Adó

DeletedUser14308

Vendég
Szerintem jó lenne, ha lenne aranypénz is a játékban és ezt az emberek adóiból szednénk be! Ha túl nagy az adó akkor elszöknek az emberek és az aranypénzből meg az ő szórakozásukra kéne költeni! És igy a moráljuk lenne jobb vagy rosszabb!
 

DeletedUser5879

Vendég
Rendben,Én fizetek neked a játékban aranypénzt,ha elviszel néha diszkóba.:D
 

DeletedUser

Vendég
Ez olyan Kingdoms-os stílus:) Én hasonlót javasolnék klánon belül.
 

DeletedUser

Vendég
sajtmacska

ez szerintem nagyon jó de sajtmacska mit mondd erre?
 

DeletedUser

Vendég
Ennek kb annyi az értelme,mint annak a javaslatnak,hogy a kiküldött erősítéseket ne csak vissza lehessen hívni és kiküldeni máshová, hanem az erősítést kapott faluból át lehessen tolni egy vele szomszédos faluba.
Az eredmény nagyjából ugyanaz lenne : felborítaná a játék játszhatóságát.
 

DeletedUser

Vendég
Ennek kb annyi az értelme,mint annak a javaslatnak,hogy a kiküldött erősítéseket ne csak vissza lehessen hívni és kiküldeni máshová, hanem az erősítést kapott faluból át lehessen tolni egy vele szomszédos faluba.
Az eredmény nagyjából ugyanaz lenne : felborítaná a játék játszhatóságát.
Az az erősítéses dolog tényleg értelmetlen, bár ennek se hiszem, hogy sok haszna lenne.
 

DeletedUser14989

Vendég
Szerintem jó lenne, ha lenne aranypénz is a játékban és ezt az emberek adóiból szednénk be! Ha túl nagy az adó akkor elszöknek az emberek és az aranypénzből meg az ő szórakozásukra kéne költeni! És igy a moráljuk lenne jobb vagy rosszabb!
Jó lenne de bele kell gondolni:
vajon megéri-e egy tök más játékot csinálni a kh bol?
megérné-e ezért rengeteg időt és pénzt pazarolni?
 

DeletedUser

Vendég
Ennek kb annyi az értelme,mint annak a javaslatnak,hogy a kiküldött erősítéseket ne csak vissza lehessen hívni és kiküldeni máshová, hanem az erősítést kapott faluból át lehessen tolni egy vele szomszédos faluba.
Az eredmény nagyjából ugyanaz lenne : felborítaná a játék játszhatóságát.
Jo ezzel egyet ertek.De akkor meg az nem jo hogy egy teljes nuke csapattal nem tudom megtamadni azt a falut amit tobb ezer katonaval vedtek be.Peldaul akkor legalabb azt meg lehetne oldani hogy ha en egy teljes faltorovel szerelek fel egy falut akkor azt tudjam atkuldeni egy masik faluba es ott meg csatoljak hozza nem tudom mennyi gyalogos egyseget.Mert akkor pontos az idozitese a tamadasnak es nem az van hogy kell szazadmasodperc pontossagra belojjem a tamadasokat.
 

DeletedUser6772

Vendég
Szerintem jó lenne, ha lenne aranypénz is a játékban és ezt az emberek adóiból szednénk be! Ha túl nagy az adó akkor elszöknek az emberek és az aranypénzből meg az ő szórakozásukra kéne költeni! És igy a moráljuk lenne jobb vagy rosszabb!

ne adózzunk már itt is ha nem muszáj;)
Nem elég szívni vele a meló miatt,még itt is akarsz?

És ha vki nem fizet adót azzal mi lesz?
Kihívják rá a KHNAVot és a farmolásból levonják a hátralékot?
ugyanmár....
 

DeletedUser

Vendég
Helló!

Szerintem az aranypénz nem rossz ötlet, de egyetértek a többiekkel, hogy felborítaná a játék egyensúlyát, és sorban lépnének ki a játékosok a világokból, ha történne egy kis baki.:(Sajnálom.
 
Fent