a |CotRA,CotRB,CotRC......CotRP,CotRQ,CotRS kláncsalád

DeletedUser

Vendég
Így kezdődött....


klojsz ma 21:30 órakor
Tisztelt ..........!!

-Szeretnélek meghívni a |CoTRN-ba mert mi egy igazi összetartó klán család vagyunk mert ez egy híres klán és tapasztalt játékosok vannak benne mint én meg sok más társam!

-A kláncsalád ott van a bajban meg a jobban is mi minden hol ott vagyunk mert mi egy igazi összetartó kláncsalád vagyunk de mi azért kerestünk fel mert tudjunk adni neked egy összetartó klán meg sok tapasztalattót meg a klán is kapjon tőled!


Nem mondom,jól kezdődik a nappal :Đ

Jó játékot Nektek is Szép magyar honba szakadt hazánk fiai :Đ

Majd mondja meg valaki hogy mi az a "Tapasztalattót" én előszőr a ragtapaszra asszociáltam de lehet én vagyok a félreinformált :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14709

Vendég
=SUMMER= jan 30,2013 16:48
helo olvagyunk egybe hid el jo klan leszunk a klanunk neve fekete sereg
 

DeletedUser

Vendég
Darky! Lehagytad a CoTR-W-t !! Nehogy felháborodjanak érte a Wandálok!!
 

DeletedUser

Vendég
Na,már csak az hiányzik ! :D
Egy újabb Vandál törzs a kertünkbe ! :D
Szervezőkkel megbeszéltem, Majd nyitunk egy folytatásos részt hogy 2.része a CotR kláncsalád felsorolásának ,abban már benne lesznek :D
 

DeletedUser

Vendég
Semmi semmi, csak szóltam.:) Gondolkodj.:)

Mit ?
Hogy én gondolkodjam a hülkyeségeiden ? :D
Amit valamelyik kémed félrebeszélt ? :D
Ne nevetess !

Inkább mond már el,hogy hány gépen játszol hogy ezt a rengeteg sok hülyeséget összeszedd :D Ez a mocskod :D És látom te a mocskodban élsz :D Keverj,csak keverj, a hadüzenetnek sok köze nem lesz a kémkedéshez,viszont a csaták kimenetelében sem ;-) Ha eljön....
És hogy mikor jön el,nos ezt sem fogod megtudni kéminformációk vagy multis accok segítségével sem,.
Eddig tartott a tudomány....
KEVÉS VAGY
 

DeletedUser12554

Vendég
Nem multizom, csak tudod van egy barátom....ismered.:) Ennyi elég is.

darkííí, mocsokban élek...lehet, de én a KH-n mindig csak a második keverőgép leszek mögötted. Ezáltal 1 emberrel mindig többen fognak engem Tisztelni mint téged...
 

DeletedUser

Vendég
Cotr klán 18on is bukott, itt is fog. Csak barbár zabáló népség :)
 

DeletedUser

Vendég
hehe :D

deadly közöttünk az a különbség hogy én nem ártom bele magam számomra egyébként érdektelen klánok dolgaiba ,ellenben veled.
A mocsok amit említettem ez lenne.
Hogy olyan dolgokba túrod a fejed,amikhez nemhogy semmi közöd,de mégcsak semmi érdeked nem lenne.
De ez Téged nem izgat ,mert Neked és Kubernek lételeme a szarkavarás ,mások tönkretétele :)
Nos ebben különbözünk. Én a játékomat tisztességel felépítve fogom rendezni, nem úgy ahogy Ti.
és ha emiatt valaki tisztelni fog téged, az már csak a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki önmagáról,amely arról szól hogy ha nem megy a játék,akkor aljas módszerekhez kell folyamodnotok.
Ezek vagytok ti hárman, Kuberrel és hunland-al az élen.
hunlandnak amúgy én szóltam a v1-esen hogy a hunland és az SS hunland acca veszélyben van,ugyanis a support ki fogja zárni :)
Ekkor foglalta be saját multis accját a hunlandal :):)
Ennyit a múltatokról....gondolom Te sem különbözől Tőle sokban.
Még mindig azt gondolom,hogy az ilyen CSALÓKAT be se szabadna engedni a játékba,mert a többiek játékát rontják el a törvénybeütköző dolgaikkal.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hehe :D

deadly közöttünk az a különbség hogy én nem ártom bele magam számomra egyébként érdektelen klánok dolgaiba ,ellenben veled.
A mocsok amit említettem ez lenne.
Hogy olyan dolgokba túrod a fejed,amikhez nemhogy semmi közöd,de mégcsak semmi érdeked nem lenne.
De ez Téged nem izgat ,mert Neked és Kubernek lételeme a szarkavarás ,mások tönkretétele :)
Nos ebben különbözünk. Én a játékomat tisztességel felépítve fogom rendezni, nem úgy ahogy Ti.
és ha emiatt valaki tisztelni fog téged, az már csak a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki önmagáról,amely arról szól hogy ha nem megy a játék,akkor aljas módszerekhez kell folyamodnotok.
Ezek vagytok ti hárman, Kuberrel és hunland-al az élen.
hunlandnak amúgy én szóltam a v1-esen hogy a hunland és az SS hunland acca veszélyben van,ugyanis a support ki fogja zárni :)
Ekkor foglalta be saját multis accját a hunlandal :):)
Ennyit a múltatokról....gondolom Te sem különbözől Tőle sokban.
Még mindig azt gondolom,hogy az ilyen CSALÓKAT be se szabadna engedni a játékba,mert a többiek játékát rontják el a törvénybeütköző dolgaikkal.

Kuber, Kuber, Kuber, ki ez a Kuber? Valaki mutasson már be neki, alkalmaznám, ha dárkit ennyire felizgul tőle!

Amúgy meg dárk, ne verd magad, inkább olvadj be egy tömegklánba akadémiának, akkor talán túlélsz még egy hónapot ;)
 

DeletedUser

Vendég
Hát TE vagy az ,ki lenne más :D Aki ennyire adja hogy nem ismeri,az csakis Őmaga lehet :D

Beolvadnák én,ha találnák egy arra méltót ,de széles e tájon egy valamire való klán sem akad :(
Még Ti sem :D
 

DeletedUser

Vendég
szóval te dárki a top40es WikinG-eddel azt mondod a top3-4 CoL-ra hogy nem való semmire? :D
 

DeletedUser

Vendég
igen mi 1 rakàs analfabéta pancser noobok vagyunk.... bàrdossal védekezünk és làndzsàssal tàmadunk...;)
 
Fent