Archív scriptes csevegő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Sziasztok,
az ünnepekre való tekintettel kérnék egy kis haladékot, utána meg fogjuk nézni, mit tudunk vele kezdeni.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! BuéK! :)

Olyan gondom lenne hogy 4 napja nem működik a Nyersanyag kiegyenlítőm a Chrome -val egyáltalán nem csinál semmit, Operánál és mozillánál pedig nem helyettesíti be a nyersanyagokat a piacnál.

Azt mondják volt valami újítás, ezért újra betettem egy ismerőstől kapott script-et de úgy sem működött.
Töröltem a gyorsítótárat meg cookikat úgy sem működött, belépett más is a fiókomba helyettesként neki sem működött.

Lehet erre kapni valamiféle segítséget? :)

Köszönöm.
 

DeletedUser8560

Vendég
Amíg nem találunk jelentkezőt, aki akar és tud is a scriptekkel foglalkozni, addig nagyon lassan fog haladni az ügyintézés, mert az amúgy is sokat dolgozó moderátor munkatársak próbálnak segíteni nektek. Így arra kérek mindenkit, hogy ha van ismerőse, aki ért a scriptekhez, kérje már meg, hogy jöjjön és segítsen nekünk, nektek! Közös érdek!

Köszönöm, BUÉK, sajt
 

DeletedUser

Vendég
B.U.É.K.

Látom, hogy sorra szálnak el a scriptek.
Ez még nem is akkora probléma.. de
Az, hogy 20-nál megy, 20-nál nem az már nem normális.

Simán kilehet deríteni mi a baj.
Még számítástechnikai gyémántdiploma sem kell hozzá, csak némi logika.

Viszont kérdeznék...
Azok a frissítések amik állítólag megtörténnek(pedig nem is tudunk mi földi halandók róla), azok naplózva vannak???
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia Krisz,

A jó hír, hogy ha csak logika kell a scriptek javításához, és tudás nem, akkor semmi szükség külső segítségre, tehát nem is kell keresnünk embert a feladatra.
A kérdésedre pedig azt tudom elmondani, hogy a magyar supp rendszeren belül ilyen adatokhoz nem lehet hozzáférni, sem látni őket.

BUÉK!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:)
Nahát így nem is fogtok sok segítséget találni. :(
Én nem akartam ezzel rosszat.
Sajnálom.
Majd jön valaki aki akar is segíteni.
Vagy nem

@krisz
 

DeletedUser16246

Vendég
:)
Nahát így nem is fogtok sok segítséget találni. :(
Én nem akartam ezzel rosszat.
Sajnálom.
Majd jön valaki aki akar is segíteni.
Vagy nem

@krisz

[COLOR="#6363300"]Sajnos a számítástechnika világában a logika nem számít sokat.. Az, hogy kinél fut a script és kinél nem, véletlenszerű és így építeni sem lehet rá.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Jó oké.
Én csak azt szerettem volna mondani, hogy a megoldáson nem csak azok agyalhatnak akiknek van képzettségük.
De szépen leszerelitek az embert.
Így ne várjatok segítséget. :(
Az embernek így nemsok kedve van hozzá.
 

DeletedUser

Vendég
akár hogy is nézzük, nálam már egy script se működik 3 böngészővel is próbáltam van amelyik egy honlapot hoz be hogy vegyek ilyen meg olyan pénisz növelőt... a másik meg játékokat reklámoz.

Valamint helyettesként belépve sem tudom másnál használni, 3 gépem van egyiken sem működnek. érdekes egy dolog
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
akár hogy is nézzük, nálam már egy script se működik 3 böngészővel is próbáltam van amelyik egy honlapot hoz be hogy vegyek ilyen meg olyan pénisz növelőt... a másik meg játékokat reklámoz.

Valamint helyettesként belépve sem tudom másnál használni, 3 gépem van egyiken sem működnek. érdekes egy dolog
[COLOR="#6363300"]
Ez nem jelent túl sok jót...
Ha nem nagy kérés el tudnád nekem küldeni üzenetben, hogy melyik script az, amelyik játékot reklámoz és melyik, amely egy kétes tartalmú oldalra irányít át.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]

[/SPOIL]

Szia!

Kijavítalak, ha nem baj! ;) :p

Ez első az nem a csak sorszám, hanem a csak név.
A csak sorszámozós az a második és továbbra sem működik!
Legalábbis a v8-on.



működik az csak a scriptben nincs beírva az a rész, hogy a megfelelő képernyőhöz ugorjaon (ha lesz időm beleírom) addig is áttekintés/termelés-re mész és onnan futtatod és menni fog ha mégse megy írj nekem (nekem működik V18-on)
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]
Ez nem jelent túl sok jót...
Ha nem nagy kérés el tudnád nekem küldeni üzenetben, hogy melyik script az, amelyik játékot reklámoz és melyik, amely egy kétes tartalmú oldalra irányít át.[/COLOR]


Most meg már ezt írja ki, és pedig aktiváltam. Chrome-nál alapvetően bent van a java script. Operánál megnéztem jól van bent.
a nyesanyag balance teljesen jól ment először másodjára meg ezt írta ki...
ne megy a cimkéző,nemes szűrő... jön egy támadás befonhatom a szemöldököm :D

Aktiválnod kell a Javascriptet ahhoz, hogy a Klánháborún játszani tudj.
 

DeletedUser16246

Vendég
Most meg már ezt írja ki, és pedig aktiváltam. Chrome-nál alapvetően bent van a java script. Operánál megnéztem jól van bent.
a nyesanyag balance teljesen jól ment először másodjára meg ezt írta ki...
ne megy a cimkéző,nemes szűrő... jön egy támadás befonhatom a szemöldököm :D

Aktiválnod kell a Javascriptet ahhoz, hogy a Klánháborún játszani tudj.
[COLOR="#6363300"]
Üzenetben válaszoltam már, ha nem baj nem írom ide le újra :)
Továbbá az a script, amelyet küldtél, nekem az is rendben működik és nem irányít át másik oldalra.[/COLOR]
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Megnéztem a seregszámláló scriptet. A baj az vele, hogy egy hivatkozást tartalmaz, de az adott helyen, ahova mutat nem található semmi - jobban szólva, nem él a céloldal. Sajnos ezzel így nem tudunk most mit kezdeni, mert újra kell írni az egész scriptet hozzá.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Megnéztem a seregszámláló scriptet. A baj az vele, hogy egy hivatkozást tartalmaz, de az adott helyen, ahova mutat nem található semmi - jobban szólva, nem él a céloldal. Sajnos ezzel így nem tudunk most mit kezdeni, mert újra kell írni az egész scriptet hozzá.[/COLOR]


Szia!

Nekem, ami van seregszámláló az működik!

http://khsupport2.uw.hu/script3/troop_counter.js

a link is működik


Kód beillesztése:
javascript:var doc=document;
var win=(window.frames.length>0)?window.main:window;
if (doc.URL.indexOf('mode=units') != -1) 
{  function c(){var b=document.createElement('script');  b.type='text/javascript';
  b.src='http://khsupport2.uw.hu/script3/troop_counter.js?'+Math.round(Math.random()*1000000);
  document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}}else{alert("A script csak az Áttekintés/Csapatoknál működik.\nUgrás...");
self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,"screen=overview_villages&mode=units")};c();
 

DeletedUser16246

Vendég
Szia!

Nekem, ami van seregszámláló az működik!

http://khsupport2.uw.hu/script3/troop_counter.js

a link is működik


Kód beillesztése:
javascript:var doc=document;
var win=(window.frames.length>0)?window.main:window;
if (doc.URL.indexOf('mode=units') != -1) 
{  function c(){var b=document.createElement('script');  b.type='text/javascript';
  b.src='http://khsupport2.uw.hu/script3/troop_counter.js?'+Math.round(Math.random()*1000000);
  document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}}else{alert("A script csak az Áttekintés/Csapatoknál működik.\nUgrás...");
self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,"screen=overview_villages&mode=units")};c();

[COLOR="#6363300"]Akkor kicsit javítom magamat :) A spanyol scriptek között lévő nem működik, mivel a cél fájl (melyre a script egy része hivatkozik) már nem elérhető az adott webhelyen.
Köszönöm ezt a scriptet, tényleg rendben működik, máris beteszem a működők közé.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
új szkript vs. elveszett

[COLOR="#6363300"]Akkor kicsit javítom magamat :) A spanyol scriptek között lévő nem működik, mivel a cél fájl (melyre a script egy része hivatkozik) már nem elérhető az adott webhelyen.
Köszönöm ezt a scriptet, tényleg rendben működik, máris beteszem a működők közé.[/COLOR]
l

Akkor annak annyi. Azt megírni nem lehet, hisz azt se tudjuk, hogyan működött, mit csinált.
Esetleg, ha valakinek van egy jó ötlete, milyet szeretne és van benne ráció, azt meg lehet csinálni...

Írtam nyersanyagszámláló scriptet. Azt hiszem ilyen még nincs. (vagy nem találtam) Nem átírat csak fogtam és írtam egy olyat, amilyet akartam.

Áttekintés/termelésnél (odaugrik, ha leokézod) rákatt és kiírja mennyi fa, agyag, vas van a faluidban összesen. Hova tegyem fel, vagy kinek küldjem?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Ezen topic a régi scriptekhez tartozó csevegő volt. Mivel a scripteket áthelyeztük és újrarendeztük a továbbiakban már csak archívumként szolgál.[/COLOR]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent