Alvó mód

DeletedUser

Vendég
"Az alvó mód nem a támadások elöli menekvésre szolgál" Lennél oly kedves és megosztanád velem milyen előnye/haszna van azon kívül, hogy meg tudsz úszni néhány támadást?? :)
"ha akarod ha nem, bizony pihentet a szerver egy ideig" És ebben mi a jó?? :p
"Ha figyelsz, akkor betudod állítani mikor kell neked a "szabadság", így a magad javára tudod fordítani ezt a kényszer pihenő időt." És ha esetleg nekem nincs szükségem a játékbeli "szabadságra" mert napi 24 órában a gép előtt ülök?? :)


Kétlem hogy 24 órában tolnád a játékot :cool:
Hiperaktívaknak alvás zavarokkal küszködőknek van lehetőségük máshol kiélni ezen irányú beállítottságukat V2-V11, nincs alvó mód, oda biztosan szükség van azokra akik tudják a 24/24 tolni ;)


Mégis mi a haszna ennek ?
- nem mindenki tolja 24 órában a játékot, vannak akik dolgoznak, akik iskolába járnak, és akik családi életet is szernének élni a játék mellett
- ha arra fordítod az alvó módot hogy megússz támadásokat, nem sokáig fog zavarni ez gond, aki sokat alszik az úgy sem lesz ellenfele az aktívabb játékosoknak, idő kérdése és lecsapják
- kedvez azoknak akik az újításokat a maguk javára tudják fordítani
- V12-es top játékosok zömével, találkozhattál már más világokon a ranglisták élén, nem forgatta fel a KH-t alapjaiban ez az újítás, aki tud játszani, azt nem zavarja a nehezítés :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
De például én azt szeretem hogy még ha nem is vagyok a gépnél termel a bánya, lesz nyersi mire haza érek/felébredek. De az alvómód 4 naponta 6 óra kiesés a termelésben, ami (6000+6000+6000) 18k nyersi...én nem szívesen válok meg tőle...
 

DeletedUser12108

Vendég
Ne keress mér kifogásokat..:)

Ha jó játékos vagy 4 naponta berakod estére mikor alszol...
Helloszia.
 

DeletedUser

Vendég
De például én azt szeretem hogy még ha nem is vagyok a gépnél termel a bánya, lesz nyersi mire haza érek/felébredek. De az alvómód 4 naponta 6 óra kiesés a termelésben, ami (6000+6000+6000) 18k nyersi...én nem szívesen válok meg tőle...

Ha a bányáid termelésére alapozod a játékod, akkor te nem az a kategória vagy akivel érdemes ezt megvitatni. :eek: ( nem bántani akarlak, inkább megérteni )
Farmolással egy körben többet szedsz össze mint a 22-es bányáid termelésével, az alvó módot használd pihenésre, a többit farmolásra, akkor fel sem tűnik a 6 óra termelés kiesése :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha a bányáid termelésére alapozod a játékod, akkor te nem az a kategória vagy akivel érdemes ezt megvitatni. :eek: ( nem bántani akarlak, inkább megérteni )
Farmolással egy körben többet szedsz össze mint a 22-es bányáid termelésével, az alvó módot használd pihenésre, a többit farmolásra, akkor fel sem tűnik a 6 óra termelés kiesése :)

A bánya az csak egy kis kiegészítés...akármennyire hihetetlen a nyersibevételem nagy része farmolásból van ;) de mind1 akkor inkább nem vitatkozom, mert mindenki csak leszól érte...
 

DeletedUser10945

Vendég
Ha jó ha nem jó van alvó mód és kész igy kell szeretni ezt a pályát....D
 

DeletedUser

Vendég
meg lett szavazva - igy jartunk
nincs termeles - igy jartunk
a farmolo sereg hazater - igy jartunk
a visszatero sereg, nem hozza haza a nyersit - igy jartunk
kozos akciok tervezese ... hat ezek utan aki megszervezi ... - igy jartunk

Na de emberek, hogy a fenebe segit az a kezdokon vagy kevesbe aktivakon (mert hogy ezert lett ugye kitalalva az alvo mod) hogy a vedelmukre kuldott sereg abban a szent pillanatban hazater amikor nalam bekapcsol az alvo mod ?! Ez ...
 

DeletedUser

Vendég
"a visszatero sereg, nem hozza haza a nyersit - igy jartunk"
Ha beér még az alvó mód bekapcsolása előtt , akkor hazahozza .
 

DeletedUser

Vendég
Rendben, azt elirtam de a vege a lenyeges.
Orulok annak, hogy vannak ujjitasok, fejlesztesek, kiprobalni igy ugy stb.
De hogy a kikuldott vedelem hazajon ... ezt nem tudom megemeszteni
 

DeletedUser

Vendég
Rendben, azt elirtam de a vege a lenyeges.
Orulok annak, hogy vannak ujjitasok, fejlesztesek, kiprobalni igy ugy stb.
De hogy a kikuldott vedelem hazajon ... ezt nem tudom megemeszteni

Ezt én sem igazán tudom lenyelni.Elvész a csapatjáték... :(
 

DeletedUser

Vendég
Vagy inkább a csapatjáték, szervezés ami a siker kulcsa lesz.
Nincs a hátországból, 70-80 órákról bevédett frontok.
Megszűnik az hogy az inaktívakkal bevédetik a front falvakat, nem lesz értelme játékban tartani inaktív játékosokat csak a támadásokban tudnak hasznosak lenni.
Megszűnik a klánszintű bevédés hosszútávra.
Mozogni fog a front, mert a csapatok nem nyújtanak hetekre védelmet.
Betudod védeni a falvakat, de az már szervezést igényel, itt már a tudás és szervezettség fog dominálni.
Nem lesz ez rossz, csak meg kell barátkozni az újításokkal.
 

DeletedUser2298

Vendég
alvás mod

sziasztok nos kiprobálom hogy mükszik jőn ellenem egy támadás de a csapodás előtt alvoban leszek
 

DeletedUser

Vendég
Nem fog becsapódni,előre szólok.Amúgy ennek a sok hibának,és bugnak betudhatóan,abba is hagyom ezt a világot.Sok sikert annak aki marad.
 

DeletedUser

Vendég
Komolyan kicsit idegesítő az alvó mód, igazatok van...
Farmolnék az ellenséges klánból egy falut, erre lemegy alvó módba.
Feleslegesen küldöm ki 8 órára több ezer emberem, plusz még mire hazaér, majdnem egy napig szenvednek totál feleslegesen.
Hiába van korlátozva, hogy mikor lehet leghamarabb aktiválni az alvó módot, így is ki játszák a távolabbról érkező támadásokat, nincs értelme az egész alvó módnak, nem tudom mi értelme volt megszavazni.

Na meg mi az hogy "csapataid meglátogatták az xy falut, de alva találták az embereket és mivel tisztességes harcosok elmentek a faluból..." vagy valahogy így van, én nem szeretem azért az ennyire nagyon tisztességes játékot.
Teljesen élvezhetetlen az egész.
Nincs értelme így a V12-nek...
 

DeletedUser

Vendég
Alvó mód láthatósága

Az alvó mód láthatóságáról/láthatatlanságáról viszonylag kevés szó esik pedig szerintem fontos.

A v12 meghirdetésekor és majd az induláskor is egyértelmű tájékoztatást kaptunk arról hogy a térképen látható lesz ha a játékos alszik. Azóta egyértelműen bebizonyosodott hogy nem látszik. Azóta sok jelzést kapott erről a support is és tudtommal a játék készítői is. Azóta azonban semmi változás nem történt ebben a kérdésben.

Az üzleti életben ezt hibás teljesítésnek hívják. A KH nem csak játék hanem egyeseknek üzlet is. Aki prémiumfiókot váltott az hibátlan teljesítésért fizetett hibátlan díjat. Jogos hogy hibátlan teljesítést kapjunk érte.:(
 

DeletedUser

Vendég
Mondjuk szerintem mindenki megértené ha leállna a szerver 1-2 órára kijavítani a hibákat...
Meg prémium fiók, van 1 hónap prémiumom, 4 naponta 6 órát alszok ebből, és a prémium fiók megy közbe tovább.
Szerintem megoldható dolog lenne ha addig megállna a prémium fiók és nem számolna vissza amíg "alszik" a falud.
Mert abból az 1 hónap prémiumból ha 4 naponta alszol és mindig a legkésőbb aktiválódik az havi 45 óra.
45 órát feleslegesen kidobtál a prémium fiókodból. Ez a 45 óra az havi 80 Ft, ha 1 évig van prémium fiókod akkor 540 óra szál el a prémiumodból feleslegesen és az az 540 óra nekünk játékosoknak 960 ft-ba kerül ami majdnem még 1 hónap prémium fiók.
Tehát majdnem egy hónapot dobtál ki a prémium fiókodból (22 napot és 12 órát ami neked 960 Ft-ba került) 1 év alatt.
Ami nem tűnik soknak, de ez így akkor sem fair. De ha venné a fáradtságot a drágalátos KH és kijavítanák ezt a "hibát" akkor lehet nem az lenne belőle hogy "nah, már megint átverik az embert."

Meg ha támadás érkezik feléd ne lehessen bekapcsolni az alvó módot manuálisan, csakis automatikusan.
Kicsit idegesítő, hogy megtámadok valakit és az mindig alszik, folyton elsétálnak mellette a jelentés szerint "tisztességes harcosaim"
Megoldható dolog lenne szerintem.
 

DeletedUser

Vendég
Egy másik dolog.

Főnemesek maximális hatótávolsága 300 Mező - viszont az alvó mód miatt nem tudja kihasználni.Ez szerintetek normális?
 

DeletedUser

Vendég
Engem inkább zavar, hogy Vasco jogarának képében játékban van egy teljesen használhatatlan lovagfelszerelés. Pont itt, ahol a fejleszthető egységek miatt egyes fegyverek durván hatékonyan használhatóak...
 
Fent