Ahogy illik...2.rész

  • Témaindító *.*.*.*.-.*.*.*.*
  • Kezdés ideje

DeletedUser3242

Vendég
nem arról, hanem volt itt fentebb egy felhívás 1-1re , **** mondta szívesen várja kiowat :)

én meg mivel végre nem engem akar valaki mindenáron lezúzni javasoltam a speedet :)
 

DeletedUser

Vendég
Mellesleg nem rólad írtam Fullnak, hanem épp röhögtem egy levélen a KH-n, mikor valaki azt állította magáról (csatlakozási szándékkal), hogy ő az xy a V akárhányon, az eredeti tulajdonos meg régi klántársam és ismerem, és tudom, hogy átvett accról van szó, nem saját érdeme a sok-sok milla. Full kérdezte mit lehet csinálni én meg leírtam, épp mit csinálok .. az meg, hogy Te is ez a kategória vagy, aki más tollával ékeskedik és felfújtad magad a bejegyzésen meg már magánügyed :)

Hidd el rohadtul nem érdekel, hogy most itt meg szeretnél alázni, nem fog sikerülni :) csak egyet ne felejts el kedves C****, hogy mindenkibe bele lehet rúgni, úgy hogy nagyon fájó tud lenni :) Ez alól Te sem vagy kivétel :) Szerencséd, hogy (már) nem tartozom ama közönséges fajtádhoz, aki lealacsonyodik erre a fika szintre :) Nagy pofonokat fogsz Te nélkülem is kapni hamarosan hidd el, mert a fajtádat alapból ki nem állhatják a normális és valamire való játékosok :) Pár éve még én is ilyen bunkó voltam mint Te... mintha magamat látnám kajakra ... csak velem megtanította a játék, hogy a kevesebb néha több... és nem ér annyit az egész :)
 

DeletedUser

Vendég
nem arról, hanem volt itt fentebb egy felhívás 1-1re , **** mondta szívesen várja kiowat :)

én meg mivel végre nem engem akar valaki mindenáron lezúzni javasoltam a speedet :)

Én pl. szivesen megtenném,csak ennek jelenleg több akadálya is van.. :cool: :)
 

DeletedUser14708

Vendég
re

Lehet hogy hülyeséget mondok, de miért nem csináltok klánharcot? MHC vs Terror, aztán ott 1v1- ben lerendezhetnétek, megmondjátok a többieknek hogy titeket nem szabad ütni, és kész. Természetesen egyenlő játékosszámra gondolok, nem 60vs10- re:D
 

DeletedUser

Vendég
nem arról, hanem volt itt fentebb egy felhívás 1-1re , **** mondta szívesen várja kiowat :)

én meg mivel végre nem engem akar valaki mindenáron lezúzni javasoltam a speedet :)

Úgy vagyok ezzel mint Don Fanucci a Keresztapában (miközben egy bábfilmet nézett): "Ó, ez túl erőszakos nekem." :D :D :D

198008_cikk_godfather.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Milyen eredményed is van?
1.200 falu és egy klán tagja voltál! Az utóbbi volt a mérvadó, mondhatjuk szerencsés voltál. Jól választasz klánt.Még sokra viszed, csak figyelj arra, ha beszélsz kevesebb nyállal tedd.
206 barbi 300pontos? Nem szégyen, emiatt ne érezd magad barbizagépnek.
200 klánnélküli, hasonló faktor mint a barbi, mert vagy volt klántárs vagy a többiek által lezúzott inaktív faluk.
390 =MHC=-től elvett falu. Neked nem szólt senki, hogy melyik csapatban játszol?
Néhány száz falut vettél el mástól?
Umm...

1-2 észrevétel, amivel nevetségessé tetted magad ebben a felsorolásban...
- A 206 barbár 95%-a szépen kifejlődött falu volt. Csak random kattintottam egy párra az elején, de 1-2 héttel a foglalás előttig mind egy klánban lévő játékosé volt. Igaz, hogy volt köztük MHC-ból barbárosodó játékos is. A végjáték után; És mivel végjátékban az a lényeg, hogy a szerveren lévő összes faluból legyen a tiéd minél nagyobb hányad... A többi kitalálható.
- A 200 klánnélküliből nagyjából mindet megnéztem, max. 1 héttel a foglalás előttig mind ellen klánban volt.
Akkor miről is beszélünk? Ja, az MHC-s társaktól elvett 390 falu. Itt jön a totál vicc, merthogy!
- 170 ebből saját magára foglalt! Azt a szemét belsőzős fajtáját! És a maradék 202-ből (mert 8-at tőle foglaltak a társai) a végjáték bevezetése után kereken 0 db-ot, de már előtte is elenyésző volt ezeknek az aránya, inkább a szerver elejére volt jellemző (a feléig), amikor még jobban számított, hogy egy falu aktív-e, vagy sem.

Szóval kérjük, próbálja újra, normális érvekkel. Legalább azt az 5 percet fordítsd rá, ne nevettesd ki magad. Mert te csak alátámasztottad a tényt, hogy csapatjátékosról van szó.
 

DeletedUser

Vendég
Ez a lényeg, hogy nem kell 5 percet rászánjak! Ha ezzel nevetséges lettem, akkor nevess!
Biztos jó csapat tag lehet.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm Maala!



170 önfoglalás? Ezt nem élem túl! Elfoglaltam 10 eredeti barbár falut? OMG! 300 pontos barbár falu, amit úgy neveztem el foglalás után, hogy Kabala, a végjátékban - ekkora flegmaságot, hogy azt gondoltam én ezt is megengedhettem magamnak! Iszonyatosan szégyenlem! ;)

Mivel Te is öreg bútor vagy itt, tudod, hogy ez nem arról szólt, hogy én hogyan játszottam, mert akkor szóba jött volna a LET-em is, ez egyértelműen sértődöttségből fakadó lejáratási kísérlet volt (pedig a célzásom nem is rá irányult!), és más eszközt nem tudott megragadni :) A foglalások ugye az egyetlen dolog, amivel bármelyik játékosnál bele lehet kötni. Gondolta, ha kielemzi (tévesen) a foglalásaimat, majd mindenki rajtam fog csámcsogni, és eltereli magáról a figyelmet, hogy mint kiderült, egy alá pakolt top 1 accból, ami Full Moon érdeme - abból sikítozik mekkora császár. Szép kísérlet, csak nagyon átlátszó :)


Norodia!

Visszatérve az 1:1 speeden való összecsapásra vele...

utolsó speedem: http://www.klanhaboru.hu/sds_ranking.php?type=player&round_id=597
Nem lenne korrekt tőlem a kihívás elfogadása még a speeden sem :) ...és nem győzöm hangsúlyozni, nem tartom magam PRO játékosnak, vannak tőlem sokkal jobbak.. és sok játékos tudását elismerem (ellenfélét is), tőlük elfogadom a kritikát, de másnak kusi van :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
.. és sok játékos tudását elismerem (ellenfélét is), tőlük elfogadom a kritikát, de másnak kusi van


Ezt mondom én is, hogy kuss!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A malis vituperari laus est.

jaja, én mentem és kerestelek meg a gonoszkodásommal és direkt beléd szálltam.

Én egyszerű irigységnek mondanám(persze, majd elmondod, hogy nem és lesznek még társaid is ebben) minden szavad amit leírtál az első hozzászólásodban! Olyan leereszkedő voltál, hogy azt hittem térdre is rogysz közben és eltörik a nyakad!
A nagy kiowa a V9-ről idejön és osztja az észt . Ki vagyok és mi vagyok!

A teljesítményed tiszteletre méltó, te nem vagy az! Csavarhatod bárhogyan a szót, mindig találsz maalad mellett egy-két puszi pajtást!
Megkaptad az elismerést amire vágysz! Mit keresel még ebben a topicban? Veszekedni vagy verekedni akarsz?
[SPOIL]
www.tvn.hu_f6df6c37b5d6d88d9d6f2d91c9ec90fa_k.gif
[/SPOIL]
Ha nem bírsz magaddal, akkor majd találkozunk a V14-en, bár én csak egyedül megyek és csak néhány faluig játszok, de kiélheted majd magad. Ott is lesz topic és talán jobb lenne, ha ezt a topicot a V13-nak hagynánk meg! Talán rajtam kívül van még akit érdekelhet is.

Írtál levelet, kérlek ott írj továbbra is, mint látod elolvasom! Nyugodtan írj vagy majd a V14-en.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
De igazad van gyöngyöm, valószínűleg én vagyok az írástudatlan analfabéta, az irigy, aki fülessel a fején őrjöngve földhöz vágta magát, cirkuszolt, hogy "neeeeeeeeeeeee! Nem akarok én semmilyen több millás accot a V1-en, V2-őn a V4-en, a V7-en se!!! Hagyjatok béééékééén, nekem a V13-mason kell!!! A Tomi accja kellllllllllllllllllllllllll!
Sőt, tetőzzük meg a történetet azzal is, hogy tényleg érdekes és kerek legyen a mese: féltékeny vagyok Full Moonra, meg akarom kérni a kezét (Bocsi Tomi, nem hagyhattam ki :) )
Aztán itt jön a bonyodalom: felsülök, visszautasítva 4 világ 4 TOP accját nem én kaptam a V13-mas accot se.. 5 szék közé zuhanva bánatomban kivándorlok Tibetbe és meditálással töltöm hátralévő életemet, azon filózva, hogy mekkora looser vagyok, elrontottam egész életemet, hogy nem enyém a V13-mas Titkos Társ acc.. és irigységemben halálomig nyomaszt ez a dolog. :) Itt a vége fuss el véle... most meg megyek téli gumit venni, mert megszopom ha megállít egy rendőr :) A reakciódra meg válaszolni már nem fogok, mert kissé unom, hogy 2x is leírtam, hogy nem rólad pofáztam Tominak, és nincs már kedvem ismételni önmagam. :) Ha igényed van rá, vergődj csak továbbra is, de asszisztálni nem fogok hozzá :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Megjegyzem, ebből a 4 világból épeszű ember csak a 4-est, 7-est fogadná el. V2-est azért nem, mert 100%-ig biztos vagyok, hogy Eastes, és még ha az atyaúristen lennél, akkor is szétszednénk, V1-es meg... Zárt klánok, no comment. 4-es egy laza utazás lenne, kihívás nélkül, talán még 7-esben lett volna kihívás.

Jó tudom, csak poén volt, de... ööö. Nem csoda, hogy a v13-as accra hajtottál, és hogy ennyire megsértődtél, hogy nem azt kaptad. :D
 

DeletedUser

Vendég
Maala.. mai naptól puszipajtásom.. bár nem ismerlek, de most majd megragadom az alkalmat, ha már így összejöttünk és nem bánod :) ... Te ezt nem értheted, nem tudhatod :)

Red
Na, ja! Hát, ja.. nekem is úgy szóltak, hogy nov. közepétől ...
 

DeletedUser

Vendég
Attila meg csak olvassa és röhög .. néha megremegnek az ujjai a klavi felett, hogy beír valami frappánsat, csak aztán annyira röhög, hogy inkább nem teszi :) ... bé is kaphatod testvérem... nem rosszból, de jóból se :) Menj inkább szemorvoshoz, hátha megkérdi a doki hová a tökbe akarsz még ellátni ha kinézel az ablakon és látod a Napot!!! megaLOL
 
Fent