Aranyérme veretés.

DeletedUser11255

Vendég
Hello.
Az aranyérme veretés kicsit unalmas és hosszadalmas munka.
Jó lenne valamit csinálni hogy egyszerre többet lehessen kiveretni.

Mint a katona gyártásnál. :)

Üdv.:Hemike2 v2
 

DeletedUser

Vendég
vegyél prémium fiókot magadnak és máris 1 kattintással akár többezret verethetsz!
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Nem kell ehhez prémium! Én megoldottam! Gyorsan kell kattintgatni egymás után a veretésre és egyszerre kapod meg ahányszor kattontottál vagy egy-kettővel kevesebbet, de ez már részletkérdés.
 

DeletedUser

Vendég
Hehe:D

Valahogy én is így csináltam, igaz érdekes buli érme betárolást végezni csiga lassú net és éppen összeomló gép társaságába:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell ehhez prémium! Én megoldottam! Gyorsan kell kattintgatni egymás után a veretésre és egyszerre kapod meg ahányszor kattontottál vagy egy-kettővel kevesebbet, de ez már részletkérdés.
Ahham, próbálj meg hétezret egyszerre :\ :D
 

DeletedUser3687

Vendég
Nem kell ehhez prémium! Én megoldottam! Gyorsan kell kattintgatni egymás után a veretésre és egyszerre kapod meg ahányszor kattontottál vagy egy-kettővel kevesebbet, de ez már részletkérdés.

én is így szoktam :)
már a második egeremet koptatom ez miatt :)
 

DeletedUser

Vendég
szerintem jó lenne ha lenne mellette egy kis ablak szerűség mint a kiképzésnél beírod menyi kell és akkor veret:)


most nem logikus? :rolleyes:

vagy én mondok hülyeséget? :eek:
 

DeletedUser14989

Vendég
bocs hogy ide pofázok,de enyi erővel:ingyen prémium mindenkinek:
500pont elérésekor
520pont elérésekor
540.....
 

bimi96

New Member
A reakció pontszáma
14
ingyér prémium sajna csak 500 meg 15k pontnál van... lehetne így mondjuk: 500; 5000; 25000; 100000; 500000; 2500000; 10000000 és így tovább...
 
Fent