Ahogy illik...2.rész

  • Témaindító *.*.*.*.-.*.*.*.*
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
03.09????
Mi jót lehet csinálni ilyen szép November végi hajnalon Kio??? :confused:
 

DeletedUser11266

Vendég
parancsolj, ez mintha azt mutatna nem?
ha tobbit olvasni szeretned menj vissza az elso oldalra.
lehet nem jol ertelmeztem, elnezest kerek 1 KH klasszikustol azonnal...

Hisz azért valljuk be,klasszisokkal jobb vagyok mindkettőtöknél.Mondhatni,az én imágóm már kiforrott,szinte klasszikus vagyok a KH-n

Hát már bocsánatot kívánok!:)
Hol van itt szó a csapatomról?Ráadásul ez a mondat is egy paprikás-párbeszédből lett kiragadva.
Tessék már jobban odafigyelni,és nem ekkorákat csúsztatni!
 

DeletedUser8631

Vendég
Hát már bocsánatot kívánok!:)
Hol van itt szó a csapatomról?Ráadásul ez a mondat is egy paprikás-párbeszédből lett kiragadva.
Tessék már jobban odafigyelni,és nem ekkorákat csúsztatni!

Csúsztatni a fociban szokás. :)

Biztos rossz lehet páratoknak az alvókája, hogy hajnalok hajnalán ide irogattok. Aludni kell 9-ig.
 

DeletedUser

Vendég
03.09????
Mi jót lehet csinálni ilyen szép November végi hajnalon Kio??? :confused:

Akkor értem haza :) Lefekvés előtt még benéztem röhögni :)
Nem is az a kérdés mit lehet csinálni, hanem hogy mit lehetne :) Pl. arcoskodni mástól szerzett (örökölt) accal (ami más érdeme) a KH-n, és/vagy osztani az észt olyan témában, amiben még nem értünk el semmit :D Nekem ez "sajnos" nem adatott meg. LOL
De újra kezdtem: http://hu13.klanhaboru.hu/game.php?village=75151&screen=info_player&id=103251 ... hátha!! LOL
 

DeletedUser

Vendég
Akkor értem haza :) Lefekvés előtt még benéztem röhögni :)
Nem is az a kérdés mit lehet csinálni, hanem hogy mit lehetne :) Pl. arcoskodni mástól szerzett (örökölt) accal (ami más érdeme) a KH-n, és/vagy osztani az észt olyan témában, amiben még nem értünk el semmit :D Nekem ez "sajnos" nem adatott meg. LOL
De újra kezdtem: http://hu13.klanhaboru.hu/game.php?village=75151&screen=info_player&id=103251 ... hátha!! LOL

Most rám vagy Csillagra gondoltál az örökösödésnél?. :))
Hát nem akarom védeni de amikor az ügyvéd felbontotta a levelet és az volt benne, hogy Titkos nem Tikos és neked lehozom a csillagocskákat is a KH-ról akkor nem ellenkeztem. :D :D

Amúgy meg lesznek itt még változások....... ;)

De látom és érzem Red komoly művet érlel mert lassan 2 napja nem írt , de az is lehet, hogy ma a dublőre =Walt Raptor= írogat tőmondatokat mivel A zöld gyikós polos Sárkány és a Vörös Áts Feri Polos Raptor elmentek mézes szerdázni vagy nászútra. :D Minden esetre elő fizettem a Hadi Kúrira és várom a következő számát. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor értem haza :) Lefekvés előtt még benéztem röhögni :)
Nem is az a kérdés mit lehet csinálni, hanem hogy mit lehetne :) Pl. arcoskodni mástól szerzett (örökölt) accal (ami más érdeme) a KH-n, és/vagy osztani az észt olyan témában, amiben még nem értünk el semmit :D Nekem ez "sajnos" nem adatott meg. LOL
De újra kezdtem: http://hu13.klanhaboru.hu/game.php?village=75151&screen=info_player&id=103251 ... hátha!! LOL

Rám is fért az öröklés, mert egyébként nem állok meg a saját lábamon! Képtelen vagyok megérteni ezt a játékot és alig várom, hogy tőled is örököljek! Add már nekem az accountod!
Thomaxx-ot nem hiszem, hogy letudnátok utánozni! Félgőzzel lehagyta a V13-at!
Én csak vegetálok október eleje óta és az örökséget élem fel.


RedSacro!
Hát már bocsánatot kívánok!
Hol van itt szó a csapatomról?Ráadásul ez a mondat is egy paprikás-párbeszédből lett kiragadva.
Tessék már jobban odafigyelni,és nem ekkorákat csúsztatni!
Te ugyanezt teszed, vagyis csúsztatsz minden egyes kiemeléseddel amit a szövegkörnyezetéből kiemelsz! Ha kicsit mondok, akkor játékosra érted, holott klánokról írtam, de olyan jól mutat, ha tőlem idézed és két kis játékost is említesz példának! Mutatok kisebbet is, mert az ezer pontosokat is ütöm. ;)
Ezért sem reagáltam rá, mert egy értelmes játékos látja mit írtam ebben a fórumban és mit írsz te egy kicsit lejjebb. Azokat akiket átversz ezzel a csúsztatással meg nem akarom meggyőzni az ellenkezőjéről!
 

DeletedUser

Vendég
kiowa szívesen játszom veled is egyet! Nos? Hol és mikor akarod? Magad mellé hozhatod az MHC-t is, bár egy félórája pont azt írtam, hogy kíváncsi vagyok Montipapára, de neked szívesebben leápolom az egod! :) Esetleg te nekem, de hát én nem vagyok senki, csak egy másik accján arcoskodó!
 

DeletedUser

Vendég
Csillagocska!
Kio BARÁT! :D Őt nem bántjuk, hanem védjük és szeretjük!!! ::rolleyes:
Az MHC meg más tészta vagyis már más. :)
 

DeletedUser

Vendég
Inkább gyárts Kémeket mert semmi sem jött ma csak a hideg. :D
 

DeletedUser

Vendég
kiowa szívesen játszom veled is egyet! Nos? Hol és mikor akarod? Magad mellé hozhatod az MHC-t is, bár egy félórája pont azt írtam, hogy kíváncsi vagyok Montipapára, de neked szívesebben leápolom az egod! :) Esetleg te nekem, de hát én nem vagyok senki, csak egy másik accján arcoskodó!

Ohhh... az ember beír egy mondatot, és mindig akad valaki, aki magára veszi. Ezért szeretem ezt a játékot.
Az én ego-mmal mellesleg nincsenek problémák, még így szervernyertesen is azt állítom (3. helyezettként), hogy vannak nálam sokka jobb játékosok is, mivel a tudást nem a helyezés tükrözi. Mai napig nem tartom magam "PRO"-nak, még akkor sem, ha jó eredményeket értem el, és máig vallom, hogy szerencsém volt, van, hogy a legjobbakkal játszhattam, és a legjobbaktól tanulhattam. Ezért is csodálkozom azokon a játékosokon, akik nem tudnak felmutatni szinte semmit, és iszonyatosan nagy az arcuk...

Nem ismerlek, és ez az állapot ha rajtam múlik változni sem fog, de ahogy olvaslak, most így utólag (mert eddig nem akadt meg még rajtad a szemem, nem volt min), csak annyit tudok írni, hogy ha feljebb helyezed magad mint ami valójában vagy, és nincs mibe kapaszkodnod, csak üres szavakba, és kreált frázisokba, akkor onnét hatalmasat lehet csattanni, általában az ilyenek arccal landolnak a földön. Ma érdeklődtem egy kicsit, és megtudtam, hogy játszottál a V1-en, egy olyan játékos voltál, akit bezúztunk, és eszeveszett lendülettel sikítoztál, mekkora csalók és görények is vagyunk. Szóval ezután az infó után nem találok semmi okot sem arra, hogy megmérettessem magam veled. Ezt most értsd úgy ahogy akarod.. de valószínűnek tartom, hogy úgy fogod értelmezni, hogy beképzelt ... vagyok, mert az a kategória játékos mint Te vagy, mindig azt látja ki a sorokból, ami számára a legmegfelelőbb, a negatívumot :) -ezen meg nem megsértődni kéne, hanem elgondolkodni.

Magad mellé hozhatod az MHC-t is,

nem kell hozni őket :) a mi klánunkban automatikus, hogy BÁRMELYIK játékost ha BÁRKI támadja, egy egész klánnal néz szembe.. ez tény, ezen nem változtat semmi.. ez van, ha gáz, ha nem, ha ciki, ha nem.. nálunk ez alap :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Játszottam a V1-en, de nem zúzott be senki. Ott sem és sajnos még egyetlen világban sem sikerült senkinek! Lehet jobban jártam volna, ha valaki megtanít játszani! Hazudsz vagy csúsztatsz, a kettő egyre megy, mert tudatosan teszed!
Nem ismerhetsz, mert te nem tudod én milyen néven játszottam. Én előnyben vagyok veled szemben, mert mindkettőnk accját megnézhettem.
Azonos időben kezdtünk kb., azt hiszem utánad 1-2 nappal én is csatlakoztam! Az év októberben te 58.000 pontos voltál én ennek csak a 6-szorosát birtokoltam. Te a klánoddal takaródzol, vigyázz, mert nem látszol ki. :) Én mindig, mindenhol meghatározó tényező voltam! Utáltak vagy imádtak lényegtelen, de az biztos, hogy mindenki tudta, hogy számolni kell velem. Most már nem akarom, hogy a sok senki kedveljen! Nem színeskedek senkinek és nyelek egyetlen szót sem le!

Az MHC jó klán lehet! Őszinte elismerésem minden tagjának!
Milyen eredményed is van?
1.200 falu és egy klán tagja voltál! Az utóbbi volt a mérvadó, mondhatjuk szerencsés voltál. Jól választasz klánt.Még sokra viszed, csak figyelj arra, ha beszélsz kevesebb nyállal tedd.
206 barbi 300pontos? Nem szégyen, emiatt ne érezd magad barbizagépnek.
200 klánnélküli, hasonló faktor mint a barbi, mert vagy volt klántárs vagy a többiek által lezúzott inaktív faluk.
390 =MHC=-től elvett falu. Neked nem szólt senki, hogy melyik csapatban játszol?
Néhány száz falut vettél el mástól?

Tudod van az a vicc, hogy a zsidó megkérdi az eladóját?
-fiam, mit adtál el?
-1 kiló kenyeret...-kezdte volna a fiú.
-Nem, azt a vevő kérte. Te mit adtál el?

Jó klántárs vagy biztos és biztos, hogy őszinte is, gondolom mindig, mindenre bólogatsz, persze ezt így is gondolod! Soha nincs ellenvéleményed, csak tűrsz! Szolga.

"Ohhh... az ember beír egy mondatot, és mindig akad valaki, aki magára veszi. Ezért szeretem ezt a játékot. "

Azt hiszem ezt ügyesnek kell mondani! Belém szállsz, hiszen nehéz volna azt állítani a topicot nézve, hogy nem hozzám szóltál és nem TE akartál belém szállni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3242

Vendég
nem értem *** azt mondod mindig mindenhol meghatározó tényező voltál, sosem tudott senki legyőzni - de közben azt is mondod senki nem tudhatja igaziból Te ki is vagy.

a kettő azért kicsit üti egymást az én csak pár világot mélységében ismerő szememben - érzek némi ellentmondást a sorok közt.
de biztos csak mindig kerültük egymást azért nincs lövésem sem hol voltál meghatározó tényező :)
 

DeletedUser11266

Vendég
V2-ön,v7-en,v8-on,v9-en,v11-en,és most v13-on tuti nem.
 

DeletedUser3242

Vendég
v3 v10 is kiesik :cool:

amúgy 1-1 harcra ott a speed, ha mentek ott 1-1ben tuti benézek én is :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12157

Vendég
v3 v10 is kiesik :cool:

amúgy 1-1 harcra ott a speed, ha mentek ott 1-1ben tuti benézek én is :p

A speed csak akkor lehet kiegyensúlyozott és igazi verseny, ha mind a 2 félnek teljesen megegyezne a számítógépének a teljesítménye.
 

DeletedUser3242

Vendég
és a nem speeden hogyan biztosítasz akár megközelítőleg azonos feltételeket?
főleg úgy h a 2 játékos nem egyazon szerveren játszik..
:)

meg amúgyis csak egy javaslat volt, én megnézném meg szurkolnék meg ilyenek :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12157

Vendég
és a nem speeden hogyan biztosítasz akár megközelítőleg azonos feltételeket?
főleg úgy h a 2 játékos nem egyazon szerveren játszik..
:)

meg amúgyis csak egy javaslat volt, én megnézném meg szurkolnék meg ilyenek :D

De itt most speedről volt szó, nem?

A kukoricát én állom :D
 
Fent