A KH Mesterei

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser10079

Vendég
Végig néztem én is a videót.
Ahogy vigyori is irta,ezt jobban is összelehetne sűriteni.Az oktató videóknak az a lényege,hogy tömören és minnél gyorsabban adja át a szükséges tudást.Szóval a jövőben erre oda kell figyelni.

Személy szerint azért támogatom ezt a megmozdulást,mert a magyar kh játékoslétszáma folyamatosan csökken,az újak gyorsan kiesnek ha egy tapasztalt játékos mellé dobja a gép őket.Igy lassan elfogynak a potenciális játszótársak,aminek eredménye,hogy a meglévőknek élvezhetetlen lesz a játé,hisz mindig ugyanazokkal az arcokkal találkoznak.

A tananyagot pedig szakason kell felépiteni(kezdő, haladó, profi szintekre felosztva,illetve a játék időszakaszaira felosztva). Erre vagy egy külön weboldalt kéne alkalmazni,vagy itt fórumon egy külön fórumrészt.
 

DeletedUser15525

Vendég
Mellesleg szerény véleményem hogy a magyar Innogames-nek arra kéne végre rájönnie, hogy a Klánháboró az egyik legnehezebb(ha nem a legnehezebb) online stratégiai játék. Hiába hoznak mindenféle újításokat, meg küldetéseket, meg kezdőknek kedvező egyéb játékbeállításokat, ide jön egy full kezdő játékos és ha nem váli azonnal fanatikussá, pár héten belül "kicsinálják", megunja és feladja. Jobb esetben egy következő serverre vándorol, ahol pár hét késséssel de ugyanígy tesz!

Én azt tapasztalom, hogy a magyar Klánháborúnak van egy magja (1000 fő kb), és ez a szám stagnál! Ugyanannyian lépnek a magba mint amennyien azt megunják. Ehhez bármely össz statot fellehetne mutatni...

Érdemes lenne kitalálni vm "okos" megoldást arra hogy az idetévett kezdő játékosok ne dobják be egyből a törölközőt, de nem ilyen Darky által készített "ego növelő" oktató videókban látom erre a megoldást...

Ha a support ezt ennyire jónak tartja akkor pedig már rég Nekik kellett volna vm mesteribb oktató jelelgű videósorozatot csinálni, melyet azonnal felkínálnak megtekintésre a frissen regisztráltak számára...

Ez igaz, de nincs idejük, hisz nem ez a főállásuk---gondolom.

Véletlen valami holland fórumra keveredtem, nem tudom hogyan de amit kibogoztam a google fordító segítségével, a Community Manager elég sokmindent kitett.
Tehát úgymond a súgót bővitette. Kapott is sok tapsot hozzá.
De szerintem itt max arra számíthat, hogy: "ezt eddig is tudtuk."
Azt hiszem, mindenkép a lényeg, hogy mi játékosok segítsük a support-ot ebben.

A megoldás a kezdők részére szerintem, egy könnyített világ szerű világ lehetne. ahol az uj regisztrációk kerülhetnek.
Azaz egy új reggelőnek ne a legutóbbi világot kínálja fel, hanem a könnyített világot.
A könnyített világban, a klánvezéreket kötelezném egy oktató topic kialakítására. Ez megvan a legtöbben.
De vannak olyan klánok, ahol ép az alapokat felejtik el kitenni.
Mert mit is ért egy friss reggelő a Fake, Nuke és a többi "szakzsargonból"? Semmit, amíg rá nem kérdez és el nem magyarázzák neki.
De tapasztalatom szerint, az emberek nem szívesen kérdeznek, ezért kérdés nélkül kell kitenni a hasonló oktatókat.
Aki nem nagyon netezett eddig, az képtelen egy jelentést is kitenni, vagy ne adj isten konvertálni.
 

DeletedUser13948

Vendég
Ha hiszitek ha nem végignéztem mind a 12 percet! Túléltem :D Előszőr azon tanakodtam képébe röhögök darknak a videó miatt, de úgydöntöttem nem.
De adok 1-2 tanácsot ha már videót csinálsz. 2 nagy bakit találtam benne. Egyik az hogy 12 percig beszéltél a semmiről, ezt 1 percbe is belelehetett volna sűríteni. LEgközelebb figyelj erre. Végén vakaroztam úgy untam magam, de megfogadtam bármi is lesz benne végignézem.
Másik ami nemtetszett az a beszédstilus. Rengeteg fiatal fogja megnézni, sőt többségébe csak ők. 10-12 évesek. Kicsit figyeljünk a szavajárásunkra.

Nekem személy szerint tetszett.
Bár furcsa volt a fake, és a nuke szavakat írás szerinte ejteni(gondolom nem angolt tanult, esetleg, csak a kezdőknek segített ezzel).

Vigyori, gondolom a szopatás szóra érted...több jelentése is, van, és a mai 10-12 évesek szerintem már mindegyik verzióját ismerik, szóban használják, és filmeket is látták esetleg sajnos!
 

DeletedUser10079

Vendég
Nem nagyon értem a kirohanásodat,dehát inkább akkor túlzottan nem is foglalkozok vele,betudom külső hatások befolyásának.

Nekem tetszik az ötlet,a miértjét nem irom le mégegyzser,mert nem szeretem önmagam ismételni.
Amint lesz több időm segitek ahol tudok,addig max igy hogy kritizálok. Épitő jellegű kritika volt.Ha mással szeretnél együtt dolgozni,akkor megkell hallgasd a másik véleményét,kritikáit,mivel nem feltétlenül rossz szándékból irja vlki azt,hanem mert segiteni akar vele.
Szóval a videóval nincs különösebben semmi baj,csak túl részletekbe menően mutattad be a tartalmat.
Ez azért nem feltétlenül előnyös,mert egy kezdő játékos nem biztos,hogy végig nézi a videót a hossza miatt(de lehet a leglényegesebb részek a végén lesznek).Kezdetleges videó volt,amin csisznolni kell,erre van ez a topic.

Szóval nem kell személyes sérelemnek venni mindent,mert nem biztos,hogy a személyedet támadják.
A személyeskedést meg úgyis törölni fogja sajt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Sajt egyelőre örül, hogy olyan emberek, klánvezetők, klánok, akik számítanak a közösségi életben, és számítanak a játékban, kijönnek, és azt mondják, jó ötlet, csináljuk. Sajt nagyon reméli, hogy tényleg beszállnak, és megmutatják, hogy van itt némi összefogás, és azok, akik még ezt is megtagadják a többiektől, rájönnek, hogy a mellveregetés csak Tarzant tette férfivá.

Minden pozitív, építő jellegű hozzászólást szívesen fogadok, köszönök minden játékos nevében.

Amennyiben a segítségetekre lehetek, akkor beszéljük meg, és megteszem.

Sajt
 

DeletedUser16246

Vendég
Az irományod kiértékelésére és "leoltására" pedig nálam sokkal talpraesetebb játékosok reagálnak majd, mert bizony feldobtál néhány labdát amit egy amatőr fórumozó is könnyen lecsapna! :)

[COLOR="#6363300"]Nagyon remélem, hogy ezt rosszul látom vagy rosszul értem.. A topic nem azzal a céllal jött létre, hogy a másikat szapuljátok, így mindenki ehhez tartsa magát![/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Darki hol lehet ezta videót megnézni?
Lehet klánszinten a =Mesehősök= is csatlakoznának a projekthez :)

A klanvideot nem vagytok kepesek osszedobni(le se irom mennyi ideje).
Mar kulsos segitseget fogok igenybe venni,vagy leulok es raszanok par napot.
 

DeletedUser16178

Vendég
A klanvideot nem vagytok kepesek osszedobni(le se irom mennyi ideje).
Mar kulsos segitseget fogok igenybe venni,vagy leulok es raszanok par napot.

Szia :)
A videot 84-en nézték meg ,de csak egy mínusz szavazat volt rá.
A Respii,tomi1001 , Attila flagellum dei,Chaoskutya félék sértegetései miatt letöröltem,és a youtube fiókot megsemmisítettem .
de legalább megpróbáltam.
mindenki játszon ahogy tud. Én is magamtól jöttem rá mindenre.
ez van
Kösz hogy benéztél ;-)
 

DeletedUser

Vendég
Jajj,Darki tudod ,hogy csiplek.
Irtam is egy hozzászólást,de most olvasva a tied már nem teszem be.
Viszont itt mérgelődnék egy kicsit.
Nem először fordul elő velem,és hallottam már mástól is.
Belépek,megirom a hozzászólást,mikor küldeném azt irja ki:
NEM VAGY BELÉPVE
Ilyenkor újra belépek,és kezdem elölről.
Én már elmentem a beirásaim küldés elött,ne kelljen újra megirni.
 

DeletedUser

Vendég
Szia :)
A videot 84-en nézték meg ,de csak egy mínusz szavazat volt rá.
A Respii,tomi1001 , Attila flagellum dei,Chaoskutya félék sértegetései miatt letöröltem,és a youtube fiókot megsemmisítettem .
de legalább megpróbáltam.
mindenki játszon ahogy tud. Én is magamtól jöttem rá mindenre.
ez van
Kösz hogy benéztél ;-)

Tudod jól, hogy pár embernek semmiképpen nem lesz megfelelő bármit is csinálnak más személyek!
Ennek egy oka van, az hogy nem ők csinálták meg először!

Hozzátenném, hogy lényegében remek ötlet volt, mert nagyon kezd/vagy már szét is vált a Magyar Klánháborús mezőny … Profik Vs. Amatőrök mezőnyben!
 

DeletedUser

Vendég
Szia :)
A videot 84-en nézték meg ,de csak egy mínusz szavazat volt rá.
A Respii,tomi1001 , Attila flagellum dei,Chaoskutya félék sértegetései miatt letöröltem,és a youtube fiókot megsemmisítettem .
de legalább megpróbáltam.
mindenki játszon ahogy tud. Én is magamtól jöttem rá mindenre.
ez van
Kösz hogy benéztél ;-)

DL NE MÁR nem hagyhatod abba csak mert 4 embernek a sok 100 -ból nem tetszett ... Mióta adsz mások véleményére?
Én jó ötletnek tartottam és tetszett is és nem csak nekem, de mind azoknak az ismerősöknek akikkel együtt játszottam .
Szerintem a kezdők szívesen nézték volna a videóidat minthogy regényeket olvassanak a játékról hasztalanul aminek felét meg sem értik ....... ...
Én sajnálom :(
És várom a köpködéseket a kommentemre :)
 

DeletedUser

Vendég
Tudod jól, hogy pár embernek semmiképpen nem lesz megfelelő bármit is csinálnak más személyek!
Ennek egy oka van, az hogy nem ők csinálták meg először!

Hozzátenném, hogy lényegében remek ötlet volt, mert nagyon kezd/vagy már szét is vált a Magyar Klánháborús mezőny … Profik Vs. Amatőrök mezőnyben!

Osztom a véleményedet :) szerintem is remek ötlet volt :)
 

DeletedUser8560

Vendég
84 ember látta, többeknek ötletet adott, másnak segítséget.
3 ember beszólogat, de nem a videó miatt, hanem mert ha az időjárásjelentést írnád le, azért is (finoman szólva) hurrognának.
Dark te döntesz, de nem hiszem, hogy a jó megoldást választottad, jó lenne meggondolni magad.

És ti, többiek? Segítetek másoknak?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Az ötletet melyet Darky leirt és felvázolt...nem rossz....bár nem ezt érzem a legnagyobb gondnak jelen "klánháborunkban".....

Érdekes hogy a nagyratartott Sajtmacska nagy szorgalmazás mellett az ügy mögé áll....de mikor már jó régen felvetettem hogy itt elöbb utobb bajok lesznek ....kihal a történet....és hozzunk létre egy olyan forum lehetöséget melyben az akkori/jelenlegi kláncsaládok fejei és több meghatározo ember megbeszélné / mert vallom hogy nekik lenne a legnagyobb lehetöségük az egészen változtatni... / ..összedugná a fejét és értelmes beszélgetések közepette kitalálná hogy milyen tervezet képes arra mely elörelenditené az állóvizet hazánkban!

Sajnos süket fülekre találtam , mert ugye mi vagyunk a ROSSZ.....!

És sajnos addig amig ott tartunk hogy öt kedvelem, öt nem ...akár egy prefix miatt...vagy akár egy adott világban tett cselekedet miatt....felesleges!
Hiába jön most 19 es világ , utána 20....stb....beregel egy relative komolyabb,összeszokottabb klán és unalmassá teszi hamar a világot....,mert nincs adrenalin..nincs kihivás és érdektelenné teszi az egészet....!

Negativ vagyok ..? lehet....nagyon sokszor probáltam jomagam is eszmétcserélni másokkal ..de sajnos felesleges időpocsékolás volt!

Maga a videó és amit akartok....jó dolog...de tudjuk jol hogy egy edzett jo játékossá való lét.....nagyon összetett dolog ...és vallom hogy elöször a fejekben kéne rendet rakni...magában a közösségben!
És tudod Darky...figyelemmel kisérem a forumbeirásokat,amennyire idöm engedi ....szép amit elkezdtél....de olyan érdekes ez pont Töled...mikor rákattintok egy masik forumra és ott éppen Te bomlasztasz, szolsz be, nézel le valakit/valakiket....ergo hiteltelen...sajnos!
Ha ezen és más sok dolgon tudnánk változtatni....akkor változna....ezért mondom hogy elöször a fejekben , a hozzáálláson kéne változtatni...amire mind együtt vagyunk képesek....nem pl. a hibát keresni a másikban legelöször...nem jo LET LEV stb.....hanem pl. dicsérni tanuljunk meg...ösztönözni a másikat....versenyhelyzeteket alakitani.....

Sry ha fáj ....és tudom lehet énis rosszul gondolom, de igy látom....és mondom ezt ugy ..nyitott vagyok/vagyunk...a JÓért tenni....

Monti
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Evvel...a...hozzászólással...is...egyetértek... Csak...jó...lenne...tudni...a...kedves...moderátorok...miért...törlik...ki...állandóan...a...hozzászólásaimt...amikor...semmi...sértő...nincs...bennük...
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Tekintettel arra, hogy a topic egyre inkább elkanyarodik a témájától és a többihez híven egymás kezdetben finom majd egyre erélyesebb szapulásába csap át, ennek itt és most elejét vesszük.
Ha keddig a topic nem nyeri vissza célját, törölni fogjuk, így van három teljes napotok eldönteni mit is akartok pontosan..
- folytatjátok egymás nem igazán építő jellegűnek mondható kritizálását
- kicsit túltesztek a világokon elszenvedett sérelmetekeiteken illetve sikereiteken, összefogtok és segítőkész ember módjára valami hasznosat, maradandót alkottok.

Ha jelzitek hogy készülni fognak újabb oktató anyagok, de csak később lesznek készen, abban az esetben megteremtjük a helyet a publikálásnak.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Akkor én itt most jelzem, hogy részemről fog. Majd felteszem és eldöntitek, hogy érdemes e a nyílvánosságra.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent