Ahogy illik...2.rész

  • Témaindító *.*.*.*.-.*.*.*.*
  • Kezdés ideje

DeletedUser8631

Vendég
Én támogatnám, hisz valóban ideális lenne kezdők számára, akiknek egyrészt kevesebb az idejük jelen pillanatban, és csak ismerkednek a játékkal, valamint egyelőre fogalmuk sincsen mi az a farmolás.
Persze ha jó környezetbe kerül hamar ki lehet tanítani az embereket, de akkor is hátránnyal kezdenek a többi játékossal szemben. A legtöbb kezdő játékos a bányák építésére megy rá, mivel úgy gondolja azok hozzák a jó kis nyersit, amiből tud építkezni. Függetlenül a kezdő küldetésektől, szerintem továbbra is fent áll a probléma, holott igen pofásra sikeredtek, és nekem tetszettek.
Azért elgondolkodtató lenne egy hasonló szerver indítása, ami nem HP.
Igaz egy igazi magyar HP-nek is örülnék, bár a többség azt sem tudja mi az, és így ágállnak ellene. De sebaj, egyszer eljő a magyarok ideje is. :D
 

DeletedUser1561

Vendég
És akkor most, hogy TT elindult lefelé a lejtőn, mi a helyzet?

Mármint, mi a kifogás, ami megmagyarázza ezt a tökéletesen természetes, és magától értetődő folyamatot? Amit csak az igazán profik értenek, és mindenki más, aki ezt meg meri kérdőjelezni, egy noob, akinek fingja sincsen a játékról.
 

DeletedUser15172

Vendég
És akkor most, hogy TT elindult lefelé a lejtőn, mi a helyzet?

Mármint, mi a kifogás, ami megmagyarázza ezt a tökéletesen természetes, és magától értetődő folyamatot? Amit csak az igazán profik értenek, és mindenki más, aki ezt meg meri kérdőjelezni, egy noob, akinek fingja sincsen a játékról.

Nem tudom mit akarsz kérdezni és valójában mire vagy kíváncsi? Tedd már fel úgy a kérdésed, hogy megértsem! THX
Kérdezel vagy válaszolsz is? Az egyszerűség kedvéért, kérdezz tőmondatokkal, talán én is megértelek s nem kell a face-re menned sem hozzá, nagy isten maalaca. Légyszííí, próbáld meg.
 

DeletedUser

Vendég
Na igen.
Mi V13 asok se vagyunk tisztában azzal mikor ki van abban a fiókban,nemhogy egy idegen aki csak beugrott ide.
Te például ki vagy?
Thomaxx?
Firka?
Full Moon?
Talán kiscsillag?
Supportnak kell lenni annak aki követni akarja ezt.
Már ha érdekli egyáltalan.
 

DeletedUser

Vendég
Na igen.
Mi V13 asok se vagyunk tisztában azzal mikor ki van abban a fiókban,nemhogy egy idegen aki csak beugrott ide.
Te például ki vagy?
Thomaxx?
Firka?
Full Moon?
Talán kiscsillag?
Supportnak kell lenni annak aki követni akarja ezt.
Már ha érdekli egyáltalan.
hidd el, van aki tudja ki van a fiókban :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Naaa!
Előkerült a zöld körte felelős. :D
Látom nem rég olvadhatot ki az iglujából mert megakadt a lemezjátszója a régi slágerénél. :)
Kis fagyos nozid még mindig miattam szipog???

Érdekes miért nem Josida fiókjáról regélsz ami pár napig a faluit Firkára keresztelte és TT profilját másolta. :)
 

DeletedUser

Vendég
Itt hol kellett volna tanácsot adni?
Pedig mindenki tudja a te tanácsaid aranyat érnek. :)

Van egy jó hírem kedves Zöld körte pusztító: eltelt egy újabb hónap. :)
Hogy szalad az idő, mi meg csak öregszünk öregszünk........ :)

Azért ne lógasd a fagyos kis nozid, nem csak a 20 éveseké a 13-as világ. :D
 

DeletedUser

Vendég
Vártam Maala-t hát ha benéz és ír valamit ide de amióta Celeb lett a fészen már kevesebb az ideje a V13-ra :(
 

DeletedUser12064

Vendég
Igen :) alapesetben jó páran azt hitték, hogy ő én vagyok, vagy hogy én vagyok ő :D a riport miatt igazi híresség lett.:p
 

DeletedUser1561

Vendég
Kár, hogy nem lehet tovább éltetni ezt a mítoszt, tök poén lenne. Tuti bekajálnák, mint a v7-es jelenlétemet. Max én néznék furán, hogy magammal leveleztem a ticket rendszeren keresztül egy párszor. :)

FM, nincs miről beszélni, a fiók eltűnt, ez a tény, a körítést meg mindenki úgy magyarázná, ahogy az érdeke kívánja.
 

DeletedUser

Vendég
A fiókon gondolom a TT fiókot érted. :)
Nos várd ki a végét....tudod Titkos........:)

Magyarázni meg csak max 2-en tudják amiből az egyik én vagyok. :)
 
Fent