Androidos problémák

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Én van hogy androidról is játszom, úgy gondolom hogy rajtam kívül még sokan játszanak mobilon, és nagyon sok hibát vettem észre, például hogy mikor falu áttekintésben a szoborra kattintok, mindíg vagy a műhelyt, kovit, vagy a piacot adja be. Amikor meg a gyülekező térre kattintok akkor jön be a szobor. Gyülekezőtért például egyáltalán nem ad be, csak Klasszikus megjelenítésen keresztül tudom elérni.

Jelentés kihirdetésénél egyáltalán nem tudom másolni a megjelenő fehér csíkot (pedig tudom a módját, és nem, nem a készülékem a hibás).

Fő oldalnál bejelentkezéskor van, hogy nem tudok belépni az adott világra, hanem egyből a lap tetejére ugrom.

Támadáskor meg sűrűn megesik, hogy mikor egyszer rákattintok a falura nem hozza be a Pop-up menü-t, hanem már egyből a falu információra irányít át.

Ezek önmagukban nem is nagy hibák, de például a fenti bug eléggé zavaró ha farmolok, mivel az ember mobilról amúgy is lassabb. :(
 

DeletedUser17305

Vendég
Hali!

Mobilról játszok.Letőltödtem az alkalmazást csak nem tudok támadni vele se böngészőn.
Tipusa:aTAB4PHONE

Próbáltam mindent újraraktam meg minden de semmi.

Ha tudna valaki segíteni azt megköszönném.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
ha kapunk egy részletes leírást, abban az esetben továbbítjuk a fejlesztőknek, de sajnos mást nem tudunk tenni.[/COLOR]
 

DeletedUser17305

Vendég
Támadás bug

Sziasztok!

Van egy kis gond a kh alkalmazásommal. Elindul meg minden, építeni is tudok csak az az egy bökkenővan h nem tudok támadni. A gyülekezőtéren elküldom a csapatok de mégse küldi el... ÉS így elég zavaró h mindig kölcsön kell kérnem a tesóm telóját ha khzni akarok.

remélem a problémát a következő verzióban kijavítják.

a telefonom típusa: aTAB4 phone
 

DeletedUser16246

Vendég
Sziasztok!

Van egy kis gond a kh alkalmazásommal. Elindul meg minden, építeni is tudok csak az az egy bökkenővan h nem tudok támadni. A gyülekezőtéren elküldom a csapatok de mégse küldi el... ÉS így elég zavaró h mindig kölcsön kell kérnem a tesóm telóját ha khzni akarok.

remélem a problémát a következő verzióban kijavítják.

a telefonom típusa: aTAB4 phone

[Color=#6363300]A probléma erősítés küldésekor is jelentkezik vagy csak a támadásokra van hatással? Illetve tudnál esetleg még írni egy android verziót?[/Color]
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A hibabejelentést továbbítottuk a fejlesztők felé.[/COLOR]
 

DeletedUser17305

Vendég
Köszönöm!Remèlem hamar megcsinálják mert támadnak engem ès mindig megölik a seregemet!Honnan fogom tudni hogy megcsinálták?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Feltételezem, hogy a program következő verziója fogja tartalmazni a javítást.[/COLOR]
 

DeletedUser17305

Vendég
Ès az mikor van kb?1 èv múlva.frissitette magát az alkalmazás de ugyan ùgy nemtudom elkűldeni a seregemet sehová.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Sajnos ezt nem tudom, de szerintem egy hónap minimum kellhet hozzá, míg megtalálják a probléma forrását és javítani tudják, mivel nálam semmi baja az alkalmazásnak (bár más telefonnal próbáltam).[/COLOR]
 

DeletedUser17305

Vendég
Akkor lehet hogy tőrlöm magam.mert ìgy semmi èrteme.milyen telefonod van?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Samsung Galaxy Win I8552-es készüléken próbáltam ki az Androidos KH alkalmazást.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Nekem is az lenne a problémám, mint az elsőnek, viszont én csak androiddal kh-zok.
Abban még kiegyeznék, hogy ezek a hibák élvezhetetlenné teszik a játékot, de ez már játszhatatlan is.
A gyülekezőhelyre rámennem 2-3 percbe telik, egy normális farm elindítása pedig akár 5-6 percet is igénybe vesz, a saját hibámon a telefon hibáján kívül.
Azt hiszem, az lehet a baj, hogy a képernyő méreteinek változását nem veszik figyelembe a hivatkozások, amik az épületek képére vannak helyezve, azaz ha én kicsinyítem a képernyőt, akkor a hivatkozás mérete nem kicsinyül, így másra megyek rá.

Szerintem rajtam kívül még nagyon sok ember lenne hálás, ha tudnátok fixáltatni ezt a bugot.
Előre is köszönjük!
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
nem tudom hogyan épül fel a rendszer, így nem tudok arra mit mondani, ami szerinted a hiba forrása. Arra kérlek, hogy írd le minden olyan előfordulását a hibának, amire emlékszel és a telefonod típusával, rajta lévő Android verziójával küld el nekem itt válaszban vagy üzenetben, hogy továbbítani tudjuk a fejlesztőknek és kérjük mielőbbi javítását.[/COLOR]
 

skYl1n3

Member
A reakció pontszáma
42
Teljesen random nem küldd értesítőt bejövő támadásról az app, + a fiókkezelő, pedig a telefonnak folyamatosan bevan kapcsolva az adatforgalma(korlátlan net). Talán ha számít, akkor az android verziója 7es.
Kicsit kellemetlen a dolog, főleg mivel falu is ment el a hiba miatt.
Az utóbbi időben az a tapasztalatom, hogy nagyon instabil az applikáció...
 

DeletedUser19087

Vendég
Múltkor már èn is írtam ezekről, meg hasonló hibákról, de csak annyi volt a válasz küldjek róla kèpet. De könyörgöm ha valamiről nem kapsz èrtesítèst vagy jelzèst, arról hogy csinálsz kèpet? Röhej...
 

DeletedUser156

Vendég
Hali
tudja valaki mi történt az APP-vel mert folyamatosan leáll!
 

DeletedUser8560

Vendég
Az appok esetében arra szeretnék mindenkit kérni, hogy a következőket tegyétek, ha hibát véltek felfedezni, vagy akár az egész app sem működik jól:

- A Google play áruház felülete nem tartozik hozzánk, így ha ott jelentitek a hibát, az hozzánk nem jut el. Még a fejlesztők szüleinek gyalázása sem.
- Ezért arra kérek mindenkit, hogy ha hibát észlel, akkor írjon a supportba.
- Levél írásakor válassza ki a "bug" témakört
- Írja meg, hogy mi a hiba, részletesen, azt, hogy milyen eszközről (pontos név, verzió - pl. samsung A5 2017- ), milyen android típus, és milyen app (verziószám) próbálja működésre bírni a felületet, és nem megy.
- A "nem működik" mint leírás használhatatlan, mert senki sem tudja, mit ellenőrizzen és hol.
- A "nem tölt be" egy jó levél, de nem tudjuk, milyen állapotig jut el a rendszer. pl. el sem kezdi, megáll félúton, betölt és lefagy - ezért kérünk képet > még a félig sötét képernyőről is.

Ezt kérem senki se vegye kioktatásnak, csak egy javaslatnak és kérésnek. Az App fejlesztői csapata korlátozott, amennyiben hiba van a rendszerben, és van pontos leírás, akkor bele tudnak kezdeni a munkába, ha nincs, akkor kivárják, amíg a szükséges információk megérkeznek.

Köszönöm a figyelmet és további kellemes napot.
 
Fent