Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Egy másik dolog.

Főnemesek maximális hatótávolsága 300 Mező - viszont az alvó mód miatt nem tudja kihasználni.Ez szerintetek normális?

Írták, h mivel ez egyben egy nemzetközi teszt, a beállítások változhatnak, ami azt jelenti, h levet idővel nem 48-96, hanem vagy 24-48 vagy 96-120 lesz...

Ezek csak példák
 

DeletedUser12846

Vendég
Azt kelne meg valtoztatni hogy a csapatok ne jojenek vissza mas falvakbol. engem a tobbi nem zavar.
 

DeletedUser13552

Vendég
Hali!

Sajt lenne egy pár kérdésem!
Nincs rá lehetőség hogy az erősítés ne jöjjön vissza alvás mód idején erősítésből?
Valamint hogy ne tudja bekacsolni a támadott játékos az alvómódot?
És az sem lenne már rossz dolog ha valahogy jelölve lenne az aki alvó módban van!
Válaszod előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Milyen marhaság ez, hogy nem tudom megválasztani, hogy mikor alszom? (helyettesített fiókban vagyok éppen)

"Legkorábbi aktiválás dátuma: ma 13:52:45 órakor
Legkésőbbi aktiválás dátuma: ma 13:30:00 órakor"


És még egy kéréds.

Ha elkezdődik az alvásmód a valahol erősítésben lévő (tehát már beért csapatok) miért indulnak vissza?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Milyen marhaság ez, hogy nem tudom megválasztani, hogy mikor alszom? (helyettesített fiókban vagyok éppen)

"Legkorábbi aktiválás dátuma: ma 13:52:45 órakor
Legkésőbbi aktiválás dátuma: ma 13:30:00 órakor"


És még egy kéréds.

Ha elkezdődik az alvásmód a valahol erősítésben lévő (tehát már beért csapatok) miért indulnak vissza?

ez azért van, mert a helyettesítetted eddig még sosem állitotta be maga az alvást, "csak" sodródott...
ha TE állítod, előre tervezve, akkor nem ad "nonszensz" kezdési időpontot...

a következő ciklustól figyeljetek rá.

a 2. kérdésre a válasz: csak. Ez egy ilyen szerver, nem lehet 96 óránál messzebbre menni... vagy ha "közelebb" bédessz, akkor 96 óránként (minden alvás után) vissza kell küldeni a védőket, ha még aktuális a védés.


ez egy ilyen beállítású szerver.
 

DeletedUser13876

Vendég
Én szívásnak tartom, saját magam miatt beszélek. Az esti alvással vissza mentek a védőim, állandóan taktikázgatni kell. Bár lehet csak betegen tartom tehernek, ha feljavulok talán élvezem is majd..
 

DeletedUser

Vendég
Én szívásnak tartom, saját magam miatt beszélek. Az esti alvással vissza mentek a védőim, állandóan taktikázgatni kell. Bár lehet csak betegen tartom tehernek, ha feljavulok talán élvezem is majd..

Ó én szerintem jó dolog ez........ van egy klán akit szívatok most ezzel:) 16 órás távolságból( katával 16 óra) küldözgetnek rám fakekat a srác pechére az automatikus alvás üzemmód alatt ért be és az alvás üzemmód fél órával később ért véget :)
 

DeletedUser13876

Vendég
Igazság szerint szerintem az emberek nehezen éreznek rá, s elítélik az elsőre látott dolgok miatt. De ha ráéreznek, mint te is, még élvezni is lehet! :)
Én most stagnálok az érzésekkel, de ha helyre jön a falum, azt hiszem tudom, hogy hogyan is taktikázok majd ezzel..
 

DeletedUser

Vendég
Igazság szerint szerintem az emberek nehezen éreznek rá, s elítélik az elsőre látott dolgok miatt. De ha ráéreznek, mint te is, még élvezni is lehet! :)
Én most stagnálok az érzésekkel, de ha helyre jön a falum, azt hiszem tudom, hogy hogyan is taktikázok majd ezzel..

[BLINK]ó nekem már az elejétől meg volt a taktikám :) [/BLINK]
 

DeletedUser13876

Vendég
Bocsánat a helytelen helyért, de siettem és nagyon köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Fontos

Ki kene szedjek ezt az alvo modot..ki volt olyan idiota h kitalalta?Baromi nagy hujeseg:))
 

DeletedUser

Vendég
:)

Hasznalni?mit kell ezen hasznalni...nehogy mar...tuti nem kelett volna megszavazni,sokkal jobb volt enelkul:)
 

DeletedUser

Vendég
Van ezen kívül 11 világ azokon nincs alvó mód! Lehet azokon játszani.
 

DeletedUser

Vendég
csak 10 a v1 le van már zárva regisztráció szempontjából és v7-v8-v10-v11-re érdemes regisztrálni de inkább v11-re már... szóval 3-4 szerver választás van, a többire csak öngyilkosságból mennél, mert megvédeni nem tudnád magad, mert a peremen vannak olyan játékosok már akiknek nem 1-2 falujuk van, hanem több 100 esetleg 1000... ha türelmes inkább vár v13-ra addig malmoz.
 
Fent