A KH Mesterei

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16178

Vendég
Darky!

Két dolgot szeretnék javasolni, építő kritikaként!

1. Olyan konvertálót miért mutatsz be, amiről közben elmondod, hogy nem működik megfelelően? Ergó szerintem elég lenne csak a második. Valaki írta már, h sokat beszélsz a semmiről. Nekem az jön le, hogy nagyon "alapos" szeretnél lenni és olyan dolgokat is kiemelsz, amire azért az emberek többsége magától rájönne.
2. Én a PP-vel való jelentéseknél található exportálás gombot is bemutatnám. Egyrészt, ezzel fel lehetne hívni a figyelmet a PP előnyeire (innogames reklám:D ), másrészt lehet, hogy vannak kezdő PP-sek és nem minden funkciót ismernek.

Egyébként szerintem jó.

Akkor mutasd be :D:D:D

Ott a youtube ,elmondtam a módját hogy lehet csinálni ilyet.
Ess neki.

Egyébként ez a fajta reakció az amiről asszem már kio is beszélt,hogy bele kötnek még az ékezet hiányába is :D
Ami meg azt illeti ez ,mint ahogy azt mondtam egy Prémiumosoknak való Alapvető Gyorsgombok készítését bemutató filmből volt kivágva,tehát a Gyorsgombok annyira vannak az exportáláshoz,mint makó Jeruzsálemhöz :D

Szerintem a film tökéletes volt, attól hogy nem mondom el magyarúl még 5 tájszólásban szögödiül vagy bugáciul, vagy csángó nyelven, aki nem tudja mit kell,hogy kell,az rá fog jönni hidd el....
A megfelelő IQ hiányában persze -aki erre nem jön rá-az meg nem közénk (a klánomba) való :D:D:D
Ennyi a történet
 

DeletedUser16178

Vendég
enyhén szólva bunkó vagy firka akármelyik accoddal is jársz fel,a stílusod (illetve annak hiánya ) nem változik.
De úgyis felfoghatnánk hogy ezzel a TE stílusoddal egy épkézláb filmet nem tudnál összedobni mivel eladhatatlan lenne ,senki nem lenne rá érdeklődő :D
Azt jöhetsz itt a szuper-ego nyomorék tudásoddal ,mindenki egy jót röhögne amiket összerántanál benne :D
MICSODA ??
Hogy firka megmondja, hogy miért nem érdemes kosokat használni o_O
Na erre kivi lennék,hogy szerint miért jobb a + 100 %-os védőbónusz létezését meghagyni támadáskor :eek:
Inkább csinálj egy tudományos -fantasztikus kisfilmet arról hogyan kéne játszani , szerintem az öngyilkosjelöltek vevők lennének rá :D
 

DeletedUser15803

Vendég
107%-ról tudok, s a kosokkal kapcsolatban egy kicsit mélyítsd el a tudásod!
Jöhetsz majd megint azzal, hogy de ez és ez, ilyen nagy skullsos, meg olyan nagy skullsos is így csinálja, meg úgy csinálja, attól még nem biztos, hogy jó.
Egy támadásban bármennyi szintet megrombolhatsz, ott csak a fele fog érvényesülni. Tehát adott esetben 20-ról 0-ra rombolhatod, de a védősereg attól még plusz 44% szinttel magasabb értéken fog küzdeni. Úgy, mintha 10-es fal védené még!
Egyébként a feleslegesen küldött kosok csak a veszteséget növelik, semmilyen értéket nem tesznek hozzá, de mivel sérülékenyek, így tetemes veszteséget jelentenek, plusz a tanyaférőhelyből is elvesznek.

Értelmes játékosok átgondolják és megfontolják ezt. Tudatosan megválasztott falrombolására speciális falukat hoznak létre esetleg, illetve minimalizálhatják a kosok számát a nukekban, illetve nem küldik el a sereggel a teljes kost, ha ott meg van rombolva.
Tedd fel a szemellenzőt és haladj amerre akarsz. Ne magyaráz bele semmit, amit ide írtam azt állítom, úgy ahogy leírtam.

Talán neked is segítség lesz:
[SPOIL]
Titkos Játék mondta:
unit_ram.png
[SPOIL]
unit_ram.png
Faltörő kos.

A faltörő kosok a
wall.png
általános védelmét támadják, egyenként 2 ponttal csökkentve azt. A kosok a fal ledöntésére használatosak és nem a csapatok elleni harcra. Ezt úgy fogalmazzák meg a külföldi leírások, hogy a faltörő kosok a támadó csapataidat támogatják azzal, hogy ledöntik a falat. Tulajdonképpen a faltörő kos 2 dolgot tesz ezen támogatás közben:

1. leveszi a
wall.png
által nyújtott bónusz egy részét, de maximum 50%-át
(emlékeztetőül: 20-as fal mellett 207%-os bónuszt élveznek a védekező csapatok)
2. illetve lerombolja a fal szinteket, de ez már nem befolyásolja a harc kimenetelét (hanem utóértékként kerül kiszámításra)

Itt fontos leszögezni, hogy a faltörő kosok sebzése a harc megkezdése előtt számítódik, a Te és az ellenfél seregének arányában, míg a rombolás mértéke az életben maradt kosok szerint a harc lezajlása után.

A maximális fal-bónusz csökkentés a fal jelenlegi szintjének fele, tehát 50%-a. Mivel a maximum fal szint 20-as lehet a játékban, ezért a 20-as fal csak 10-es bónuszra csökkenthető 1 támadással. Ahhoz, hogy a 20-as falat úgy kezeljék a kosok, mintha az 10-es szintű lenne, elegendő 213 kos. Ennél több kos küldése csak további rombolást fog jelenteni a harc után, de fal-bónusz csökkentésénél már nem fog szerepet játszani. Tehát ha 300-400 kost küldesz a támadó csapataiddal, csak annyit fogsz elérni, hogy nagyobbat rombolsz a falon, de a harc kimenetelét már nem befolyásolod, avagy nem fog nagyobbat szólni. A kos másik specialitásának, a fal rombolásának ugyanis, mint fentebb írtam, nincs semmilyen ráhatása a csata kimenetelére. A meglévő kosok alapján kapod meg a legközelebbi rombolási mértéket. Ha elég kosod van a rombolási mértékhez, a kosok rombolni fognak, ellenkező esetben, ha nincs elég kosod, 1 szinttel kevésbé fogják lerombolni a falat. Ilyen egyszerű.

Fontos még tudni, hogy ha egy olyan falvat támadsz, melyben kevés védelem állomásozik, ne küldd el az összes kosodat: csak azt a mennyiséget, ami éppen elegendő a
wall.png
bónusz levételéhez, mivel a fölöslegesen küldött kosok mind összetörnek, növelve a veszteségedet.

És végül egy kis adalék: mit tud a Carol-buzogánya (kos lovagfegyver)?

Megnöveli a faltörő kosok romboló erejét 100%-kal. Emellett a harc első fázisában a fal jobban sérül. Ez a fegyver lehetővé teszi, hogy:
107 kos elég a maximális bónusz csökkentéshez (20-ról 10. szintre)
110 túlélő kos lerombolja a falat 20-ról 0-ra győztes csata esetén


Fontos, hogy megértsd, szimulátor erre tökéletes!! Láthatod, hogy csak a veszteségeid nőhetnek, próbáld ki, amit leírtam. Nehéz megérteni, mert ellenkezik mindennel amit eddig gondoltunk, de meg kell érteni, hogyan működik. Nem értik és sokan keverik a dolgokat. Nem alhanyagolható részletkérdés, hogyan fogsz bánni a kosaiddal, mennyit képzel ki belőle a nukeidhoz. Kell majd speciális kos falu a full bevédett falvak ellen, de ilyen faluval mennyivel is találkozunk? Rakjuk össze magunkban ezeket a dolgokat és építsük fel a saját taktikánk, a stratégiánknak megfelelően. Feleslegesen mindenhol nagyszámú kost ne képezzünk, ha bevédett faluval találkozunk akkor vesszük, vehetjük hasznát kosos speciális falunak, egyébként a fenn leírtak szerint elegendő a minimális kos kiképzése.[/SPOIL]

Faltörő kosok rombolásának mértéke:
[SPOIL]
rams_f10_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

A bónuszra egy táblázat.
rams_n10.png

[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
Ehun-e :D

Nekem nem kell segítség köszi :)

De megvilágosodtam !

Addig nem fogok közhírré tétetni semmilyen KH cuccot,amíg a játékban benne vagyok :D
Akik hozzám jönnek,azokk úgyis megtanuják amit kell -HA AKARJÁK- , akiket pedig noszogatni kell,hogy csináljanak egyáltalán valamit azokért meg úgysem kár. Mennek a farmképzőbe :D
A tudásomat megtartom magamnak :p
A többi szerezze meg magának ....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Ahogy látom újra a figyelmeztetésem előtti állapot kezd eluralkodni, vagyis vannak párran, akik azt hiszik ez itt OFF topic...
Akkor most másképp mondom, aki legközelebb bejön ide offolni a témát vagy szidni a videók készítőit, úgy hogy ő még nem mutatott be semmit, azt kiutalom egy hét pihenőre![/COLOR]
 

DeletedUser16178

Vendég
Na felrakok egy ilyet is ,legyen min csámcsognotok :)

[YOUTUBE]gLSQx4uDwBU[/YOUTUBE]
 

DeletedUser11248

Vendég
Nem azt mondom hogy nem lennének jók ezek a videók,ha a kicsiknek lenne egyáltalán esélyük,de ezekkel az újításokkal,a pénzre megy a játék,gondolok itt a felezésekre...stb,stb..amit persze egy kezdő is megcsinálhat,de nem mindegy hogy egy kezdő egyedül csinálja vagy egy összeszokott klán együtt,tehát egyezünk meg hogy egy kezdőnek semmi esélye sincs,vagy csak nagyon kevés de az is inkább a szerencsén múlik.

Amíg nem tesznek lépéseket,a kezdők védelmére,addig max.megtanulhassák a filmeket és ha van kedvük(amit nem hiszek)mehetnek egy új világra,ahol a mai állásokat tekintve ugyanúgy járnak,a kivétel hogy már tudják mit kellene csináljanak de nagyot alakítani esélyük sincs,hogy utána még mennének megint egy világra,na azt már nagyon kétlem,így tehát marad a magyar KH-ak,ez az 1000-tag ami most van mint régi KH-s.

Amíg írtam ezt a levelet ugrót be hogy vajon milyen lenne egy világ 10:1-szabályal min.fél évig(a kezdök védelmére)ahol a kicsik támadhatnának,a nagyok meg nem,na egy ilyen jól kidolgozva már stratégiai játékot csinálna,mert ugye az összeszokott klánok is kellene figyeljenek,mennyire fejlődnek,hogy ne legyenek bokszzsák a kicsiknek,de viszont a komolyabb ellenfelektől se maradjanak le,mert hamar elmegy a fél év:DDDDD

Vagy kipróbálni egy olyan világot ahol nem választhatsz égtájat(és egy IP-cimröl,csak egyszer regisztrálhatsz)és aztán ahová dob a gép,ott alakítani nagyot,ez már kihivás lenne a nagyoknak is(nincs mögöttük az összeszokott klánjuk),és lehet sok olyan ellenfelet,akik itt marják egymást még barátokká(klántársakká)
is tesz Fortuna szerencsekereke:DDD

Ez a két ötlet most ugrott be amíg a levelet írtam,anélkül hogy agyaltam volna rajtuk,tehát a túlzott kritikákat mellőzétek,a lényeg hogy lehetne változtatni,hogy új tagok is megszeressék ezt a játékot,akik ezzel dolgoznak és hosszan ezen gondolkoznak,azoknak több és jobb ötleteik kellene legyenek,hogy esélyt adjanak a kezdőknek,mert így mire megtanulják a filmet már falujuk nincs:))
 

DeletedUser

Vendég
Megint lenne egy dolog, ismét nem provokációból. A videóban 9.30 körül azt mondod, hogy egyetlen katapult falut lehet csinálni, mert egy lovag van (fáklyával ugye).

KH wikit idézem:

Lovag erősítésben
Ha a Lovagod erősítésben van,akkor is tudja használni a fegyvereit.Ha valaki neked küld Lovagot erősítésbe,akkor minden Lovag a faluban használ fegyvert. Példa: Ha a lovagnál fegyver van (Alethia fáklyája), akkor a faluban támogatásban lévő összes katára kifejti hatását,

Ergó ha 10 kata falud van, és egy helyre rakod őket, akkor 26000 katapultot fog neked megtízszerezni, nem csak egy falut.

Egyébként tök jó, én örülök, hogy ilyen motivált vagy, csak ne reagálj ilyen aggresszívan a véleményekre.


A konvertálásról még mindig az a véleményem, hogy Prémium fiókosoknak mutatod be a két konvertálót a GYORSGOMBOK segítségével, pedig a jelentéseknél az exportálás gombbal sokkal egyszerűbben oszhatsz meg jelentéseket és ezért éri meg megvenni...



üdvözlöm a modikat...jöhet a bann...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
Nem azt mondom hogy nem lennének jók ezek a videók,ha a kicsiknek lenne egyáltalán esélyük,de ezekkel az újításokkal,a pénzre megy a játék,gondolok itt a felezésekre...stb,stb..amit persze egy kezdő is megcsinálhat,de nem mindegy hogy egy kezdő egyedül csinálja vagy egy összeszokott klán együtt,tehát egyezünk meg hogy egy kezdőnek semmi esélye sincs,vagy csak nagyon kevés de az is inkább a szerencsén múlik.

Amíg nem tesznek lépéseket,a kezdők védelmére,addig max.megtanulhassák a filmeket és ha van kedvük(amit nem hiszek)mehetnek egy új világra,ahol a mai állásokat tekintve ugyanúgy járnak,a kivétel hogy már tudják mit kellene csináljanak de nagyot alakítani esélyük sincs,hogy utána még mennének megint egy világra,na azt már nagyon kétlem,így tehát marad a magyar KH-ak,ez az 1000-tag ami most van mint régi KH-s.

Amíg írtam ezt a levelet ugrót be hogy vajon milyen lenne egy világ 10:1-szabályal min.fél évig(a kezdök védelmére)ahol a kicsik támadhatnának,a nagyok meg nem,na egy ilyen jól kidolgozva már stratégiai játékot csinálna,mert ugye az összeszokott klánok is kellene figyeljenek,mennyire fejlődnek,hogy ne legyenek bokszzsák a kicsiknek,de viszont a komolyabb ellenfelektől se maradjanak le,mert hamar elmegy a fél év:DDDDD

Vagy kipróbálni egy olyan világot ahol nem választhatsz égtájat(és egy IP-cimröl,csak egyszer regisztrálhatsz)és aztán ahová dob a gép,ott alakítani nagyot,ez már kihivás lenne a nagyoknak is(nincs mögöttük az összeszokott klánjuk),és lehet sok olyan ellenfelet,akik itt marják egymást még barátokká(klántársakká)
is tesz Fortuna szerencsekereke:DDD

Ez a két ötlet most ugrott be amíg a levelet írtam,anélkül hogy agyaltam volna rajtuk,tehát a túlzott kritikákat mellőzétek,a lényeg hogy lehetne változtatni,hogy új tagok is megszeressék ezt a játékot,akik ezzel dolgoznak és hosszan ezen gondolkoznak,azoknak több és jobb ötleteik kellene legyenek,hogy esélyt adjanak a kezdőknek,mert így mire megtanulják a filmet már falujuk nincs:))
[COLOR="#6363300"]
Ezt ne ide írd, ha megkérhetlek, ne offold ezzel a topicot. Ide írj:[/COLOR]
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?1460-Javaslatok-a-játék-készítőinek

üdvözlöm a modikat...jöhet a bann...

[COLOR="#6363300"]Úgyhiszem kicsit félreértetted, amit írtam. Viszont ezt a kiegészítést legközelebb nyugodtan elhagyhatod.[/COLOR]
 

DeletedUser16178

Vendég
Én utálom a kritikát olyanoktól akik nem fognak fel bizonyos dolgokat a játékban nem értik,nem érzik át a lényegét :) vagyis mögöttem járnak.
Ennyi az egész .

a tanyákat illetően abból a cirka 60 támadásodból talán jó ha kettő az éles, biztos félted a csapataidat :D na de 1 katapultok már a fal előtt kinyiffannak ,nem tudom talán Te magad is rájöttél már :D
Nyugodtan üssétek csak a tanyákat én meg viszem a falvakat ;) Tudod ez a játék még mindig a falvakról szól ...ezért is tartok előtted a ranglistán ^^
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Annyival előttünk jársz, hogy bemutatsz egy olyan KLÁNFÓRUM szuperscriptet, ami a dinamikus gombok segítségével is elérhető! De hát magyarázhat neked az ember...

Nekem addig jó, amíg a 60 támadásomból egyet hiszel élesnek :) Ez nekem napi 3 perc, te meg méregetheted őket. Jó mulatást!
 

DeletedUser16178

Vendég
egy ilyen script van most Nálam Iron készítette elm,nekem most nagyon bejjön :)
mivel ez új a vidin nem szerepel,hiszen ezt a filmet több mint két hete csináltam asszem...

Meg a másik ezek nem superscriptek,én nem vagyok firka,aki elvonatkoztatott dolgokban gondolkodik,az én részem és hajlamom abban áll, hogy hogyan fejlesszem,hgyan egyszerűsítsem le a napi teendőket,illetve hogyan tegyem hatékonyabbá az alkalmazásukat a KH szabályain belűl.
Ezért is csinálom ezeket a filmeket amiket a klánfórumomra rakok fel,éhogy a többiek is halljanak valami olyat amiről azelőtt vagy fogalmuk sem volt,és játszttak mint a sötét középkorban vagy valami nem volt tisztán érthető előttük és erre megoldást ,információt kínáljak.

Én CSAK EZÉRT csinálok filmet,és nem azért mint ahogy már páran itt megjegyezték, semmiképpen nem az egom miatt és legutolsósorban nem is magamért teszem !!

Nem azt mondom hogy nem lennének jók ezek a videók,ha a kicsiknek lenne egyáltalán esélyük,de ezekkel az újításokkal,a pénzre megy a játék,gondolok itt a felezésekre...stb,stb..amit persze egy kezdő is megcsinálhat,de nem mindegy hogy egy kezdő egyedül csinálja vagy egy összeszokott klán együtt,tehát egyezünk meg hogy egy kezdőnek semmi esélye sincs,vagy csak nagyon kevés de az is inkább a szerencsén múlik.

Amíg nem tesznek lépéseket,a kezdők védelmére,addig max.megtanulhassák a filmeket és ha van kedvük(amit nem hiszek)mehetnek egy új világra,ahol a mai állásokat tekintve ugyanúgy járnak,a kivétel hogy már tudják mit kellene csináljanak de nagyot alakítani esélyük sincs,hogy utána még mennének megint egy világra,na azt már nagyon kétlem,így tehát marad a magyar KH-ak,ez az 1000-tag ami most van mint régi KH-s.

Amíg írtam ezt a levelet ugrót be hogy vajon milyen lenne egy világ 10:1-szabályal min.fél évig(a kezdök védelmére)ahol a kicsik támadhatnának,a nagyok meg nem,na egy ilyen jól kidolgozva már stratégiai játékot csinálna,mert ugye az összeszokott klánok is kellene figyeljenek,mennyire fejlődnek,hogy ne legyenek bokszzsák a kicsiknek,de viszont a komolyabb ellenfelektől se maradjanak le,mert hamar elmegy a fél év:DDDDD

Vagy kipróbálni egy olyan világot ahol nem választhatsz égtájat(és egy IP-cimröl,csak egyszer regisztrálhatsz)és aztán ahová dob a gép,ott alakítani nagyot,ez már kihivás lenne a nagyoknak is(nincs mögöttük az összeszokott klánjuk),és lehet sok olyan ellenfelet,akik itt marják egymást még barátokká(klántársakká)
is tesz Fortuna szerencsekereke:DDD

Ez a két ötlet most ugrott be amíg a levelet írtam,anélkül hogy agyaltam volna rajtuk,tehát a túlzott kritikákat mellőzétek,a lényeg hogy lehetne változtatni,hogy új tagok is megszeressék ezt a játékot,akik ezzel dolgoznak és hosszan ezen gondolkoznak,azoknak több és jobb ötleteik kellene legyenek,hogy esélyt adjanak a kezdőknek,mert így mire megtanulják a filmet már falujuk nincs:))

Erről annyit,hogy akit nem érdekel semmilyen formában a játék az nem is fogja rászánni az idejét hogy fejlessze magát,hiszen ha nincs meg az ambíció akkor minek is ?
Ezek lesznek alul...
Amit a csalásról leírtál,az én véleményem az,hogy az ember arra legyen büszke amit egy BÁRMILYEN játékban elér szabályosan,ne pedig csalva

filmre visszatérve ,100 perc és kész a feltöltése :D:D
Addig megyek és sétálok egyet ...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16243

Vendég
Szeretnék mindenkit előzetesen megkérni arra, hogy a kisfilmek kritikáit építő jelleggel írjátok le, és ne leszólással. Mindenki csinálhatna ilyen videót, senkinek se tiltott, sőt, egy témáról többen is csinálhatnátok tanító videót, hiszen minél több egy téma megközelítése, annál pontosabb kép alakul ki a néző számára a játékról, és annak funkcióiról, lehetőségeiről.
 

DeletedUser

Vendég
Nos dark-nak ebben kivételesen igaza van. Van többféle kh-s tananyag, a legelterjedtebb talán a teachu féle anyag. Ezeket álltalában az a tapasztalat, hogy nem olvassák el az emberek. Túl hosszú, száraz, lusták stb. Sajnos (vagy szerencsére, döntse el mindenki maga) a játékosok többsége nem tölt annyi időt és energáit a játékkal, hogy megtanuljon jól bánni a játékkal. Egy videó megnézése sokkal vonzóbb lehet, kevesebb időt vesz igénybe, és adott időegység alatt sokkal több információt lehet átadni. Én a magam részéről nagyon jó ötletnek tartanám egy olyan sorozat "legyártását" amiben fejezetenként lennének a videók pl: kezdeti lépések, védekező startégiák, farmolási technikák stb... Nem is kell feltétlenül az egyes játékosok saját jól bevált taktikát felfedni, hiszen ezeket mindenki szereti magának megtartani, és szerintem ettől szép a játék, én inkább az általános dolgokra helyezném a hangsúlyt és néhány olyan tpp vagy trükköt tennék bele amit már kvázi mindeki ismer. Aztán a többi a játékos kreativitásán múlik, hogy mit talál ki saját magának. Nekem felkeltette ez a videó készítés az érdeklődésemet.

A teachu kh tananyag idejét múlta... Akkoriban amikor ezt megcsinálták -ha jól tudom V1- akkoriban nem volt ennyi fajta szerver, ennyi féle beállítás mint napjainkban. Nem voltak zászlós világok, Titokgyűjtős világok, stb. az egy jó tananyag arra a világra, amire íródott...
 

DeletedUser

Vendég
Szeretnék mindenkit előzetesen megkérni arra, hogy a kisfilmek kritikáit építő jelleggel írjátok le, és ne leszólással. Mindenki csinálhatna ilyen videót, senkinek se tiltott, sőt, egy témáról többen is csinálhatnátok tanító videót, hiszen minél több egy téma megközelítése, annál pontosabb kép alakul ki a néző számára a játékról, és annak funkcióiról, lehetőségeiről.

Ne haragudj, de úgy érzem, teljesen normális hangnemben szóltam hozzá a témához most is és korábban is. Ne az én hibám legyen, hogy ha tévesen mond el egy dolgot, a hivatalos WIKI segédletével kijavítom. Normális ember erre nem így reagál, ahogy Ő.

Itt az egyetlen személy, aki mást folyamatosan leszól, személyeskedik és a játéktudását becsmérli, az a topic készítője. Úgy gondolom, hogy attól mert valaki nem csinál videókat, hozzászólhat a témához.
 

DeletedUser16178

Vendég
Előszőr is nem szóltam le senkit ,éspedig sose :)
Ha be is szóltam valamit valahova,az csupán a heccelés volt,hogy egy jót poénkodjunk mindannyian ...
Erről szólnak az írásaim is.
Élvezek írni ,mert tudom hogy jól foglamazok :)
De ettől függetlenűl SOSEM KEZDEMÉNYEZTEM SZEMÉLYESKEDÉST a másikkal, én mindig csak VISSZAADOM a szíveslátást.
És amikor valakinek nem tetszik,jön a sírás.....
Ha jól emlékszem erre a fórumra is úgy robogtál be,hogy kapásból lefikáztál,leminősítettél.
MIről is beszélsz akkor egyáltalán ?

A kritikával kapcsolatban én pedig úgy gondolom hogy NEE
Úgy emlékszem azért lett létrehozva e fórum ,hogy összeüssünk közösen valamit, valami ami tényleg jó és építő jellegű másokat erre,arra megtaníthat.
Én hajlottam rá,mert engem érdekelne a jobbak hogy lesznek jobbak, hogy példáúl Thomaxx mitől PRO Starter, és Cactusland hogy tudott egy 6 fős klánnal a v7-esen szétcsapni egy Náluknál 10x nagyob társaságot vagy 100 fővel.
EZEK AZOK AMIK ÉRDEKELNÉNEK !
A kritika meg még építő jellegű formájában is KÁROS ,emlékezzünk csak vissza az iskolában mit tanultunk Kölcsey Ferencről a haza írójáról, hogy nagy kritikus volt, a kortárs versíróinak írt kritikái meg azt eredményezték ,hogy sokan elfordultak a költészettől.
Sok a gépíró és kevés az író.
Egy házi készítésű videonak legyen meg az alapkövetelménye hogy EU-komfortos legyen :D azaz ne legyen benne káromkodás, meg ilyesmi,és tárgyilagos jelleggel mutassa be a dolgokat .
És ez a fórum ne a kritikáktól hemzsegjen,hanem a különféle vidiktől,amikre felnézhetünk,és megnézhetünk egyet-egyet.
AKINEK NEM TETSZIK, AZ NYELJE LE A VÉLEMÉNYÉT én így gondolom.
Senkinek sem kötelező megnéznie semmit, ha nem tetszik,ott az OFF gomb,ki lehet kapcsolni.
Nem kéne másokat megsérteni mert a kritika lehet építő jellegű,attól mégiscsa kritika marad egyben romboló is.

Köszönöm hogy szót kaptam :))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
Na erre kivi leszek kinek nem tetszik :D:D
MIndenekelőtt elmondanám hogy ez csak egy ALAP film.
Ez is egy régebbi film, a fent leközölt adatok nem aktuálisak
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Aki nem bírja elviselni a kritikát, annak az embernek a jelleméről ez nagyon sokat elmond. Én szerintem fordítva ülsz a lóvon! Ha nem akarod, hogy kritikával illesék a filmedet akkor ne tedd fel ide, ennyire egyszerű! Ha felteszed akkor meg viseld el a hozzászólásokat! Ami nyílvános arról véleményt is lehet mondani nyílvánosan.Ennyi.

Én is megteszem. Az a baj a filmekkel, hogy jók, de amikor van 20 bejövő akkor az unalmas, hogy végignyomkodod mind a 20-at... Mutass be egyet vagy kettőt, aztán csinálj egy vágást a filmben és mutasd a végét amikor már mind át van nevezve. A másik pedig, hogy azt mondtad kezdő játékosoknak készül a film, de sok olyan kifejezést és technikát mutatsz amit egy kezdő nem fog érteni. Persze azt nem tudhatom, hogy hágy másik videó készült, lehet, hogy az elöző videókban ezek a fogalmak le vannak tisztázva akkor oké és akkor már érthetik, hogy miről beszélsz.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent