Alvó mód

DeletedUser12920

Vendég
Sziasztok!

Lenne pár kérdésem.

Úgy vettem ki a leírásokból, hogy aki aktív, annak is pihennie kell legalább 4 naponta minimum 6 órát. Eddig oké. Azonban azt is írják, hogy addig a küldött támadások, támogatások szünetelnek. Oké. De mi van akkor, ha lejár. Onnan folytatódik tovább? És aki felé megy az mit lát? Hogy 2ó múlva érkezik, de egyszer csak 8 lesz?

Aztán, Ha engem támadnak, és bekapcsolom, akkor az ellen jön, megy, és nincs csata? Vagy ha automatikusan kapcsol? Nézi a gép? És mi van, ha egyszer csak bekapcsol, és közben jön felém valaki, és pont a kikapcsolás után csapódik nem sokkal? Tehetetlen leszek...

Érdekelne pontosan a működése, hogy ne érjen meglepi. Mert ezzel lehet stratégiai előnyt, de hátrányt is kovácsolni!

Előre is köszönöm.
 

DeletedUser12920

Vendég
És, ha magától kapcsol be, akkor mennyi időre? 6ó? 10ó?
 

DeletedUser

Vendég
Nesztek kellett megszavazni az alvó módot -.- Nem tudom ki szavazott arra, hogy kell.... Áhh, így elcseszni egy szervert...
 

DeletedUser

Vendég
Én ellene szavaztam, most be is kapcsolt és magatehetetlen lettem... :mad: Azt hiszem, ha ez továbbra is benn marad, emiatt törlöm magam a világból. :(
 

DeletedUser

Vendég
autómata alvó mód

Mi a franc ez?
Nem tudok belépni, azt írja, hogy 96 óra elteltével automatikusan alvó módba kapcsol estig...
Ez mégis mi a francra volt jó?
Unatkoznak a fejlesztők, hogy ilyen baromságokat találnak ki?
Gratulálok! :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Én is kezet fognék azzal aki ezt az alvó módot beszavazta ide. Ha ez így megy szerintem ez a szerver nem sokáig fog működni. A védettség idejében nem tudok fejlődni mert nem engedi a rendszer. Holnap meg már támadható leszek. Gratulálok hozzá.
 

DeletedUser

Vendég
Írni kéne levelet a szerkesztőknek, hogy vegyék ezt ki.
Ha elég levél menne akkor szerintem kivennék.
Egyébként ha így fog menni...ráadásul védettség alatt bekapcsol...én is törlöm magam.:mad:
SZOMBAT VAN ilyenkor azért az emberek többsége otthon van, vagy este megy el szórakozni.
Legalább éjféltől kapcsolt volna be...00:00-06:00ig pl.
 

DeletedUser13821

Vendég
ÁÁÁÁÁÁ

De elcseszett lett ez az alvó mód. Mi alapján számol most mindenki alvó modban van? Néha nemis mentem a kilépés gombra ha nem is voltam a gép elött akkor is számolt . És amikor rámegyek az Alvó mód leirására semmit sem találok róla. Ráadásul 12óra pihi SZUPI. stratégiailag totális káoszt okoz. Legalább lenne benne valami visszaszámláló, hogy lehessen rá készülni. SÖÖÖÖÖTTT ha tudom tegnap este aktiválom és este lehetett volna Alvó MÓd nem pedig pont egész nap . TOTÁLISSAN NEM ÉRTEK EGGYET TÖRÖLI EZT A MÓDÓT AZONNAL :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen, most bekapcsolt nekem, is gratulálok, tappsoljatok, aki szavazott rá! Mi ez:

"Alvás üzemmód aktiválva. Nem tudod irányítani a falvaidat és csapataidat alvás üzemmódban és nem is pusztíthatják el őket.
Alvás üzemmód automatikusan aktiválásra kerül 96 óra után a tisztességes játék érdekében. » részletek
Az alvás üzemmód lezárul ma 22:42:44 órakor"


Tisztességes játék mi? Hát ne már.... Ebből törlés lesz gyerekek, ennek így semmi értelme!
 

DeletedUser

Vendég
Fontos leveleket is kapok ám, most 12 óra elteltével már szinte tárgytalan... Farmolni nem tudok, egységet képezni ma kezdtem volna el.. Na most hogy csináljam?
 

DeletedUser

Vendég
Nekem egyenlőre nincs bajom az alvó móddal :)
Én mivel tudtam, h az 5 napba mindenképpen bele fog esni, már túl is tettem magamat rajta.
Tény, h 6 óráig nem fejlődött semmim sem. Ez majd a későbbiekben lesz nagyon érdekes, nem most...
 

DeletedUser

Vendég
csak gratulálni tudok azoknak akik erre a h... alvo modra szavaztak,nemtudom minek kellett:mad::mad: ettöl teljesen elmegy az ember kedve a játéktol:S
 

DeletedUser

Vendég
Fontos levelet én is kapok mivel klánvezér volnék... No Comment. A másik nem alszik mindenki mert helyettesítem klántársam. ő bent van és kipróbáltam nem tudom átállítani nála az alvás módot estére bármit írok be akár hajnal 2-őt akár éjfélt akkor is megvétózza, hogy csak akkor aludhat a fiók mikor ő mondja. Gratulálok duplán
 

DeletedUser

Vendég
Az a gond, hogy szerintem senki nem tudta, mi az az alvó üzemmód, mert ugye a support senkit nem tájékoztatott, csak akkor amikkor már megvolt a szerver beállítás. Persze kicsit gondolkodtam, hogy a legtöbben miért nyomtak erre, lévén gondolták mi az az alvó üzemmód, de azt hogy kötelező azt már csak utólag tudta meg a jó nép. Hát köszönjük!
 

DeletedUser

Vendég
Fontos levelet én is kapok mivel klánvezér volnék... No Comment. A másik nem alszik mindenki mert helyettesítem klántársam. ő bent van és kipróbáltam nem tudom átállítani nála az alvás módot estére bármit írok be akár hajnal 2-őt akár éjfélt akkor is megvétózza, hogy csak akkor aludhat a fiók mikor ő mondja. Gratulálok duplán

Nem tudom, de én betudtam rakni csapattársamat alvó módba, mikor helyettesítettem
 

DeletedUser

Vendég
Fontos levelet én is kapok mivel klánvezér volnék... No Comment. A másik nem alszik mindenki mert helyettesítem klántársam. ő bent van és kipróbáltam nem tudom átállítani nála az alvás módot estére bármit írok be akár hajnal 2-őt akár éjfélt akkor is megvétózza, hogy csak akkor aludhat a fiók mikor ő mondja. Gratulálok duplán

Én is klánvezér vagyok és nálam sem engedte az időpont-átállítást...
 

DeletedUser

Vendég
Látom nem csak Én jöttem rá.:D:D:D
De ne mond el senkinek,hagy aludjanak.:D:D:D

Okosan kell használni.
Mondjuk azt nem tudom, hogy ha nem Te állítod be, akkor mennyi időre tesz el pihenni a gép. Mert ugye, ha Te állítod be, akkor 6-10 óra közötti intervallumot adhatsz meg.
 
Fent