Arcos Harcosok Arénája (Avagy simán csevegő)

DeletedUser

Vendég
Nah akkor kezdődjön..:)

Üdvözlök mindenkit.

Vigyori után én is bejelenteném,hogy v17 után elindulok az =OL= klánommal..;)
Remélem sok nagy játékos lesz még ott..:)

Sok sikert mindenkinek!
=Zik=
 

DeletedUser17710

Vendég
Nah akkor kezdődjön..:)

Üdvözlök mindenkit.

Vigyori után én is bejelenteném,hogy v17 után elindulok az =OL= klánommal..;)
Remélem sok nagy játékos lesz még ott..:)

Sok sikert mindenkinek!
=Zik=


Sok sikert!
Remélem erős klánt sikerül összehoznotok, és jól szórakoztok majd a v28-on!
én csak gondolatban ...döntöttem ... legyen tánc ... :)

[video=youtube;aLKgfuJK4ZQ]https://www.youtube.com/watch?v=aLKgfuJK4ZQ[/video]
 

DeletedUser16820

Vendég
Nah akkor kezdődjön..:)

Üdvözlök mindenkit.

Vigyori után én is bejelenteném,hogy v17 után elindulok az =OL= klánommal..;)
Remélem sok nagy játékos lesz még ott..:)

Sok sikert mindenkinek!
=Zik=

Na ezt örömmel olvasom :) Nagyon pozitív emlékeim vannak az =OL=-ról :)
Sok sikert nektek !:)
 

Deleted User - 1127485

Vendég
Elég gyatra a farmolás eredménye ebben a világban. Ilyen rossz még sosem volt. Mindenki panaszkodik
 

DeletedUser16987

Vendég
Elég gyatra a farmolás eredménye ebben a világban. Ilyen rossz még sosem volt. Mindenki panaszkodik

Tekintve, hogy átlagban 3.6 lakott falu jut egy farmolhatóra (barbár vagy bónusz), vagyis kevesebb mint 1/3 farm játékosonként, ez nem meglepő: sok az eszkimó és kevés a fóka.
Ráadásul nagyon sűrűn vannak a falvak, így ordító egyenlőtlenségek vannak abban kihez milyen közel esnek a kihasználható barbárok! Pl. csak az én 7x7 körzetemben akad olyan, akitől 2 egységnyi távolságon belülre 3 farm is jut. A legtöbbnek viszont legalább 3 egységre esik az egy szem nem túl távoli farmocska! Így aztán a kevés nyersi elérhetőségében hatalmas különbségekkel indulunk...
 

DeletedUser

Vendég
Nem csoda, a világtérkép közepe mindig a legzsúfoltabb élő falukkal.
Csodálkoztam is, hogy sok klán elég gyorsan elintézte a regisztrációt.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Tekintve, hogy átlagban 3.6 lakott falu jut egy farmolhatóra (barbár vagy bónusz), vagyis kevesebb mint 1/3 farm játékosonként, ez nem meglepő: sok az eszkimó és kevés a fóka.
Ráadásul nagyon sűrűn vannak a falvak, így ordító egyenlőtlenségek vannak abban kihez milyen közel esnek a kihasználható barbárok! Pl. csak az én 7x7 körzetemben akad olyan, akitől 2 egységnyi távolságon belülre 3 farm is jut. A legtöbbnek viszont legalább 3 egységre esik az egy szem nem túl távoli farmocska! Így aztán a kevés nyersi elérhetőségében hatalmas különbségekkel indulunk...


Nem tudom játszol-e a világon,de félrebeszélsz.
Azért kevés a nyersi,mert a barbik lassan nőnek.
És nincs bennük bánya. Márpedig bánya nélkül elég keveset termelnek.
Majd idővel jobb lesz :)
 

DeletedUser16987

Vendég
Azért kevés a nyersi,mert a barbik lassan nőnek.
És nincs bennük bánya. Márpedig bánya nélkül elég keveset termelnek.
Majd idővel jobb lesz :)

De ez csak növelni fogja az egyenlőtlen indulásból eredő igazságtalanságot: a közel levőknek még inkább megéri üresre farmolni a barbikat, amik termeléséből így még kevesebb jut a távolabbiaknak...

És még egy említésre érdemes hatás: a térkép magja itt zsúfoltabb, mint korábban (legalábbis az általam vizsgált V25-27 világokhoz hasonlítva). A V28 legközepén levő 25 egységnyi körbe 30%-al több falu esik, mint az előző 3 világ átlaga! Ez is abba az irányba tolja a farmolást, hogy a legközelebb levők elhozhassák a javát a távolabbiak elől.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17710

Vendég
De ez csak növelni fogja az egyenlőtlen indulásból eredő igazságtalanságot: a közel levőknek még inkább megéri üresre farmolni a barbikat, amik termeléséből így még kevesebb jut a távolabbiaknak...

És még egy említésre érdemes hatás: a térkép magja itt zsúfoltabb, mint korábban (legalábbis az általam vizsgált V25-27 világokhoz hasonlítva). A V28 legközepén levő 25 egységnyi körbe 30%-al több falu esik, mint az előző 3 világ átlaga! Ez is abba az irányba tolja a farmolást, hogy a legközelebb levők elhozhassák a javát a távolabbiak elől.

Attól függ, mitől lóg!
Vizsgált?
[SPOIL]
2014-10-29_110113_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
2014-10-29_110739_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
2014-10-29_111405_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

Nem tudom, nekem egyszerűen bugyutának tűnik az okfejtésed. Majd minden világ kezdetén elmondják, hogy soha nem volt még ilyen, hogy ilyen keveset lehessen farmolni! A barbárokban nincs plusz löket, plusz nincs bánya, de ezerrel támadják a 26 pontos barbikat, s csodálkoznak, hogy csak 1 nyersit hoznak, ha hoznak? Mit vártak? Isztenem-isztenem. :)

Új világ, telve reménnyel, s sok-sok álommal az a fránya barbi nem ontja a nyersit, pedig az előző világon, hogy adta,[SPOIL] igaz ott nem kellett, mert annyira lemaradtam, s elment a kedvem ...Megvertek, leölték a seregem, hát persze, hogy enm farmoltam ... A mocskok itt meg nem adnak nyersit, pedig most úgy beindulnék, de úgy ...Néz, meg, megint nem hoz semmit!!! Biiztos a közeliek viszik el, pedig most van időm, akár első is lehetnék.... Tuti kevesebb a falu. Szemét sajtmacska, szemét a világ! Biztos összeesküdtek ellenem! A jó francba, mért csak nekem nem jön össze? ...
Ez valami nagy átverés, itt még a fű is zöldebb, s ha a kis ligetek fölé húzom a kurzort, még kuvikolnak, na itt valami biztos nem hót zihher! Pedig olyan jó lenne, behordanék egy kis nyerit, azért mind klovat csinálnék és még többet hordanék be
Csinnyyyájatok nekem sok barbit, de ide közel, a többieknek távol, egész távol, sőt tegytek ki a légüres térbe, hogy senki se farmolja le az enyííííím barbikat. :) Tuti egyébként, hogy a szuport tehet róla, direkt megnézték, hova kerülök és enm szúrtak emllém gombostűt a térképre, mert tuti, hogy úgy csinálják ... Most komolyan, a mi utcánkba miért ilyen kevés a barbi? NA? NA!? :) [/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
semmi köze nincs a barbik növekedéséhez,hogy gyatra a farm.
 

DeletedUser15653

Vendég
alma.iphone te se menyé suporternak, me imigyeni hozászolásaiddal tutko meg csinánád a hüjeséget!
 

DeletedUser17710

Vendég
alma.iphone te se menyé suporternak, me imigyeni hozászolásaiddal tutko meg csinánád a hüjeséget!

Soha nem akartam nekik menni, a munkájukat végzik csak, s nem ellenfeleim.
Hozzászólás nélkül is tudok én hülyeséget csinálni!
Mi is volt a kérdés? :)
 

DeletedUser12440

Vendég
Ezek a kereskedők örömmel fogadják
a békés kereskedőket, hogy
kicserélhessék a messzi földekről
hozott drágaköveket különböző
nyersanyagokra. Készleteiket, a
csereként kapott fát, agyagot, vasat
rendkívül jól őrzött telephelyükön
kemény sereg őrzi. A drágaköveiket
annyira jól őrzik, hogy kétszer
meggondolja magát, aki el akarja
lopni.
Ez a rendezvény még nem érhető
el. A rendezvény jelenleg nem
érhető el. Részt venni rajta csak
ennek a küldetésnek a befejezése
után tudsz:

Mobilizálás ez meg mi?
 

DeletedUser18031

Vendég
velemeny? :D
vak vagy, osszevissza irsz dolgokat, az elemzeseket kerlek hagyd meg Arkinak o a tenyeket mindig realisan kozli...te meg irtal par jelzot, mind a 4 klanra(4 szervergyoztes klan) mik egyaltalan nem tukrozik a valosagot...
 

DeletedUser12127

Vendég
=Yugioh= ez nem így van. Bárki beírhatja a véleményét! Akit nem érdekel ne olvassa őket, engem pl kifejezetten érdekel mások hogyan gondolkodnak. Akkor is ha hozzám hasonlóan, és akkor is ha tőlem különbözően. Előbbi megerősít, utóbbi kérdéseket tesz fel, melyek kifejtve vagy még jobban megerősítenek, vagy a helyes irányba fordítanak.
Nem hiszem hogy az a helyes irány, hogy vannak hivatalos elemzők, vagy megmondóemberek. Kérem senki ne hagyja meg nekem az elemzésekhez való kizárólagos jogot! Bátran írjon akinek meglátásai vannak!
Sajnos a beírásod nyomán az előző hozzászóló törölte a beírását. Nagyon sajnálom. Remélem újra beírja, aki írta, és nem az lesz, hogy a külső fórum felé sem néz többet.
A hozzászólását törlő fórumozónknak még azt tanácsolom, legyen erősebb és ne vegye annyira a szívére a durvább reakciókat. Bár kevesen, de Elég sokan vagyunk ahhoz itt még mindig, hogy ilyenek beessenek az ablakon. Nem olyan nagy gond egy egy keményebb minősítés. Akkor sem ha a minősítőnek nincs igaza. Az ember ha kiáll valamivel, védje is meg magát, és ne higgye hogy nem talál társakat. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én voltam az.

Nem sértődés miatt lett törölve, hanem egy felismerés miatt. Elmondtam valamit, ami egy oldala a dolgoknak s erre egy szöges ellentét válaszolt elsőként. Nem azt mondom hogy az én vagy az ő véleménye jogosabb, tisztább. Egyszerűen csak nem akarok balhét.

Fölösleges veszekedni arról, hogy a labda kék, míg ő meg úgy látja hogy piros, holott az igazság az, hogy a felém néző fele kék a felé néző meg piros. Erre jöttem rá s beláttam hogy a labda kék és piros is egyszerre :)

Amúgy a célom csupán a fórum felélesztése volt!
 

DeletedUser18459

Vendég
Ezt a topicot is Zikk inditotta :))) erre a vilagra is benezett de hamar kipakoltak :)) Kellene egy olyan dij, hogy a legkitartobb "vezer"(erzitek e lenyeget) :))))
 
Fent