Ahogy illik...2.rész

  • Témaindító *.*.*.*.-.*.*.*.*
  • Kezdés ideje

DeletedUser10878

Vendég
redsacro, várjuk a következő részét a haditudósításnak :)
 

DeletedUser11143

Vendég
Ha már nyomatjuk az igét, akkor egy érdekes adalék. :D

Téma START-ZERO autonom területek klán hadat üzent Sanctus Diabolis Interium klánnak!
Elküldve 21.11.11 15:57:51
%s klán hadat üzent %s klánnak!

Háború neve: Fogat fogért

Hadüzenet:
Nagyon nem szeretjük, ha bántják Moneszt.
Aki így tett, az vállalja a következményeit.......A klánjával egyetemben.

Imádom az ilyen jellegű háborúkat, annyira gyerekes, és szánalmas ok, indok. :)



Szia, ismerős volt a név...



Ha jól emlékszem v-5 ön kétszer nyírtalak ki :)
 

DeletedUser

Vendég
Kommenteket olvasván....önbizalmakban nincs hiány :)

moneszka...jájjjj :)

 

DeletedUser11266

Vendég
Ha már nyomatjuk az igét, akkor egy érdekes adalék. :D

Téma START-ZERO autonom területek klán hadat üzent Sanctus Diabolis Interium klánnak!
Elküldve 21.11.11 15:57:51
%s klán hadat üzent %s klánnak!

Háború neve: Fogat fogért

Hadüzenet:
Nagyon nem szeretjük, ha bántják Moneszt.
Aki így tett, az vállalja a következményeit.......A klánjával egyetemben.

Imádom az ilyen jellegű háborúkat, annyira gyerekes, és szánalmas ok, indok. :)

Az égvilágon semmi szánalmas sincs benne.Jelenleg a hadüzenés csak arra szolgál,hogy lássuk ki mennyit veszít,hoz a klánnak,mindezt a szerveren belül.
Az üzenetben teljesen mindegy,hogy mit írsz.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem tetszik ez a hadüzenetes újítás. És tényleg semmi szánalmas nincs benne, de azért nekem hiányérzetem van kicsit. Tőled kreatívabbat vártam volna:)
 

DeletedUser14775

Vendég
Red nem az baj, hogy haduzenetet kuldtel egy klannak, hanem az eddigi hozzaszolasaidbol ahogy latszik beallitod magatokat valami uberf....a gyerekeknek akik a KH tortenetenek legjobb jatekosainak tartjak magukat veled az elen es csak annyira futja az erobol, hogy haduzenetet tudsz kuldeni a 2000 falutokkal egy 600 falus klannak, de nem gond szerintem az SDI ezt is atveszeli ahogy mar sok mast atveszelt eddig is.
Egyszer legyen mar bennetek annyi mersz, hogy a tabellan elore neztek vagy magatokon korbe es ott kapirgaltok egy kicsit mert ha egy kisebb klan ellen pozitiv merleget tudtok mutatni az nem mindig a valosagot tukrozi.
 

DeletedUser11266

Vendég
Red nem az baj, hogy haduzenetet kuldtel egy klannak, hanem az eddigi hozzaszolasaidbol ahogy latszik beallitod magatokat valami uberf....a gyerekeknek akik a KH tortenetenek legjobb jatekosainak tartjak magukat veled az elen es csak annyira futja az erobol, hogy haduzenetet tudsz kuldeni a 2000 falutokkal egy 600 falus klannak, de nem gond szerintem az SDI ezt is atveszeli ahogy mar sok mast atveszelt eddig is.
Egyszer legyen mar bennetek annyi mersz, hogy a tabellan elore neztek vagy magatokon korbe es ott kapirgaltok egy kicsit mert ha egy kisebb klan ellen pozitiv merleget tudtok mutatni az nem mindig a valosagot tukrozi.

Másold már be azt ahol annak állítom be a csapatot!Kérlek!:)

Az RFG-nek is hadat üzentünk.Remélem ez már jobb.
Nektek meg azért üzentünk főleg,mert egy tagunk megkért rá.Miért ne örüljön ha van rá lehetőségünk?
De mindenképp olvass vissza.Bennünket érdekel,hogy mik a részletes stat.-ok.
Ezenkívül nincs jelentősége,hogy ezt az opciót minek hívják.
De persze ha az ellenszenv vezérel,akkor úgy is lovagolsz még ezen egy darabig:)
 

DeletedUser14775

Vendég
Megkersem es bemasolom neked, lovagolni meg nem fogok rajta nem szokasom...
 

DeletedUser11143

Vendég
Mivel hadban álltok a starttal ezt vegyétek úgy a mi részünkről, hogy illendőségből kűldtük nektek ezt a hadüzenetett.
Persze csak ha így nektek jobban tetszik :) Egyébként meg semmi jelentősége ...
 

DeletedUser

Vendég
Öhmmm... mijaza start? Egyébként tényleg nincs jelentősége:)
 

DeletedUser14775

Vendég
parancsolj, ez mintha azt mutatna nem?
ha tobbit olvasni szeretned menj vissza az elso oldalra.
lehet nem jol ertelmeztem, elnezest kerek 1 KH klasszikustol azonnal...

Hisz azért valljuk be,klasszisokkal jobb vagyok mindkettőtöknél.Mondhatni,az én imágóm már kiforrott,szinte klasszikus vagyok a KH-n
 

DeletedUser

Vendég
Sacro!!!
Ha sírnak...az a legszebb!
Csak okosan!
Ha már elmaradt a VHL-=MH= háború.....
A két örök ellenség...Egyszer csak végig gyűri egymást a két klán.
Egy a lényeg,,,ne legyenek idegen Feribácsik..
A VHL vagy akár az MH is elszúrta a v7-en hogy ez szövi meg az szövi.
V9 az MHC-nak csak az akadémiája volt szövi,senki más!!!

Senki más!!!!!!!!!

Ott vége a szervernek.


Nektek???

Attól gyávább a nép(Vezetési hiba).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Red nem az baj, hogy haduzenetet kuldtel egy klannak, hanem az eddigi hozzaszolasaidbol ahogy latszik beallitod magatokat valami uberf....a gyerekeknek akik a KH tortenetenek legjobb jatekosainak tartjak magukat veled az elen es csak annyira futja az erobol, hogy haduzenetet tudsz kuldeni a 2000 falutokkal egy 600 falus klannak, de nem gond szerintem az SDI ezt is atveszeli ahogy mar sok mast atveszelt eddig is.
Egyszer legyen mar bennetek annyi mersz, hogy a tabellan elore neztek vagy magatokon korbe es ott kapirgaltok egy kicsit mert ha egy kisebb klan ellen pozitiv merleget tudtok mutatni az nem mindig a valosagot tukrozi.

Kedves Tibor!
Megvédeném Red Maki Zsiráfnyakú raptort testű Kh-s vezérünket! ( ja bocs Rendezgetőt)
Kicsi klánok ellen is nehéz nagy klánoknak pozítiv mérleget kicsiholni. :)
Ajánlom 2 oldallal előrép egy 10 fős klán statját a Zéta ellen és tegyük hozzá a 10-ből 4 ott sincs helyileg és azt sem tudja mi az a Zéta hatás. :D

Amúgy mi van a folytatással??
Légnyomást kapott a töltőtól?
Vagy egész estés Walt Disney vetitésen van a Zéta család??? :D
 
Fent