Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Szerintem lehet belőle előnyt kovácsolni, csak tudni kell használni
Igen ez igaz, csak nekem példa az a gondom, hogy kötelezően berakja a gép, és ezt előre senki sem jelezte. És én a szavazásról beszélek. Én tudtam, hogy aktiválni fogja a gép, csak amikkor be akartam már rakni, akkor jelezte, hogy hoppá 1 perc és "alszol"... meg hát egy idő mérő el kellene, hogy hány óra telt el, mikkor kellene aktiválni.
 

DeletedUser

Vendég
Igen ez igaz, csak nekem példa az a gondom, hogy kötelezően berakja a gép, és ezt előre senki sem jelezte. És én a szavazásról beszélek. Én tudtam, hogy aktiválni fogja a gép, csak amikkor be akartam már rakni, akkor jelezte, hogy hoppá 1 perc és "alszol"... meg hát egy idő mérő el kellene, hogy hány óra telt el, mikkor kellene aktiválni.

De ha beállítod magadnak, akkor majd tudod, h mikor is tudsz menni :p
 

DeletedUser11143

Vendég
basszus ha tudom hogy van ilyen alvó mód akkor be sem regisztráltam volna :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez sem volt helyesen irva!Javaslom az olvasast is szamodra!:D:D:D:D

Megkoszonom kedves Dodge koleganak hogy elerte aszt hogy ne hagyjam abba a v12-ot,keszulj erted jovok mester majd meglatogatlak megigerem neked mar alig varom hogy bekukantsak hozad:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem vagyok kocka (már!)
Nekem is a való élet fontosabb, elhiheted, de ez a hobbym :)



Nekem a jatek fontosabb mint a valo elet!:)

De sajnos a valo eletben kell lennem,ami megint egy fajta jatek,es itt is strategy-re van szuksegem hogy megelhessek!;)
 

DeletedUser

Vendég
Megkoszonom kedves Dodge koleganak hogy elerte aszt hogy ne hagyjam abba a v12-ot,keszulj erted jovok mester majd meglatogatlak megigerem neked mar alig varom hogy bekukantsak hozad:)




Ohh yeah!:D

Nahh,nekem koszonheted akkor a jatekodat baratom!Remelem jol megleszunk,a klanomban nem csak magyar jateksook lessznek,hanem:

Roman,Angol,Nemet,Lengyel...


De ezt neked hiaba is mondom,nem erted a lenyeget.

Kivancsi vagyok rad hogy mit tudsz,vagy csak neked is a szad nagy,meg max a hasad!;)
 
Fent