Nyereményjáték Ajándékozd meg barátaidat!

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
%C3%BCnnep%201.png


Kedves Játékosaink,

A karácsonyfa alatt maradt néhány érintetlen ajándék, lehetőségetek van hogy ezeket általatok választott játékosok kapják meg, ezzel örömöt szerezve nekik.

Ehhez annyit kell tennetek hogy elmesélitek nekünk kedvenc közös kalandotok a Klánháborúban.

Az általatok választott játékos a következőkkel lesz gazdagabb.:


100 prémium pont, 30 nap prémium fiók valamint 30nap farmkezelővel.

Amikre mindenképpen figyelj.:

  • Megadni az általad választott játékos felhasználónevét, és a világot ahová a nyereményt szeretnéd hogy kapja.
  • Figyelem a játék során nem adhatjátok meg egymás nevét oda vissza. pl.: ha én kiválasztom Noobleader-t hogy őt ajándékozom meg ő nem választhat engem.
  • Mindenki csak 1 játékost választhat, és minden játékos 1xer választható.
Beküldések határideje: 2022-12-28 23:59

Nyereményjáték és versenyszabályzat


Békés karácsonyi ünnepeket és örömteljes boldog új évet kíván, a Klánháború Csapata!
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Kedvenc kalandom egyszerű.

Le se merem írni hány évvel ezelőt V28-on kontinenseken keresztül (nem 4 :) ) harcolhattunk együtt.

Kellemes ünnepeket mindenkinek és szeretném megajándékozni Sir Antoán de la Főséfbá - Antit.

Ha lehet akkor majd v77-re, ha nem akkor jó lesz neki 76-on is :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Örülők hogy ilyen sokan ajándékoznátok meg játékostársaitokat, és ezáltal is örömöt szereznétek, javaslom amennyiben lehetséges aki eddig irt kicsit "részeletesebben" meséljen el egy KHval kapcsolatos konkrét történetet, amit a választot barátjával együtt éltek át, mert az eddigi 1-2 sorosok nem igazán történetek.

És bár szerintem egyértelmű hogy csak megnyitott világokra lehet a nyereményeket kérni, ez esetben mivel nem tértem ki rá(nem gondoltam hogy ki kell..),
amennyiben az általatok elmesélt story valóban story, az általatok válaszztot játékos meg kaphatja a leltár-os dolgokat a v77-en, de ez a határ senki se akarjon v100 ra félre tetetni vagy már lezárt világokra ajándékot küldeni.. :D


Áldott békés karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánunk mindenkinek!
A Klánháború csapata
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Barackman, v76ra ajándék
Közös story, amikor egymás mellett haladva mentünk a fronton v66os világon és egyikünknek se foglalt a 4 nemes sose, és folyamat fordulni kellett a falukra arma idején
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Szintén 77-re kérném -Deadpool- számára. Közös kalandunk ugyan még nem volt, de hosszú-hosszú várakozás után végre össze fog jönni és nagyon izgatott vagyok.

@Jacke. pedig nem is volt annyira rasszista a hasonlatom, amit töröltél. :D

Viszont akkor egy emlékezetes story, igaz másik szereplővel, de mivel ő már abbahagyta, így továbbra is -Deadpool- a választottam 77-re. 45-ön történt, ami a mai napig megnevettet, Arch mellett voltam duálként, akár ez is lehetne a poén, de nem erre gondoltam. 2 arma között érméztünk, majd reggel belépek a fiókba és hiányérzetem támadt. Néztem az egyik támadó falut, ahol tegnap még full nuke volt, na az most már üres. Az érmés faluból meg hiányoznak a klovak és nem farmolni voltak, hanem csak köddé váltak. Jeliket átböngésztem, semmit nem találtam, hát mondom mi a ... történt. Előkerül a társam, kérdezem tőle, hogy mi lett a támadókkal, de ő se tudja. Persze nem hagyott nyugodni a dolog és végül bevallotta, hogy nem tudta áttolni a nyersit az érmés faluba, ezért leakarta farmolni, de elfelejtett kitérni a nukel, így a 3k paci szépen kicsapta a nuket és hősi halált haltak, a jeliket meg törölte. :D
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Dani szépfiú, V76

74-en ismerkedtünk meg, ahol ármánykodtunk Xelle és a Harcosok ellen, elég kevés sikerrel és elhordtak minket. Majd 75-ön az Asgardia színeiben elhordott olyan szinten, hogy csak ültem és néztem, ahogy a faluk mennek. DE 76-on az irányításom alatt harcol a klánháború fekete báránya.... Mivel közel kell tartani azt, aki egyszer már leszopatott, hogy ne tegye meg megint :cool: :cool: :cool:
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
V77 sir antoán . Nem tudom mennyire szabad részletekbe belemenni, illetve ugye úgy tudom fő műsoridőben nem is szabad 18+ karikás infót írni, így igyekszem költői nyelven leírni, mit jelent ez a majom fej nekem és a csapatnak.
Szokták mondani, hogy kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni. Na nála kisebb bohóc, akkor nincs a földön. :D
Konkrét sztorit nem írnék, csak általánosságok közül párat. Volt egyszer, hogy inaktivitása miatt ( igen ez nem meglepő) sajnos belsore kellett tennem és megkértem adja le faluit. Nagy nehezen meg is beszéltük a dolgot, majd mikor ejszakaiban vesztett még egy falut közölte, hogy jó most már elege van és behuzza ( top 20 játékos lett utána ha minden igaz ). Másik általános történet, nagyban mennek az arma szervezések( mindegy melyik világ ez mindig igaz rá ) fake cp, nemes cp és társai. Csapódik mindenki, teszik fel lelkesen a jelentést mire benyogi közösbe, hogy “ mi van fiuk történik valami? Sok az értesítés “ XD majd 2 napos érkezési csúszással felteszi a jelentéseket “ én koppantam “ na neeeeee bassssz XD szerintem mindent is elmondtam róla :D
 

magyarok

Member
A reakció pontszáma
26
Dolph Ziggler V76

V74-en csodálatosan tonkretettük egymást minden éjjel "tudnál küldeni ide-oda nuket vagy védőt" ezúton is köszönöm hogy felkelhettem
 

Miyazaki

New Member
A reakció pontszáma
1
V75 pikoroco
Kedves régi barátomnak akinek még gimnaziumban a könyvtárban mutattam meg a játékot hogy én elkezdtem játszani a v1en. A v22es falvaimat utana neveztem el mert őt kellett belsőre rakni költözés miatt. Kedvencem mikor első alkalommal kértem tőle erősítést sikeresen támadást inditott ellenem. Lovagját mindig utanam nevezi el igy ha meghal akkor én vagyok érte a felelős. Pótolhatalan a kifogyhatatlan kérdéseivel. Innen üzenem hogy kösz má he piko papa
 

Mr.Pi

New Member
A reakció pontszáma
13
Tipo Tosto

Sok szép emlék van erről a rövid időről, ám az egyik legszebb az, hogy v74en lesz először a magyar khban olyan fiók top1 rendes szerveren a twstats szerint , amely nem foglalt barbit :D Ileltve az, hogy 76on 8 nemest kellene küldeni falunként vagy elhord a Random :)
 

Sír Wiliam Wallace

New Member
A reakció pontszáma
21
magyarok v74

Rengeteg emlékem van vele kapcsolatosan.
Például mikor 67en este mondta ha reggelre kapom az armát és kell segítség a melóm miatt akkor hívjam nyugodtan csörgessem amíg fel nem kel.........eljött a reggel.....első kört lenyomtam munkaközben de mondom a fordulásra nem lesz időm....hát hívtam....felkelt meglepődve aztán intézte de mint kiderült nem gondolta komolyan hogy keltsem is fel azt hitte úgy sem hívom csak jó fejségből mondta xd
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
V77 Dééév

Nem eresztem bő lére, mert az idegeim gyógyszer asa, de a legemlékezetesebb talán V43 volt, ahol le akartad adni a faluid doxának, és az lett a vége, hogy 10 falusan Te belsőzted a 100 falus doxát, mert elhordták, Téged meg vese nem bírt elhordani :D
 
Fent