne (április vége május nagyon eleje).

Meg hogy mások mennyit bele fektettek a játékba, blau mikor rendelt 5000 pp-t hónap végén már 2000 is alig volt mert az egész klánt ő tartotta fent pp-vel!

Vikka volt az egyetlen ami miatt érettségi után egy mh fiókot át szerettem volna venni, ő egy külön világban élt, soha semire nem volt hajlandó ő ezt nem támadja azt nem támadja ezért nem cserél falut azért nem cserél falut és mindezek tetejére ő volt a félisten aki leszólogatta azt aki leglább tett vmit a klánért s mindezek igazolására, hogy egy élősködő személyiség, ott van hogy mikor frontra került azonnal törölt.

Máskülönben én lufinak nem azt hívnám akit 3.5 hónap inaktivitás után SEM tudnak megelőzni sem letben sem levben!!

További feltevéseiteket ötleteiteket az acc sárba tiprására szeretettel várom én mindenre tudok jogos, kézzel fogható magyarázatot adni ami első sorban HITELES!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Amúgy nem volt a falukban olyan sok védelem arra ne fogd hogy béna vagy :D

kapetany volt az acc védő embere (máskülönben)
ja és akárhány belső accot helyettesítettem mind saját vonalait védte ilyen nevetséges 10-20 faluk voltak kiküldve NEM CSK SÁRKÁNYNAK!!!

Máskülönben sárkány acc volt ahol legalább volt hasznuk a védőknek mert napi 24h online-ban meg tudtuk tartani a falukat még ekkora fronton is (emlékeztetlek majdnem egy teljes kontinensen húzódtak a frontos faluink)
 

DeletedUser

Vendég
Te érted is amit olvasol vagy csag pattogni jöttél fel?
Már ne haragudj a hangnemért, de próbálok valamelyest igazodni a stílusodhoz.

Kivel beszélgetsz most?
Egyáltalán miről?
Jól érzed magad?
Befejeznéd?
Rajtad kívül itt mindenki tud normálisan beszélni?

Javaslom láss is, ne csak nézz és a hátsó kisagyból beszélj.

De ha már összefüggéstelenül dícsérgeted magad és te hordasz le minket annak címén, hogy bekerült a videóba egy kép a statról:

- A stat tény, semmit nem változtattunk rajta
- Senki nem mondta közülünk, hogy nem te vagy a legkirályabb játékos széles e földtekén
- Minden odaveszett fióknak megvan a maga története, hogy dologzni vagy tanulni kellett annak a 10-15 embernek akik vitték/helyettesítették/"dobálták" egymás között a 6sárkánya fiókot vagy pont mindig elment az áram, szálka ment a kisujjba stb... az nem hiszem hogy a mi hibánk. Elmondom neked, ezen az oldalon is dolgozó, tanuló, villanyt használó emberek álltak. (agyvérzéstől a közeli hozzátartozó elvesztéséig minden előfordult)
- 6sárkánya tiszteletére kérlek, fejezd be, mert pont most járatod le és én nem hiszem, hogy ő ezt megérdemelné.


Amúgy nem volt a falukban olyan sok védelem arra ne fogd hogy béna vagy :D

kapetany volt az acc védő embere (máskülönben)


Ennek örülök a legjobban, még édesebb a győzelem, köszönöm, hogy ezt elmondtad, szereztél vele egy jó napot nekem :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3884

Vendég
Gratulálok a klánnak a szervergyőzelemhez,kitartás és összetartó,jó csapatmunka kellett,igazán megérdemlitek!
Fanyalgók mindig vannak,de tiétek az érdem,aki nem tud veszíteni,az magára vessen, mi itt a "nagy öregek" becsüljük az ellenfelet,hisz nélkülük nincs győzelem!
 
Fent