Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Nagyon sokáig kinn volt a szavazás, hogy milyen szervert szeretnétek, ti megszavaztátok, és meg is kaptátok, próbáljatok meg vele játszani, sok lehetőség rejlik benne!!!

igen azoknak aki szundikalnak es neha napjan lepnek be,igy lehetelen megnyerni es jatszani eszt a szervert 75 egy klanba es meg ez az alvo mod is ,nem segit hanem elveszi az aktiv jatekosok kedvet....,en most 10 oraid szundizk es a masik nyugodtan fejlodik adig mert o okosabb es betet magat 6 orar.
A FRANCBA AZ EGESZEL TORLOK MINDNEHONNA ES KESZ ELEGEM VAN MAR A SZIVATSOKBOL!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
igen azoknak aki szundikalnak es neha napjan lepnek be,igy lehetelen megnyerni es jatszani eszt a szervert 75 egy klanba es meg ez az alvo mod is ,nem segit hanem elveszi az aktiv jatekosok kedvet....,en most 10 oraid szundizk es a masik nyugodtan fejlodik adig mert o okosabb es betet magat 6 orar.
A FRANCBA AZ EGESZEL TORLOK MINDNEHONNA ES KESZ ELEGEM VAN MAR A SZIVATSOKBOL!!!!!!!!!!

Nyugi van!
Mikor meg Ő aludt, akkor Te fejlődtél...
 

DeletedUser

Vendég
Nyugi van!
Mikor meg Ő aludt, akkor Te fejlődtél...

Igen de en nem aludtam csak 3 orat hogy hajtsak mert ezen az egy szerveren akartam jatszni atobbit abahagytam es tesek ez van mindne suket egylo velem az elen ez igy marhasag a leneyg tudtomal az aktivitas ...,miert nme egyezunk meg es akkor mindneki csak regel 8-9-ig lepjen be es szepen egyforman fejlodunk na az lenne vagany kell javasolni a v13-igy mukodjoan
 

DeletedUser

Vendég
Na igen, addig oké, hogy próbáljunk vele játszani, meg hogy sokáig kint volt, csak ha te "nagyon sokáig" nézted ezek szerint a szavazást, írta bárki, is hogy mi is pontosan az alvó mód? Én speciel tudtam mi az, egy másik játék révén, de ott nem volt kötelező, de biztos ami biztos nem-re nyomtam, na és a másik 120 tudta szerinted, hogy kötelező ez a dolog? Szerintem nem.

Én tudtam mi az csak azt nem ,hogy kötelező, de mivel én sosem használok alvó módot nem re szavaztam. Csak volt olyan okos aki soha nincs gépnél és neki a lassú játék jó az szépen igennel szavazott.
 

DeletedUser

Vendég
Igen de en nem aludtam csak 3 orat hogy hajtsak mert ezen az egy szerveren akartam jatszni atobbit abahagytam es tesek ez van mindne suket egylo velem az elen ez igy marhasag a leneyg tudtomal az aktivitas ...,miert nme egyezunk meg es akkor mindneki csak regel 8-9-ig lepjen be es szepen egyforman fejlodunk na az lenne vagany kell javasolni a v13-igy mukodjoan

Figy, tök egyszerű szerintem :D
Megtámadod, és berakja magát alvó módba, akkor a többi sereget úgy kell indítani, h 6-10 órával később érkezzenek. Ill. sokat fog számítani a fake is.

Taktika és Stratégia...
 

DeletedUser

Vendég
Én tudtam mi az csak azt nem ,hogy kötelező, de mivel én sosem használok alvó módot nem re szavaztam. Csak volt olyan okos aki soha nincs gépnél és neki a lassú játék jó az szépen igennel szavazott.

Akkor mennyen az meg 0.1-es sebességű szerverre :D
 

DeletedUser

Vendég
na ezt jol megcsináltátok:mad: ezt már sajna nem tudják visszacsinálni:S
szal ez van :S ezzel kell boldogulnunk azt elönyt kovácsolni belöle,különben nem fog menni
 

DeletedUser

Vendég
Én tudtam mi az csak azt nem ,hogy kötelező, de mivel én sosem használok alvó módot nem re szavaztam. Csak volt olyan okos aki soha nincs gépnél és neki a lassú játék jó az szépen igennel szavazott.

Mindegy ez van :) Remélem kiveszik, de azért a sok okos tudja használni, olvastam, hogy kötelező aktiválni, meg hogy a gép automatikusan aktiválja, de hát nem izgatott. Majd holnap elolvasom azt a 10-en húsz levelemet, igazából nem lényeg ....
 

DeletedUser

Vendég
Hat en nem kinlodok vele en hagyom a farncba az egeszet,sok sikert nektek es jo jatekot majd av13-on talalkozunk ha az is nem lessz tele marhasagokal:)
 

DeletedUser12108

Vendég
Aki tud játszani az már berakta az alvó módót...
Aki meg nem rakta be a szívja .. :DD
 

DeletedUser

Vendég
[BLINK]Ne sírjatok ennyit[/BLINK]. Ha tényleg aktív vagy, akkor azt aki most utólért alvó mód után úgyis lehagyod.
És most már tudod, hogy be kell állítanod az alvó módot. Ennyivel is okosabbak lettetek, lettem én is.
Mellesleg én sem tudtam róla, ezért most 22:43-ig én is alszom.:D
 

DeletedUser

Vendég
na ezt jol megcsináltátok:mad: ezt már sajna nem tudják visszacsinálni:S
szal ez van :S ezzel kell boldogulnunk azt elönyt kovácsolni belöle,különben nem fog menni

Szerintem lehet belőle előnyt kovácsolni, csak tudni kell használni
 

DeletedUser

Vendég
[BLINK]Ne sírjatok ennyit[/BLINK]. Ha tényleg aktív vagy, akkor azt aki most utólért alvó mód után úgyis lehagyod.
És most már tudod, hogy be kell állítanod az alvó módot. Ennyivel is okosabbak lettetek, lettem én is.
Mellesleg én sem tudtam róla, ezért most 22:43-ig én is alszom.:D

Akkor mit keresel itt? :p
 

DeletedUser

Vendég
Igen de en nem aludtam csak 3 orat hogy hajtsak mert ezen az egy szerveren akartam jatszni atobbit abahagytam es tesek ez van mindne suket egylo velem az elen ez igy marhasag a leneyg tudtomal az aktivitas ...,miert nme egyezunk meg es akkor mindneki csak regel 8-9-ig lepjen be es szepen egyforman fejlodunk na az lenne vagany kell javasolni a v13-igy mukodjoan



Elobb azt javaslom hogy tanulj meg irni,utanna elkezdhetsz matekozni,majd jatszani!:D:D:D:D
 
Fent