a |CotRA,CotRB,CotRC......CotRP,CotRQ,CotRS kláncsalád

DeletedUser

Vendég
Hát TE vagy az ,ki lenne más :D Aki ennyire adja hogy nem ismeri,az csakis Őmaga lehet :D

Beolvadnák én,ha találnák egy arra méltót ,de széles e tájon egy valamire való klán sem akad :(
Még Ti sem :D

Jó gyerek vagy te, csak kevés benned a nyílvessző! Csak Kuberezni tudsz, mint egy papagáj, ahelyett, hogy támadnál!
 

DeletedUser

Vendég
én azt bírom dárkiban, hogyha betalál egy beszólás, vagy szimplán csak alulmarad, akkor ott csöndben van, de egyből jön más fórumokra beszólogatni :D
 

DeletedUser

Vendég
Jó gyerek vagy te, csak kevés benned a nyílvessző! Csak Kuberezni tudsz, mint egy papagáj, ahelyett, hogy támadnál!

Ja,már értem :)
Hogy a kezdőket így buzdítod hogy elbukják a seregeiket :D
Tudod,én mindig akkor támadok,amikor azt én jónak látom,és nem akkor amikor Kuber papagája füttyent egyet :D:D :p
 

DeletedUser12554

Vendég
CoTR....

Miért teszitek ki az embereiteket amikor már csak 40% a hűség? Ez az a tipikus CoTR eljárás? Védő nincs, stat le negyen rossz, inkább tegyük ki? Ez nem jó, ez SZÁNALMAS!
 

DeletedUser

Vendég
CoTR....

Miért teszitek ki az embereiteket amikor már csak 40% a hűség? Ez az a tipikus CoTR eljárás? Védő nincs, stat le negyen rossz, inkább tegyük ki? Ez nem jó, ez SZÁNALMAS!

Ezt valószínűleg dárktól tanulták, ő csinálja ezt mindig. De hát ettől még ugyanakkora nímand ;)
 

DeletedUser

Vendég
A CotR egyébként nekünk is a bögyünkben van ,Tőlünk toboroz egy nyikhaly ,aki minden világon bizonyította hogy mennyire gyenge lábakon áll a játékban :D
mégis értetlenkedve csóválom a fejem hogy mi lehet amögött,hogy amikor rátámadunk egy COTRosra,rögtön visszatámadnak a CoL-ból :S
Ez felettébb érdekes ....
Vagy csak nem megtaláltuk a CotR-ba beépített multis csaló kém accotokat ? :D
 

DeletedUser12554

Vendég
A CotR egyébként nekünk is a bögyünkben van ,Tőlünk toboroz egy nyikhaly ,aki minden világon bizonyította hogy mennyire gyenge lábakon áll a játékban :D
mégis értetlenkedve csóválom a fejem hogy mi lehet amögött,hogy amikor rátámadunk egy COTRosra,rögtön visszatámadnak a CoL-ból :S
Ez felettébb érdekes ....
Vagy csak nem megtaláltuk a CotR-ba beépített multis csaló kém accotokat ? :D

Nem mindenki úgy játszik mint Flegma és Dark Lord.:D
 

DeletedUser

Vendég
Nem teljesen értem :/

A Flegma = Kuber ? :D:D


vagy most talán sértve érzed magad hogy felfedtük a téglát odaát , az általatok beépített multis,csaló kém fiókot ? :D
 

DeletedUser15525

Vendég
Nem teljesen értem :/

A Flegma = Kuber ? :D:D


vagy most talán sértve érzed magad hogy felfedtük a téglát odaát , az általatok beépített multis,csaló kém fiókot ? :D

A Flegma én vagyok :)
[SPOIL]Azaz...az állam én vagyok :)[/SPOIL]
Alias, Multikirály, bannkirály, meg ki tudja minek mondott még Dudly :)
De voltam már shit nagyúr is.. :-D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ja,hát ne azt nézd hogy mit mondanak,hanem hogy ki mondja azt ,igaz ? :D
Szóval ha Ő mondja,akkor az annyi mintha nem mondaná senki :p
 

DeletedUser

Vendég
Ha mint star wars-os nagyúrra gondolsz atilla, akkor az nem shit, hanem sith :)
 

DeletedUser16098

Vendég
Ahogy észreveszem a shit jelzö az angol tudására van:D
 

DeletedUser15525

Vendég
Konkrétan nem keresem vissza, hogyan is írták, bár, lehet a star wars-os változat. Mindenesetre így maradt meg bennem :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem darkíí... ne keresd, nem találod meg Kubert.:)

Neked valami megrögzött mániád ez a Kuber téma :D Emlékszem itt a külső fórumon is hogy jött és irkált utánam minden posztmra mint egy pincsi kutya .
Csak sajnos az Ő helyezkedése nem a pincsi kutyáéra hasonlított ,hanem egy rühes macskáéra ,akit így is mit mindig .ki kell vágni a szűrét az ablakon :D
 

DeletedUser12554

Vendég
Neked valami megrögzött mániád ez a Kuber téma :D Emlékszem itt a külső fórumon is hogy jött és irkált utánam minden posztmra mint egy pincsi kutya .
Csak sajnos az Ő helyezkedése nem a pincsi kutyáéra hasonlított ,hanem egy rühes macskáéra ,akit így is mit mindig .ki kell vágni a szűrét az ablakon :D

Nemrégen sem én hoztam fel, ha pedig nem érdekel a Kuber téma, akkor miért válaszolsz rá?:)
 

DeletedUser

Vendég
Tehát nemrégen se Te hoztad fel .
Látom...


[SPOIL]deadly shadow febr 18,2013 23:07
Szia!

Látom szépen megy minden. Kuber szépen adagolja az infókat!

További szép napot!

Shadow

Dark Lord Vezér febr 19,2013 00:09
Igen,
Add át neki üdvözletem :))))

Üdv
dl.

deadly shadow febr 19,2013 00:10
Én? A te klánod tagja, nem az enyém.:)

Shadow

Dark Lord Vezér febr 19,2013 00:12
Te ismered az "álnevét" nem én :D:D:D

Amúgy mizu ? :p
Addig viszem a játékot amíg el nem kezdjük építen a házat Verőcén :)
Szerinted érdekel hogy ki hol mit kémked ? :D
Ha annyira sokat számít ez,ajkkor ezzel nyerjetek meg valamit e játékban :D:D

A falvakat kémkedéssel nem vehetitek át :p

dl.

deadly shadow febr 19,2013 00:13
Körlevélben kéne üdvözölnöd...:)

Hát te tudod, meddig játszol, de remélem most nem olyan V15-ös abbahagyás lesz.

A kémkedés sokmindenre jó.:)

Shadow

Dark Lord Vezér febr 19,2013 00:14
Szarok rá hogy miért kéne üdvözölnöm itt bárkit is akiről azt véled hogy Kuber az :D

Ha jól játszik,akkor nekünk játszik jól...
kémkedjen amennyit akar,lecajom xP

rejtett fórumokat úgysem látja,és nem is fogja soha :D:D[/SPOIL]
 
Fent