Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Nekem a jatek fontosabb mint a valo elet!:)

De sajnos a valo eletben kell elenm,ami megint egy fajta jatek,es itt is strategy-re van szuksegem hogy megelhessek!;)

Hát igen!
Én is stratégia buzi vagyok :D
Na jó, meg CoD. Most megyek, összerakom ismimnek a szekrényt, amit vett, azt majd jövök!

Addig meg NE (keveset! :p) veszekedjetek
 

DeletedUser

Vendég
Oké, hogy van alvó mód, de vazze, nehogy már kötelező legyen max 4 naponta aktiválni!
Az előző 11 világ is megvolt nélküle, akinek meg nincs ideje játszani vele, annak rohadtul nem segít ez, mivel neki is ki kell kapcsolnia időnként Ő is ugyanúgy nem fog olyankor termelni, fejlődni!
 

DeletedUser

Vendég
Egy kérdés:) vagyis ez igy kell legyen? elvileg arról volt szó, hogy más szinű lesz a játékos, ha alvó mód aktiv. Kérdésem! én most alszok:p de ugyan olyan a szinem. miért?
 

DeletedUser

Vendég
"Alvás üzemmód automatikusan aktiválásra kerül 96 óra után a tisztességes játék érdekében. » részletek"

Gratulálok. És ebben mi a f*sz a tisztességes játék? Sz*passuk az embereket mi? Egyébként ez a Team hibája, mert mint az előttem szólók is megírták: "A team nem értesített előbb a legújabb fejlesztésekről, hogy ez meg ez mit takar..."

Ma vettem volna Prémiumot, de ha ez így fog menni 96 óránként, akkor kösz elég volt ebből a szerverből és megyek vissza V11 -re...
 

DeletedUser

Vendég
Ha tudom, hogy így elcseszik a V12 nem törlöm a travian accom...
 

DeletedUser

Vendég
"Alvás üzemmód automatikusan aktiválásra kerül 96 óra után a tisztességes játék érdekében. » részletek"

Gratulálok. És ebben mi a f*sz a tisztességes játék? Sz*passuk az embereket mi? Egyébként ez a Team hibája, mert mint az előttem szólók is megírták: "A team nem értesített előbb a legújabb fejlesztésekről, hogy ez meg ez mit takar..."

Ma vettem volna Prémiumot, de ha ez így fog menni 96 óránként, akkor kösz elég volt ebből a szerverből és megyek vissza V11 -re...
Pontosan egyet értek! A szavazásnál nem lett meg mondva mi ez, mire jó... Vagyis a többség gondolom tudta mit takar, de nem volt szó KÖTELEZŐ dologról!!!
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az egész KH-ból elegem lett. Törlöm magam mindenhonnan.
 

DeletedUser

Vendég
"Alvás üzemmód automatikusan aktiválásra kerül 96 óra után a tisztességes játék érdekében. » részletek"

Gratulálok. És ebben mi a f*sz a tisztességes játék? Sz*passuk az embereket mi? Egyébként ez a Team hibája, mert mint az előttem szólók is megírták: "A team nem értesített előbb a legújabb fejlesztésekről, hogy ez meg ez mit takar..."

Ma vettem volna Prémiumot, de ha ez így fog menni 96 óránként, akkor kösz elég volt ebből a szerverből és megyek vissza V11 -re...




QEFGWktvAwMEBwoYEQVT
 

DeletedUser

Vendég
V13

V13 szavazás:


  • Több prémiumpont rendelhetőség.

Erre azt hiszi mindenki, hogy mondjuk több prémiumpontot fog kapni ugyanannyiért és szavaz rá. Erre kiderül, hogy valóban több prémiumot kapsz, de ugyanannyival több pénzért, amiről meg egy k*rva szó nem esett... :cool:

Szóval ha most "tisztességes játékot akartok" akkor kikapcsoljátok az alvó Módot. Mert tudjátok egyesek ilyenkor Iskolába, vagy munkába járnak. Most pedig itt jönnek haza, hogy: "Na végre vége ennek a r*hadt munkának/iskolának, hazamegyek és leülök egy jót klánháborúzni. " -Bejelentkezik- "Mi a jó édes büdös f*szom ez??? Alvó mód? Ki a f*szom találta ki ezt." <- És most képzeljétek el, hogy milyen lehet neki, aki suliból vagy munkahelyről jön haza. Hát ezzel rontjátok a hírneveteket. Akkor legyen visszakapcsolva mondjuk 18:00 -kor és akkor jólvan.

[BLINK]Na így lenne tisztességes játék.[/BLINK]

Bocs a káromkodásért, de nekem is elegem van abból, hogy minden egyes online játékban csak hülyítik a népet.
 

DeletedUser

Vendég
V13 szavazás:


  • Több prémiumpont rendelhetőség.

Erre azt hiszi mindenki, hogy mondjuk több prémiumpontot fog kapni ugyanannyiért és szavaz rá. Erre kiderül, hogy valóban több prémiumot kapsz, de ugyanannyival több pénzért, amiről meg egy k*rva szó nem esett... :cool:

Szóval ha most "tisztességes játékot akartok" akkor kikapcsoljátok az alvó Módot. Mert tudjátok egyesek ilyenkor Iskolába, vagy munkába járnak. Most pedig itt jönnek haza, hogy: "Na végre vége ennek a r*hadt munkának/iskolának, hazamegyek és leülök egy jót klánháborúzni. " -Bejelentkezik- "Mi a jó édes büdös f*szom ez??? Alvó mód? Ki a f*szom találta ki ezt." <- És most képzeljétek el, hogy milyen lehet neki, aki suliból vagy munkahelyről jön haza. Hát ezzel rontjátok a hírneveteket. Akkor legyen visszakapcsolva mondjuk 18:00 -kor és akkor jólvan.

[BLINK]Na így lenne tisztességes játék.[/BLINK]

Bocs a káromkodásért, de nekem is elegem van abból, hogy minden egyes online játékban csak hülyítik a népet.


Vagy egyszerűen csak akkor legyen ha én bekapcsolom ne kötelezően.
 
Fent