A legjobb pillanatok - Klánháború 16. nemzetközi szülinap

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
tribalwarsoldbday.png

Kedves Játékosaink,

Játékunk első, német verziója 2003-ban jelent meg, amely rövid időn belül egyre nagyobb érdekeltséget vonzott, azóta a játék megannyi újításon és változáson ment át (
» több). Nemrégiben járt le a Pince titkai rendezvényünk, de további játékkal és nyereményekkel készültünk nektek.

A legjobb pillanatok
Osszátok meg velünk, hogy mióta játszotok, melyik szerveren kezdtétek és mi volt számotokra a legmeghatározóbb élményetek a Klánháborúban! Meséljetek diadalmas győzelmekről, dicsőséggel viselt vereségekről, életre szóló barátságokról vagy éppen arról, hogy melyik volt a kedvenc fejlesztésetek, újításotok vagy rendezvényetek.

Nyeremények: Az általunk legjobbnak ítélt 3 történet gazdája fejenként 500 prémium pontot nyer. A legtöbb kedvelést kapott hozzászólás gazdája további 200 prémium ponttal gazdagodik. Továbbá kisorsolunk 3x100 prémium pontot a nem díjazottak közül.
Beküldés helye: ebben a topciban hozzászólás formájában
Beküldés határidő: 2019-08-04 23:59

Várjuk történeteiteket, jó olvasást és időtöltést kívánunk! :)

Klánháború Csapat
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Akkor hosszan lenne érdekes írni és akkor nem fogom le magam ti se tegyetek. Lássuk milyen vagyok
Ha elborul az agyam és megtámadnak
Ha csak kockulok
Ha 500+ támadással jönnek és van törlesztenivalód
2011-2019:
és akkor itt indulnék neki...
Első világon UK8 volt ahol nyertünk végül magam is meg uk17,22,29 és 3Us/ca világok, de ez nem ez ide tartozik szó skip.
Bár azért da..q pillanatok vannak:eek:
c31d38cdcecf8dc5ccaa22329633ba29.jpg

Skip the introo_O....



Világ43 -ban csatlakoztam a játékba itt barátok és rokonok hívásra de nem akartam nagyon, aztán ilyen olyan gondok miatt nem tudtam lenni már. Erről nem írok ha nem baj ez olyant mint a "Éva fizunapok", hogy inkább nem. Na akkor pár hónappal később Moomba és Cowboy hívására csak mégis visszajöttem Cowboy69 mellé full fedő történettel mert miért ne de ugye nagy arc nem takargatod sokáig így én sem tettem nem volt értelme. Ilyenkor jött az első támadások rám a winter oldatról mivel a kis szmötyi (1.4m) fiókom nagyjából a piros és piros között mozgatott volt. Hát sok kihagyás után azért volt 40 valahány órám alaposan átgondolni mit és hogyan is kell védekezni amúgy mert elfelejtettem úgy éreztem.
-Először mint mindig szépen előveszem a évek óta meglevő Playlistet amit -bővítek mindig mert ugye a zene az jó!*nyáladzóemoji*-
Egyenlőre ezt tálaltam onnan
a4d0beec6e517fe0254c683e729085d6.jpg



Tartottak noob nak is és az egyik legjobbnak is már, én inkább dilist mondok. Szerettem kb egyedül bohóckodni a winter ellen közöttük megvolt az a minden nap bármikor ledarálhatóak és én is, bár azért egy 40 000 000 pontos klán ellen manapság nem mindenkinek van esélye egyedül darálni:p kis világok ugye. Kifejezetten kedveltem Yendorian és syntax error (kékhalál92) ellen parasztkodni illetve reggeli meglepetés adok kapok -ba lenni. Mert mikor tudod érzed hogy az a másik ember is ott ül és rágódik hogy támadjon e, aztán megtámadod 1 scout támadással és 1 óra múlva már 90 nemesek jönnek rád, érzés felbecsülhetetlen:rolleyes::D
Mikor azt hiszed nem lehetsz nagyobb paraszt te tudod fokozni
0c8e7a1f8c78ecd891514c13f4596932.png


A vége egy végleges kizárás lett mert valaki elfelejtett tájékoztatni hogy amúgy mégse ment el az levél a support hoz XD pfff

Világ 50 retro return, interceptor 2
Talán az első olyan világ ahol a külső játékosok is belelátnak abba milyen is lennék valójába azon kívül hogy idegesítő, itt talán tiszteletet is kaptam ami nem utolsó a bakancs listámon.:p
Itt volt talán az első olyan világ ahol igenis volt pár ember aki az utolsó faluig nyomta és ha csak 5 egység maradt is azt is küldtük egymásnak, ez egy nagyon komoly élmény volt nekem, mert tálaltam olyant, aki hasonló felfogást van a játékban és ez nagyon fontos volt nekem. Mára egyedül talán ő maradt meg mint barát, lentebb a lelkizős részben írok róla iso_O
Then and again sing of 300 men...glory and death, Spartans will never surrender!
4f4880d35f522aefb8328dd5698d5009.gif



Mint emberi tényezők, igaz barátok:

Blimey...akinek egyedül azt tudom mondani onnan hogy még mindig jó barátom az Mephala, függetlenül attól hogy ÉN MEGMONDTAM:p

Jöhet a sötét időszak, zola09, Arch Stanton, és a sparta halála:

Az előzményekbe nem megyek bele de akármilyennek is tartottak vagy tartanak az árulást nem viselem el, sosem viseltem el. Sosem voltam áruló.
Hogy büszke vagyok e arra hogy Sparta tag voltam attól függetlenül, hogy kihasználtak, becsaptak és hátba szúrtak? Igen. És ennek 2 oka van, fenti 2 Úriember! Lennék e újra tagjuk? Igen, de szintén csak ha a két Úriember is ott van!
Zola volt talán az egyetlen olyan vezér akinek megnyíltam mint ember 100% -ban, ez egy szép hanem a legszebb játék momentumom volt az évek során, amit nem fogok elfelejteni, mert ez többet ért mint egy kitűző, hogy győztem, én vagyok a valaki. Ösztönzött hogy csináljam tovább ahol abbahagytam, barmi is "Te vagy a Sparta jövője". Így került sor egy bizonyos levél váltásra, miszerint ha ő már nincs (és Nikita akkor éppen nem volt) a következő világokon vigyem tovább a sparta klánt...
Face::eek:
Ezután jött egy sokak számára észrevehető változás, csendesebb visszafogottabb lettem, rajtam volt a felelősség, hogy számítanak rám. Ez meg A Királynak is feltűnt:eek:
Egyszer Nikita azt mondta, "ha átérzed milyen a varázsa hogy Sparta tag vagy, azzá is válsz", jelentem, én átéreztem, mások elfelejtették!

Arch Stanton
Hát... első pillanatokban nos mint két ovis egymásnak hattal ülve, ez is egy élmény volt:D majd szépen lassan megismertük egymást és azt nem mondom hogy friends for ever, de mikor volt a skype megbeszélés, mégis kőkeményen odaállt mellém, ami nekem sokat jelentett. Talán Ő volt az első és zola akiknek elmondtam amit most nektek
Télleg az angol az én anyanyelvem viszont szeretem játszani a hülyét benneo_O arch aki élt ott angol közegben is belátta hogy valóban így van, azok pedig akiknek hát fogalma sincs jobb ha nem szólnak. Ez is egy kis győzelem volt:D:p

ASG és Don Gábor:
Na Ők egy igazi csapat, akiknek van egy Királya, akit követnek. Egyszer ültem be védekezni és máris kiderült milyen hiányosságaim vannak, ezért Gábornak köszönet, azóta jelentem egyik világon sem vesztettem falut:rolleyes:o_O illetve a kezdeti lázadozás után azért ott is sikerült pár éjszakát át lelkizni és megismerni egymást sok emberrel:D élmény volt. Ám hozzájuk kapcsolódóik még egy élmény, nekik köszönhetem hogy Italian killert megismertem:cool::D bár erről is kevesen tudnak. Élmény:D
Zola távozása után Gábor meghívott hogy figyeljek tanuljak tőle is, és akármennyire is elítélik sokan, igenis lehet tőle tanulni sokmindent!
Az utóbbi időben nagyon sok új barátom lett itt, talán még én tart itt igazából. Nálam a játék része unalmas igazából így arról nem is tudok sokat mondani, de az emberi tényező igenis számít és azt építgetem. Játszani megtanulni 1 délután, de felépíteni magad a semmiből, az komoly feladat!

Waylant,werty32,killer,swagYolo, systemfail....my loyal knights❤


Egyéb mini játékok
A zsoldos játék na azt nagyon utálom az ostrom állapot, hát igazából fogalmam sincs mit kell benne csinálni, olyan mintha hát... random nyomkodom a gombokat aztán majd lesz valami.
A kerekes, pince játékokat meg régen a viking vagy milyen rendezvényt szerettem.
Amit talán utálok még az a kalap gyűjtés... Mert van a csúszkáló kalap és persze mindenki akkor küldi mikor éppen védeni kell valahogy azt mire oda nézek hogy indítani kell má az óceán felett van a indító gomb X""""""D

Hát igazából köszönnöm hogy végig nézted és átgondoltad a dolgokat ha volt mit!

Kind regards,
:rolleyes:Bailey.ca:rolleyes:
:(Jaded:(:oops:
:cool:Nibbler:cool:

Már 1 napja írom
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Egy letűnt korban, a Bajnokok Ligája V28-on kezdtem a játékot. Osztálytársam hagyta rám a DJ heaven fiókot, amivel ő V4-en vitézkedett, én pedig 28 idején néztem fel, mert infón egy másik osztálytársamnak és nekem befutott egy KH hirdetés, ő is tolta régebben, tán V2-n, gondoltuk belefogunk. Elég külön utakra kerültünk, hisz volt köztünk egy kb fél kontinens, de mindketten a helyi tömegklánokba bekerültünk. Engem gyorsan befoglalt vinszent, ekkor újrakezdtem, K35 legtetejének környékén, de nem erre a szerverre figyeltem. Azidőtájt indult V29, gondoltam új szerver új remények, ott akartam hát játszani, míg V28-on csak építgettem. Aztán feltűnt, hogy az igen kiváló, és profizmustól túltelített faluépítgetésemnek hála nagyobb vagyok, mint a környékem. Így hát jelentkezni akartam nagyobb klánokba, amiből kettő is volt, hisz pont a határukon voltam. Az NH olvasta a levelemet, de nem reagáltak rá, viszont az EW tárt karokkal várt (ne felejtsük, a fáklya fénykorát éljük, nem véletlen volt 7 EW klán). Így elkezdtem V28-on is aktívan tolni. Sok mindent írhatnék erről a szerverről, volt is róla egy egész topik, így nem tenném meg. A front mögötti támadó-heavy részemet mutatnám meg inkább, ahol 50-ből 50 falu támadó volt, ez azért volt eléggé extrém, mert 3 frontot vittem, és eléggé védő fiókom volt, 1400 falunál talán ha 300 volt támadó :D

px8FQ6z.png

I4ThFhp.jpg


Volt még V29, ahol Lord Drive accountba voltam, mindössze két hónapot, a DA oldalán. Nem volt maradandó, 1:2,5-ös hátrányban voltunk, mikor kezdtem, s a TE simán átment a klánon. Arról a kiváló szerverről semmi képi emlékem nincs.

V31-re V28-al párhuzamosan kerültem, egy ottani NH-s ellenfelem, majd későbbi barátom, Amitera hívott maga mellé. Nagyon emlékezetes szerver, kétszer is hátrányból fordítottunk (először simán, majd mikor az addig MNT NTL összeállt az FC-vel), rengeteget tanultam a játékról. 3 account, Rogg, czuczaitoto és Amitera nagyon elszigetelve voltunk mindenkitől. Két képet szeretnék megmutatni innen, az egyik az, hogy milyen "kis" fronttal kezdtem az utolsó háborúnkat, a másik pedig a búcsú, amikor vége volt a szervernek. Mohospeter accountban régi ismerős volt 28-ról :D

94AkrHT.png

W52ocVS.png


Ezután jött V38, szintén duálként, Altair Ibn-LaAhad fiókban. Ez is nagyon rövid volt, itt önszántamból száltam ki, sok genyóság volt a szerveren - fiókok faluinak kicsalása, hazudozgatás össze-vissza - amihez nem adtam a nevem. Itt vertek át a legtöbbször KH pályafutásom alatt.

Jött egy kis különlegesség, eddig csak vezérkari tag voltam, de első vezetőszerű pozíciom az utolsó Tribal Wars Masters szerveren jött el, ismét saját nevem alatt (DJ heaven). Két külön magyar csapat indult itt, akik összefogtak, illetve volt egy harmadik, akik szövetségesként támogattak minket. Az érdemi rész végekor 5.-ek voltunk, közel a 4. horvátokhoz és a 3. románokhoz. Voltak diplomáciai problémák, okosabb döntésekkel egy 3. hely, illetve vinszentnek egy egyéni nyeremény (top10 kapott játékosoknál, top3 klánoknál) összejött volna. Innen csak jelikről maradt fent fotóm, illetve a térképről.

4ZOnwHl.png

IpjOiE5.png


A Masters csapat egy részével együtt jöttünk BH-ként V43-ra, (saját néven, DJ heaven) amiből sok viszontagság után kialakult a saját klánom, az NF. Erről is van topikom, nem részletezném, nagyon büszke vagyok arra, amit itt elértünk, 1 vs 3 felállásban se adtuk fel, és végül a győztesek között lehettünk. Rengeteg mindenről lehetne írni erről a "próbaszerverről", de nem teszem meg, egyszer már megtettem. Itt ismertem meg legjobb KH-s spancimat, =NewHope=-ot. V28 és V31 után a harmadik győzelmem is meglett, első vezérként. Ilyenkor még veretlenül álltam azokon a szervereken, amiket végigvittem. Csodás szerver volt, ráadásul a templomnak hála életem jelentését is itt kaptam :D

Yszpbbz.png


Térjünk át a méltán híres V50-re, ahol csodásan felavattam új nevemet (Say Hi). Nagy-nagy csinnadratta, megannyi készülés, annál több toborzás, nagy szavak, és nagy bukás :) Jött a sokkal jobb SBT és feltörölték velünk a padlót, javarészt az én inkompetenciámnak hála. Lehet, jobb lett volna korábban kikapni, akkor megtanultam volna mindazt, amit még V50-en nem tudtam. Akkor lehet, hogy jobban alakult volna a jubileumi, pp mentes szerver. Ez már a múlt, fölösleges rágódni rajta. Egy kép itt is belefér, amikor még minden jól nézett ki :)

dRLAb7C.png


Eddigi utolsó tánc nemzetközi W105-ön volt, régi névvel (DJ heaven). Nulladik szervernek nagyon kevés, de minőségi játékossal vágtunk neki, megtapasztaltuk, milyen híg a nemzetközi mezőny (a többletjátékost bénák teszik ki), milyen gerinctelen egy-két klán (Death says Hi!). A külsőn is elismerték, hogy valószínűleg mi voltunk a legjobb csapat, csak egyedülhagytak minket. A tapasztalatnak kiváló volt.

EmoVvps.png


A minimális cameokat, mint V40, V46, V48 és német W141 nem említettem. Sokat adott a KH, sokat adtam én is neki 2014-es őszi kezdésem óta. Szép volt ez az elmúlt 5 év.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Jujci... Nekem sajnos nincsenek ilyen szívdöglesztő képeim, mint Say-nek, de azért remélem az én sztorim is nagyon izgalmas lesz. :oops:
Én a világ 1-en kezdtem 2009-ben 9 évesen, akkor még nem úgy tűnt, hogy a matek lenne az erősségem, hisz a felhasználónevem is marko20009 lett 2009 helyett, mentségemre szóljon, hogy a 0-ák milliófelett most is problémát okoznak. :p :p
Kezdetektől, mint klánvezér próbáltam tevékenykedni, itt-ott kisebb nagyobb kezdő-amatőrnek ítélt sikerével...
2009-ből nincs sok emlékem, csak az, hogy a nevem így keletkezett... Aztán a játékban úgymond komolyabb, de mégis gyermeteg szándékkal tesómmal arnold123-al kezdtük, egy tömegklánt alapítottunk előbb V16-on majd mivel az hamar véget ért átmentünk a V15-s titokvilágra, ami mai napig is nagyon sok izgalmat rejtett, hisz az akkori nagy világokban, még az ilyen nooboknak is, mint mi voltunk, akik azt se tudták mikor a szövik kérdezték, hogy hány nuked van, hogy az mit is jelenthet... :p De itt barátkoztam össze azóta is töretlen jó barátommal Erikkel, másnéven Ultimate King-gel, aki a legrégebbi ismerősöm a kh-s köreinkbe.
Voltak próbálkozásaim még V18-n, V20-n, és V24-en. A v18-n, akkor még nem tudtam, de a morálnak köszönhetően a körülöttem lévő több millás fiókok azért nem tudtak befoglalni 3 hónapig, mert volt morál a szerveren, de rengeteg tapasztalatot szereztem, nem mellesleg itt ismertem meg matekaa.-t, mai felhasználónevén -Ra sal Ghul-t, akivel ismételten csak jó barátságban vagyunk. :p
V20-on már-már elkezdtem ismerkedni a játékkal, annyiban fejlődött a vezetői képességem, hogy már nem minden kontinensen volt egy toborzott játékosunk(azaz nem annyira tömegklán voltunk), hanem már csak 2 kontinenst fedett le a toborzási felület, persze akkor még nem tudtam, hogy a körleveleken és a védelmeken kívül lehet mást is szervezni a klánháborúban... :)
V24. A nagy áttörés. K55-n voltunk Nikitaa-ékkal a Vírus-sal egy kontinensen. Egy amatőr vezető voltam, beolvadtunk hozzájuk. Itt kezdtek el tanítgatni, vagy épp itt kezdett el sejtésem lenni a játék egyes fortélyairól. Már volt támadófalu arányom, volt szépen kialakított védőfalum, melyet köszönhetek Teáskanna tanácsainak. Ekkor tanultam meg védekezésből azt a részt, hogy hogyanis szokás egy vonatot vágni. Ugyanis megkaptam pár órára az andrás189 accot, ahol nem tudom hány falut bukhattam, míg én voltam bent, bár azt az 5000 kardot, ha jól emlékszem később interculler lehozta 0 bukott faluval, de nem biztos... A lényeg az, hogy mindaddig hiába olvasgattam azt, hogy vonatvágás így, vonatvágás úgy... Addig azt sem tudtam, hogy az hogyan nézhet ki. Aztán megkaptam a fiókot, címkézést mindent akkor láttam. Nem mellesleg nekem v24-ig gőzöm sem volt róla, hogy mi az a prémium fiók, vagy miért használják egyesek... Itt lett puszipajtásom superstar01, akit a végéig mindig én helyeltem, de aztán az FC nagyon élretört, és Nikitaaék betöröltek, itt volt nagy szerencsém ugyanis egy noob esélyt kapott a V30-as spartaval menni... De én, mint mindig klánvezető elindultam első éles komolynak tűnő, ámbár mégis gyengébb klán: megalakult az első hivatalos CotL. Az elején ment-ment a játék, de a támadásszervezésbeli hibák, a barbár viták stb., szerintem egy gyengébb klánná tett minket, de legalább a Dream klánt túléltük, mondhatni, hogy a háborúink ellenük győztesek lettek... :p De már itt is voltak támadásszervezéseim, ha nem is nagy sikerrel, de kezdtek kialakulni. A V30-31-en tanultam meg, mint egyéni játékos farmolni, annak hasznáról, védekezésben a taktikát, és nagyon jó érzéket találtam a védekezéshez. De sajnos magánéleti problémák miatt nem mindig voltam elérhető, és sok frontharcnál volt az, hogy rossz emberre bíztam a fiókot, vagy épp nem tudta senki vállalni, de még én sem, és így sok falut buktam a frontvonalon, ami miatt az ellenfél eléggé betudott törni. De a vége előtti decemberben, nem tudom, hogy most 2016 vagy 17, de azt tudom, hogy december 23 volt, amikor a Sic meglepett 3000karddal... Nem állt jól a szénánk, mert azelőtt is heti 1000-2000kardokat kellett védeni, lordne-val ketten a déli front voltunk mondhatni DJ-ék mellett, ugye akkor már DJ volt az accban... DE amit mai napig is alig hiszek el, de az akkori rekordnak számított egy nap alatt védővel, köszönhetően a társaknak legfőbbképp kismadarnak egy igenszép 0 faluvesztéssel járó védekezést tudtam produkálni. De nagyon sok minden történt V31-en, az elején mikor már megvolt a K55-s kontinens az 5 legnagyobb játékosom átlépett az akkor még CNN-be, így én nem tartottam ott meg a klánt KingLajossal, hanem aki tudott a LEG-be ment az akkori ellenfélhez, mint én is, hisz topegyek voltak, vagy a HOF-ba, akik ugye a szövetségeseink voltak... Ebből az esetből rengeteget tanultam, hisz ma már tudom, hogy én is ugyanezt tettem volna Rogg, Amitera, aladinaladin, és Czuczaitoto helyébe, ugyanis egy kezdő vezetőség volt a klánba, akik támadásszervezést még azelőtt sosem láttak, elképzelni sem tudták hogyan is kelhet azt.. Védekezni tudtunk, de az nem volt ugye minden, így teljesmértékben megértem a kilépésüket, ami nem az ő hibájuk volt, hanem az enyém. Nem mellesleg nagyon sok haragost is találtam ezen a szerveren, oktalan belsőzések, rossz barbizás, rossz ellenség stb.stb..., vagy épp az inaktivitásom miatti faluvesztések, mind-mind jó oka volt annak, hogy martin is haragudott stb.... :p

Világ 31 úgy ért véget, hogy lordne acc az akkori 11milliós acc, akivel közösen voltunk a legtámadottabb front, betörölt, és mivel már ekkor martin rég nem játszott, nem nagyon láttam arra esélyt, hogy továbbvigye az én accom is a szervert. Nem osztottunk falut, ami miatt zsuzsiék haragudhatnak is, de véleményem szerint nem okoztunk kárt senkinek. A vereség biztos volt, ahogyan Bettiék mondták: "felesleges pp költés"...

Világ 44-en ppztünk KingLajossal, ugye vezető-alapító társammal, akivel úgy gondoltuk, hogy ideje lenne egy klánnak, kedvet kaptunk hozzá stb... :)
Világ 46-ra össze is hoztuk, amit tudtunk... kb. 30 emberrel mentünk, többé-kevésbé kezdőket tudtunk vinni, hiszen senki nem ismert minket, aki meg igen, engem nem igazán bírt, így ahogy tudtuk képeztük a játékosokat, rendszeresen csináltunk fiókellenőrzéseket, hogy megnézzük a csapatkialakításokat, nincs e vegyesfalu, a lovagokat megnézzük stb.stb... Viszont rengeteg játékost a szerveren toboroztunk magunkhoz, mivel más lehetőségünk nem volt, de rengeteg jó barátot, és aktív tagot szereztünk köreinkbe, akik, ha esetleg nem is a legprofibbakhoz tartoznak nagyon jó csapatmunkával rendelkeznek, ami hatalmas kincs a mai kh-ban.
Legszebb élményem talán a győzelem volt, hiszen, ha céltudatosan is, de legtöbbször azért voltak kételyeink saját magunkban. Nagyon sok munkát fektettem bele, és, ha nem is valós siker, de azért, ha valakinek a munkája, vagy valakik munkájának a gyümölcse beérik az azért tud jót okozni. Nagyon sokat tanultam a játékosaimtól, hogy többféle embert többféle módon kell kezelni, vagy épp mikor van az, hogy "rá kell hagyni" valakire, vagy mikor borul a bili, akkor mi a teendő. Igazi csapattá váltunk a végére... A legjobban talán az esett, amikor az egyik tagunk úgy gratulált a vezetőségnek, hogy ő ott volt V31-en, és az összes lehetséges hibát, amit ott elkövettünk javítani tudtuk, olyat tettünk, amire nagyon kevesen képesek, javultunk, tanultunk a hibáinkból. Szerintem a játék csak úgy játszható, ha, mint vezér, és mint játékos is folyamatosan tudunk megújulni, fejlődni, és ne féljünk a kihívásoktól. De, ami még nagyon fontos, hogy a játék ne uralja az életed, hanem az életed uralja a játékot. Hiszen a játék egy valós időben játszódó középkori stratégiai játék. Ezt a játékot taktikával és idővel kell játszani, akinek több az ideje, több a taktikája biztosan futtja neki győzelemre. Viszont tudnunk kell a határt, mert velem sokszor volt olyan, hogy észre se vettem, de a vezetői teendők miatt 24 órája aktív voltam, és fel sem tűnt, hogy valamivel elmaradhatok máshol. Szerencsére a világ végére mindent rendkívül jól tudtam kezelni, és sokat köszönhetek a tagjaimnak, a vezetőségnek, és az alapítótársaknak, de még a duáloknak is. :p
De nagyon sok tanácsot adott a szerver alatt Say, azaz dídzsé, de tuti csak azért, hogy lájkoljam a külsős posztjait :p :p :p

(egyébként rengeteg sztorim van, de ez is írtó hosszú lett, hátha még minden szervert kifejtenék az elejétől a végéig??)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent