Ahogy illik...2.rész

  • Témaindító *.*.*.*.-.*.*.*.*
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Köszönjük a kioktatást!
Nekem semmit sem kell megmutatnom.
A TT fiókot FrostRaven tette azzá ami.Monti csapatával pedig már összeakadtam v9-en.Kéretik alaposabban tájékozódni!

Játszani a KH-n kell.

Ha ez a Topic nem tetszik neked,akkor ne olvasdd, ugyan is nem kötelező, és nem is "rybeck kívánalmai" a topic témája:)

Azt nem értem mire vered a nyálad?
Az hogy te mit hangsúlyozol magadban rád tartozik............. ha kioktatni szeretnélek megteszem ne izgulj.

Lehet hogy nem ez a topik címe, de "red szánalmas vinnyogása" sem.
Lassan kezdem azt hinni lány vagy..... és folyamatosan mestruálsz. ;D

Hát a v9en összeakadtál velük akkor sok mindenet nem tettél ott le az asztalra.
Mert tudnék róla.
De majd megnézem mit csináltál.....:eek:


Ha ennek az energiának csak a felét a játékra fordítanád(szájkarate helyett) akkor esetleg még jó játékos is lehetne belőled.
 

DeletedUser11266

Vendég
Bakker ez most betalált...lehet a kardomba dőlök :)
Te pedig nyugodj meg!:)
 

DeletedUser

Vendég
:)

Bekukkantottam már a V13-as ranglistákra és azt véltem felfedezni, hogy két korábbi klántársam budgie(=Süsü=) és Sacro egy klánban...? :) Mi történt? Nagy összeborulás? :)

Mi történt? :)
 

DeletedUser11266

Vendég
Annál azért bonyolultabb:)
De nem merem megírni mert a külső fórum nem arra való, hogy külső szemlélők belelássanak más szerverek történéseibe...egyesek szerint:)
 

DeletedUser

Vendég
:)
Azért nagy vonalakban le lehet írni:)
V13 a legfurcsább világ mind közül..ember cserélgetik az accokat,klánok olvadnak,majd mennek is szét,ellenségekből puszibarátok lesznek,csak mert több esélyük lesz a szervergyőzelemre,több hazug van,mint barbárfalu,a csalárdság és intrika több,mint egy argentin szappanoperába.
kb. ennyi..a teljesség igénye nélkül:)
 

DeletedUser15172

Vendég
:)
Azért nagy vonalakban le lehet írni:)
V13 a legfurcsább világ mind közül..ember cserélgetik az accokat,klánok olvadnak,majd mennek is szét,ellenségekből puszibarátok lesznek,csak mert több esélyük lesz a szervergyőzelemre,több hazug van,mint barbárfalu,a csalárdság és intrika több,mint egy argentin szappanoperába.
kb. ennyi..a teljesség igénye nélkül:)

Egyetértek! Azt hittem nem lehet überelni montipapát! Sikerült a v13-on! A V13-hoz nincs közöm! Addig maradok míg falvakhoz nem segítek egy játékost.
Nem haragszom, csak nem érdekel mi történik ebben a világban! Természetesen a fiókot visszaadtam eredeti tulajdonosának Thomaxx.-nak!
 

DeletedUser

Vendég
A sötét kerek erdő mélzén három jó erőkböl álló csapat kereste a kivezető utat.
Egy kereszteződésben összetalálkoztak.
Leültek,megossztották egymással az elemózsiát,és úgy döntöttek együtt keresik tovább az utat a céljukhoz.
Több út vezetett jobbra és balra is.
Egy viszont széles ,kivilágitott,macskakővel kirakott sugárút volt.
A végén ott pompázott a v13 as dobogó,melyre majd a gyöztesek állhatnak fel.
Ezt az utat választották.
Ráléptek az első macskakőre és BUMMM.
Majd a másodikra és az is BUMM.
Minden egyess kő alatt akna van.
Most a kereszteződésben nyalogatjuk a sebeinket és tanakodunk a hogyan továbbról.
 

DeletedUser

Vendég
Mondják,hogy az Isten Xre játszik..
Feladtátok mindazt,amivel elindultatok azért,mert nem hittetek magatokban,hogy elérhetitek..azt amiért indultatok.Nem sok mindenetek maradt..
Azt is mondják,hogy a járt utat a járatlanért soha el ne hagyd..
 

DeletedUser12127

Vendég
Egy fúzió rettenetesen nehéz dolog. Többször fullad kudarcba, mint ahányszor sikerül.
 

DeletedUser8223

Vendég
:))))

Drága Szíveim, aki nincs ott, azt se tudja, jó miről van szó, minek járatja a száját? :)

foglalkozzon mindenki saját magával, és a saját világával.
mindennek oka van, ahogy a fúziónak is volt, és most a szétválásnak is van.

aki nem tud ezekről semmit, az szépen a lepénylesőt takarékra teszi. :)
( bár ez ezesetben a kis praclijait jelenti .:p )

jóccaka mindenkinek! :)
 

DeletedUser

Vendég
@csabibabi06
Nem hiszem,hogy Te megszabhatod,hogy ki és miről társalog ebben a topicban..sőt,biztos vagyok benne, hogy nem!
Ha bárkit is érdekel,hogy mi történik V13-on,akkor is,ha épp a "97évesjulcsanénit",joga van ezt a fórumot olvasni,kérdezni,vagy leírni a véleményét!
Most aztán lehet Neked is a "kis praclijaidat" úgy mozgatni,hogy rám úszítod a fél klánodat,meg jómagad is elindítasz 136 és fél nyúkot:) Arkhira kicsit nehezebb lesz,de talán vagy annyira pro,hogy véghez viszed.
Tudom,most jön,hogy Te nem hozzám szóltál,fogjam be,de ne fáradj,nem teszem.Nem,míg ilyen stílusban írsz.Így könnyü,én is tudok..
Persze,ha elárulod,hogy miért ne írhatnának..:)

@Arkhi,nem vagyunk egy véleményen,szerintem meg a legtöbb fúzió sikerül.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Kekbond, lehet igazad van. :)
Rengeteg kis klán olvad össze, vagy olvaszt be egy kisebbet egy nagyobb. Ha jobban belegondolok számszerűleg lehet hogy igazad van. De azt tartom, hogy 2 vagy több kialakult saját karakterrel rendelkező klán esetén a fúzió már egyáltalán nem biztos, hogy fáklyás menet lesz. Nincs nagy kitekintésem különböző világokra, a V7 alapján gondolom ezt.
 

DeletedUser

Vendég
Igen,ebben a formában igazat adok Neked.Egyenrangú klánok és/vagy erős egyéniségü vezetők nehezen fognak közös nevezőre jutni mindenben,ami kell ahhoz,hogy erős,összetartó klánt csináljanak.
 

DeletedUser6772

Vendég
ebből a fúzióból az őszinteség hiányzott csak,minden más adott lett volna....
Remélem akkor a kárörvendők megkapták a választ a kérdésre,ha van olyan közülük aki ittvan még a szerven nekik üzenjük,odaérünk ne aggódj;)
 

DeletedUser

Vendég
ebből a fúzióból az őszinteség hiányzott csak,minden más adott lett volna....
Remélem akkor a kárörvendők megkapták a választ a kérdésre,ha van olyan közülük aki ittvan még a szerven nekik üzenjük,odaérünk ne aggódj;)

Ez nekem kicsit kínai,tudom,az én IQ-mal van baj..de most hogy van ez???Ki kapott választ,és mire?
Csináltatok egy fúziút,de nem voltatok elég érettek hozzá!És?!?!
Én személy szerint örülök ennek,remélem lesz bátorságotok az MNT-ből is kilépni..bár nem hinném!Ezen a szerveren még jobban elrontottátok,mint V7en,ha ez egyáltalán lehetséges..és akkor most az van,hogy ne aggódjak?Azért mert ideértek?...:D
Az egész hsz.ed egy vicc!
 
Fent