Ahogy illik...2.rész

  • Témaindító *.*.*.*.-.*.*.*.*
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Tudjátok ez a V13 tele van érdekes emberekkel, és érdekes klánvezérekkel.
Itt egy szövetség és egy fúzió se lesz hosszú életű.
Mindenki azt hiszi többet ér a másiknál csak mert pár ponttal, pár rankal a másik előtt helyezkedik el.
Persze tisztelet a kivételnek, de sajnos ezen a világon ebből van a kevesebb.
 

DeletedUser6772

Vendég
Ez nekem kicsit kínai,tudom,az én IQ-mal van baj..
Nem is csodálom,hogy ennyi ésszel semmit nem értettél,na de nem baj:)
az IQ-dnak ehhez semmi köze,az lejön minden mondatodból,hogy az is nuku...
 

DeletedUser

Vendég
Ez nekem kicsit kínai,tudom,az én IQ-mal van baj..de most hogy van ez???Ki kapott választ,és mire?
Csináltatok egy fúziút,de nem voltatok elég érettek hozzá!És?!?!
Én személy szerint örülök ennek,remélem lesz bátorságotok az MNT-ből is kilépni..bár nem hinném!Ezen a szerveren még jobban elrontottátok,mint V7en,ha ez egyáltalán lehetséges..és akkor most az van,hogy ne aggódjak?Azért mert ideértek?...:D
Az egész hsz.ed egy vicc!

Erre ezt tudtad "válaszolni" [SPOIL]Nem is csodálom,hogy ennyi ésszel semmit nem értettél,na de nem baj
az IQ-dnak ehhez semmi köze,az lejön minden mondatodból,hogy az is nuku... [/SPOIL]???

Biztos Neked marha nagy az intelligenciaszinted:D
Ennél még egy óvodás gyerek is frappánsabb választ adott volna..
Nem Te intézted a fúziót?A "kreatív" válaszod után simán el tudom képzelni..és máris érthető,miért csődölt be szinte azonnal:)
 

DeletedUser

Vendég
Már nem játszok a KH-ban - szellőztetem a fejemből a játék alatt felszedett élményeket - de még néha-néha eljövök ide olvasgatni. Hát ez csúcs amit összehzott az élmezőny! Kész röhej!!! Fúzió a MELLTARTÓ jegyében.
Szinte olvasom az egyik klánvezér szava járása (Válljatok mesehősőkké!) helyett: "Válljatok melttartó-ügynökké!" Aztán elképzelem a Walt Diszneau nevű tűzoltót amint hatalmas egy melltartót magára öltve kér erősítést - szokása szerint - a frissen foglalt falujába "megelőző jelleggel". Vagy esetleg a rút kiskacsát (Lord Duck) előre meredő Triumph melltartóban...
Persze most melltartó nélkül még izgisebb lehet a látvány (most azonban már kizárólag a lányokra gondolok, legalább a vége legyen jó a rémálomnak).
 

DeletedUser

Vendég
Végre valakinek van humor érzéke. :)

De ha már itt vagy megkérdezném tőled is: Nem láttad a nagy Zöld körte felelőst Igluországból?
Csak nem ő játssza a "The Lost" legújabb epizódját?? :D
 

DeletedUser

Vendég
Ha ez nekem címezted, akkor tudnod kel, hogy már 6 napja nem vagyok.
Ha bármi is történt vagy fog nem én vagyok benne.....

Nem vagy benne..Elárulom,miért vagy benne.Úgy adjátok veszitek azt a fiókot,hogy az már felháborító!Hanyadik "gazda" van benne??
Hol barát,hol ellenség van benne,én meg döntsem el,hogy arra a frontra kössek-e le védelmet a klántól,vagy sem..észre sem veszed,hogy baszakszol más játékával?!Hány ember tudja már annak a fióknak a jelszavát??
Benne vagy,vastagon..és nem az a bajom,hogy veszítek néhány falut..hanem az,hogy át vagyok verve,mert Te kényed-kedved szerint hol ennek,hol annak dobod a fiókot!
 

DeletedUser

Vendég
Megértelek, de annak a fióknak eddig csak 2 gazdája volt. Firka és én.
Egyikünk sem támadott téged sőt volt, hogy egy klánban voltunk veled.
A jelszót csak én tudom.
Az új barátaid tisztában vannak mi és hogy van.
A felháborodásod ellenem elég furcsának találom ezért.....mivel én vagyok a ti célpontotok és nem te nekem.
 

DeletedUser

Vendég
Célpontom?Nekem nem vagy célpontom.
Egyszerüen csak közöltem Veled azt,ami felháborít.

Tudod,ha én átadnám-oda adnám a fiókom valakinek,az csak olyan lenne,aki az én céljaimat viszi tovább nagyjából,nem fordul 180 fokot.És szerintem ezzel sokan vagyunk így.

Na,de mindegy,így lett..
 

DeletedUser

Vendég
A profilomon kint van mi a helyzet.
Mielőtt az lett ami, előtte feltettél nekem 3 kérdést egy privát levélben amire válaszoltam.
Nos nem én fordultam 180 fokot és a akikre ráhagytam azok sem hiszem, hogy forgolódtak.
Olyan helyen voltál, hogy az én döntésem magában hordozta ezt a lehetőséget is.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

A helyzet az, hogy elég nagy a felfordulás itt a fórumon (ahogy így elnézem - mondjuk az utóbbi fél évben elég ritkán jártam erre) és azt nagyon jól tudom, hogy az überfasza nagy KH-s játékosok magasról tojnak "külsősök" véleményére, de egy próbát megér.

Mindenekelőtt leszögezném, hogy mindenféle nagyképűség mellőzésével írom a postot.

Másfél óra röhögés után találtam egy olyan szöveget, amitől Dark Lord szívrohamot kapna - voálá:

Kinek mi....
ITT AZ A JÓ JÁTÉKOS HOSSZÚTÁVON AKINEK AZ ÉLETÉBŐL HIÁNYZIK VALAMI FONTOS ÉS ITT VIGASZTALÓDIK ÉS ITT KAPJA EZT MEG VAGY ITT AKARJA MEGSZEREZNI! ELISMERÉS, KITÖRÉS AZ ÁTLAGOSAK KÖZÜL, SIKER stb......

SZÓVAL AKI SZIMPLÁN ABBA HAGYJA AZ NEM AZT JELENTI, HOGY ROSSZ ÉS NEM KITARTÓ HANEM AZT, HOGY A SORSA JOBBRA FORDULT ÉS FONTOSABB LETT AZ ÉLETE MINT EZ A JÁTÉK..

Eléggé kisarkított megfogalmazás, de totál igaz. A KH (vagy TW, ha úgy tetszik) nem olyan irányba "fejlődött", ahogy én még anno vártam (ha nem is a kezdetektől, de W10 óta kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszok/játszottam). Namármost az én helyzetem is mindig ott fordult rosszra, amikor véget ért a nyár - mert bár rohadtul függő vagyok, mégiscsak fontosabb az egyetem, mint a játék. Az elején még bár folytattam, de hamar rájöttem, hogy ha csak napi 6-8 óra esik ki, már akkor totál esélytelenként vághatok bele bármibe. Az, hogy a farmolás mennyiségétől függ a játék, az nem feltétlen rossz - azoknak, akik ... ráérnek. A fenn emlegetett W10es időkben (amikor még scriptek nélkül is faszán meg lehetett élni hosszú időt) még nem vett ki ennyit napi szinten az emberből a játék és még napi 2 becsekkolással is lehetett tartani a frontot nyugalmas időkben. Mára már ez elképzelhetetlen és ekkor jött egy szerintem hatalmas ötlet - a no-haul world.

Megintcsak leírom, nekem W13 volt az első magyar világom, nem tudom, hogy van-e magyar nohaul world (de nem hiszem), viszont az tökéletes megoldása lehetne szerintem egyrészt a konfliktusok lerendezésének, másrészt olyanok is ráérnének játszani, mint én, aki mellette egyetemet végez (és nem büfé-ruhatár szakon, mert akkor nem nyavalyognék, hanem játszanék).
Tiszta, nem az beleölt idő számít (mondjuk snipeolásánál az is, ez más tészta) hanem a tudás. És most nem szeretném végletekig ecsetelni az előnyeit, más kérdés, hogy teljesen felborítja a megszokott KH-s stratégiákat.

A kérdés az lenne - és ez leginkább a KH-s vezetés felé irányulna, gondolom modok szokták olvasgatni az ilyen veszekedős topicokat - hogy esetlegesen valamikor lesz-e magyar "rablásmentes" világ?

A fikázós válaszolók kíméljenek, előre is köszi a normálisakat.

Altmann

lefikázott Zéta valamikori alvezére
 

DeletedUser

Vendég
hajrá Red te vagy a legjobb!
látom nincs már sikerül falut is foglalonod, biztos már novellát, verset vagy valami nagyon szépet írtál tomaxx falvának foglalásáról :D
Egy hős vagy!
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdv!

A kérdés az lenne - és ez leginkább a KH-s vezetés felé irányulna, gondolom modok szokták olvasgatni az ilyen veszekedős topicokat - hogy esetlegesen valamikor lesz-e magyar "rablásmentes" világ?

Altmann

lefikázott Zéta valamikori alvezére

Szia,

Magyarországon a normál világokon a kezdőbarát beállítások támogatottak. A "rablásmentes" világ elsősorban a HP körökben támogatott, illetve néhány speed körön.
HP körünk egyelőre nem lesz, mert nálunk vagy HP kör van, és azidő alatt nincs speed, ami nem megvalósítható.
A speed körökön már időről időre feltűntek a korlátozott farmolású körök, de nem tapasztalható túl nagy lelkesedés iránta.

Sajtmacska
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

Magyarországon a normál világokon a kezdőbarát beállítások támogatottak. A "rablásmentes" világ elsősorban a HP körökben támogatott, illetve néhány speed körön.
HP körünk egyelőre nem lesz, mert nálunk vagy HP kör van, és azidő alatt nincs speed, ami nem megvalósítható.
A speed körökön már időről időre feltűntek a korlátozott farmolású körök, de nem tapasztalható túl nagy lelkesedés iránta.

Sajtmacska

Szia Sajtmacska!
Egyértelmű hogy nem rajonganak érte, mert a pfel rendelkezők és használók nem tudnának nagyon el szakadni azoktól akik nem használnak pfet.

Én még anno pf nélkül és scriptek nélkül tanultam meg játszani, ahhoz is tartom magam, bár már volt rá példa hogy kaptam pf-et a barátaimtól. Szerintem lennének rá vevő játékosok az ilyesfajta világokra is, többek között én is.
 

DeletedUser3242

Vendég
mi köze a rablásmenteségnek a pFhez?
én spec nagyon régóta PFfel játszom , eszembe sem jutna más kényelmi okokból már - de mikor kezdtem pl azt se tudtam mi az a PF, mégis farmoltam megállás nélkül, hisz attól h nincs PF még nem szándékoztam megrekedni teéjesen..
és ez a lehetőség adott most is mindenkinek PFtől független.
scripteket az első világomon 770 faluig nem is tudtam micsodák,de kínszenvedés volt így utólag belegondolva.
 

DeletedUser

Vendég
mi köze a rablásmenteségnek a pFhez?
én spec nagyon régóta PFfel játszom , eszembe sem jutna más kényelmi okokból már - de mikor kezdtem pl azt se tudtam mi az a PF, mégis farmoltam megállás nélkül, hisz attól h nincs PF még nem szándékoztam megrekedni teéjesen..
és ez a lehetőség adott most is mindenkinek PFtől független.
scripteket az első világomon 770 faluig nem is tudtam micsodák,de kínszenvedés volt így utólag belegondolva.

Pf nek annyi köze a farmoláshoz, hogy látod hol jártál már, hogy hol üres már a falu amit farmolnál, El hiszem hogy 770 falu már kínszenvedés de szerintem még úgy élvezhető is a játék, én ezért sem használok se scriptet, se pf-et, jutok ameddig jutok.Persze időm nem mindig engedi hogy 190+ falu felett mindegyiket végig nézzem, de mindig meg tudtam eddig oldani valahogy.
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

Magyarországon a normál világokon a kezdőbarát beállítások támogatottak. A "rablásmentes" világ elsősorban a HP körökben támogatott, illetve néhány speed körön.
HP körünk egyelőre nem lesz, mert nálunk vagy HP kör van, és azidő alatt nincs speed, ami nem megvalósítható.
A speed körökön már időről időre feltűntek a korlátozott farmolású körök, de nem tapasztalható túl nagy lelkesedés iránta.

Sajtmacska

Értem, köszi a választ:) Akkor egyenlőre marad a KH-mentes időszak :(

Én speciel itt nem a pf-nempf közötti különbséget szerettem volna kihozni, de tény és való, hogy hogy pf nélkül nagy mennyiségű idő "beleölése" kell, hogy valaki az élmezőny környékén maradjon. És szerintem is hasonló a probléma, mint ahogy azt már előttem leírták, vagyis az úgymond "fizetőképes" (vagy ha úgy tetszik - eléggé függő ahhoz, hogy fizessen a prémiumért) réteg nagy része hozzá van szokva, hogy emiatt több/jobb lehetőségei legyenek és már az elején elhúzzanak az pf nélküliektől. Kár, hogy nem vevők rá az emberek, így marad a .net és hátha indítanak majd ott egyet ... :D
 
Fent