Ahogy illik...2.rész

  • Témaindító *.*.*.*.-.*.*.*.*
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Vannak akik olvasnak, de nem írnak, nem is kevesen.. egy ilyen volt bajtársamnak szólt a bejegyzés :)
 

DeletedUser

Vendég
Csillagocska!
Kio BARÁT! :D Őt nem bántjuk, hanem védjük és szeretjük!!! ::rolleyes:
Az MHC meg más tészta vagyis már más. :)

Azt tanultam a suliban, hogy az ellentétek vonzák egymást. :)
Nos be kell látnom ,nem minden igaz ami fénylik. :)

Nem akarok ebbe az amazon vitába beleszólni, de egy pár dolgot ide firkantok ahogy illik. ;)

1: Kiowa-t szeretem tisztelem. A legénykérésén még nem jutottam túl és ez mély nyomokat hagyott bennem. :D
Ő azon Kh-ok egyike akit nem a játéka miatt zártam a szívembe. Arról csak azt tudom, hogy játszott, játszik, játszani fog. :)

2: Kiscsillagot szeretem tisztelem , de igazából nem ismerem. A V13-as accomat direkt neki szántam és ezért én kérek most elnézést tőle,hogy rátoltam...... Nem hiszem, hogy agyon sztárolnám, de ha mégis akkor ez van. Mindig a pártján fogok állni, de az nem azt jelenti hogy.............
Ha nem ezt tenném nem hinnék benne.

És a végére: accok jönnek accok mennek, valaki átveszi őket valaki leadja. Nem elég egy jó accot kapni azzal élni is kell, és aki él a lehetőséggel és hozzá is tud tenni az meg is érdemli azt. Az én accom mércéje magasra volt rakva, de Csillag komolyan hozzátett ehez és a mércét még magasabbra tette.

A statokhoz annyit: valakinek az az isten, de csak egy példa miért is nem mutatja a valóságot sokszor: ( bocs Monti)
Valaki a kék tengerben csak támadókat épít és 1-2 hetente ráküldi mindenét az ellenségre. A LET-je a csillagokban lesz falukat sem veszt soha. Jó játékos? Talán igen talán nem.
Valaki úgy játszik ahogy az érdekei diktálják, foglal barbárt, bonuszt, belsőt stb Jó játékos? Talán igen talán nem.
Valaki csak ellenségtől foglal, de lehet, hogy csupa luzert, a stat tesz ezek között és egy utolsó faluig védekező kemény ellenfél között különbséget? Nem.
Ettől jó játékos? Lehet, hogy igen lehet, hogy nem.
Ki a jó és ki a rossz? Ez izlések és pofonok.........
 

DeletedUser1561

Vendég
Valaki csak ellenségtől foglal, de lehet, hogy csupa luzert, a stat tesz ezek között és egy utolsó faluig védekező kemény ellenfél között különbséget? Nem.
Tesz. Úgy hívják, hogy LEV. És jelzi, hogy a fiókban lévő játékos aktívan szedi össze a védelmet a falvakba, amiket csak sok-sok támadó vesztése után ad át.
 

DeletedUser15172

Vendég
Tesz. Úgy hívják, hogy LEV. És jelzi, hogy a fiókban lévő játékos aktívan szedi össze a védelmet a falvakba, amiket csak sok-sok támadó vesztése után ad át.

Ez sem feltétlen így van! Szedtünk már le egy két ikont a térképről akinek nemcsak LET-je, de a LEV-je is kiemelkedő volt! Akárhogyan kerestem az elején a gyenge pontját, nem találtuk igazán! Szép lassan az információ gyűjtésből kitűnt, hogy minden faluja támadó és a mobilnet csodájának köszönhetően rengeteg önfeláldozó hozzátartója lehet és plusz a klán védelmének 80%-a is nála volt.
Egyértelmű volt, hogy nem vele kell kezdenünk, s tűrnünk kell a gyarapodását ami elé csak nagy nehezen tudtunk akadályt gördíteni.
Hónapokig tartott, de levettük a térképről a segítőkész játékosokat és falukat. Az ikon faluit mind átneveztük és kiderült, hogy nem is képzett védőket, nem is nagyon voltak kifejlesztve nála ezek! A védekezést már nem igen tudta kombinálni, az elő nemesezés és visszavétel csak az elején nehezítette a dolgunkat, a falvainak többségénél már nem is nagyon próbálkozott, feladta.

Az ilyen játékos valóban aktívan szedi össze a védelmet, de valójában a többség hendikeppel indul ellene! Milyen játékos lenne, nem tudjuk, mert nem igazán játszik azonos feltételek mellett. Szerintem jó játékos lenne egyébként is, de ezt bizonyítani is kellene!

Jelenleg annyit tudunk, hogy ki az első a rangsorban, de ez csak azt jelenti, hogy ő az első és nem azt, hogy ő a legjobb játékos! Valaki első a LET-ben LEV-ben, ez sem azt jelenti, hogy ő a legjobb, csak azt, hogy játszik vagy játszani kénytelen. Van jobb és rosszabb mutató, de önmagában mindegyik csak egy statisztikai adat, esetleg egy szubjektív vélemény. Nem hiszem, hogy össze lehetne mérni a játékosokat, de lehet nem is kell.
 

DeletedUser15172

Vendég
V13 Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!

"Béke szálljon minden házra,
Kis családra, nagy családra.
Karácsonyfa fenyőága,
Hintsél békét a világra!"

Boldog karácsonyi ünnepeket és eredményekben gazdag boldog új esztendőt kívánok mindenkinek!

Mindenkit szeretettel látok karácsonykor a faluimban! Állítólag lesz egy kis disznótoros is. :)
 

DeletedUser14936

Vendég
"Béke szálljon minden házra,
Kis családra, nagy családra.
Karácsonyfa fenyőága,
Hintsél békét a világra!"

Boldog karácsonyi ünnepeket és Eredményekben gazdag boldog új esztendőt kívánok mindenkinek!

Viszont, de ez még korai nem?
 

DeletedUser15172

Vendég
A topic zárható, ha a többiek is úgy gondolják!
Igazad volt Thomaxx. mit eddig mindenben. :)
Köszönök mindent!
További jó játékot kívánok a V13 játékosainak!
 

DeletedUser11266

Vendég
Számára az égvilágon semmi változás.Nem is értem a berzenkedését.
 

DeletedUser

Vendég
Nos vannak akik az Istent Játszák. :)
És mindig vannak olyanok akik maguk az Istenek....;) És ahogy már az ókoriak is tudták az Istenek mindig hallhatatlanok és most sem lesz másképpen.......
 

DeletedUser15172

Vendég
Számára az égvilágon semmi változás.Nem is értem a berzenkedését.

Sok minden van amit nem értesz, nem próbálkoznék a felhomályosításoddal.
Kettőnk közt néhány különbség, hogy én ha valakit akartam akkor megtámadtam! MNT-t szövetségest vagy fegyverszünetet nem sértettem! Kiléptem egy klánból és megfizettem annak akivel éppen nézeteltérésem volt! Lehet ez sem fér bele sokak 'lelkivilágába', és helyette inkább egy klán belső ellenzékeként berendezkednek arra, hogy majd egyszer eljön az ő idejük! A sérelmeim én nem jegyzeteltem én ütöttem!
Nyíltan és őszintén! Megmondtam mindenkinek előre és megtettem! Soroljam?
Te egyedül megkérdőjelezted a szavahihetőségem, miközben belenevettél a szemembe és írtad, hogy nincs olyan beszélgetésünk amit ne bírnál letagadni! Én nem akarok veled játszani, mert aki a másik oldalt ül is megpróbálom elhinni arról, hogy tud! Becsületes! Játékélmény azt nyújtja számomra, ha van megfelelő játékos a túloldalt. Aki felveszi a kesztyűt! Ha nincs is megpróbálom elhinni, hogy méltó ellenfél lesz.
RedSacro azt kívánom, hogy te legyél a legboldogabb a V13-on, sok sikert hozzá!

Nem akarok gyengék közt első lenni! Nem akarok senkik közt valaki lenni! Nem akarok igazak közt hazug lenni, hazugok közt igaz, nem akarok semmit ebben a világban!
Nem érdekel tovább hogy milyen erőviszonyok és mennyire arcpirító gyávaság(okos, ésszerű diplomáciának nevezik) szülte paktumok születnek a hátsó szobákban!

Sok jó játékos van, félre ne értsetek, de ők gyáván viselkednek! Nem képesek erőt mutatni és engedik, hogy 3-4 emberke játéktere legyen egy-egy világ! Ők meghúzódnak és megalkudnak! Szégyenszemre írják ki, hogy "Nem alkuszunk"!
Én nem alkudtam, bár kötöttem kompromisszumot!
 
Fent