8. VF - Vasvilla és fáklya!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Íme egy újabb vitafórum nőnap alkalmából. Itt mindenki kötetlenül vitázhat a megadott témáról. A legészszerübb érveket felsoroló játékos nyerheti meg a jutalmat.

Terjedelmi korlátok nincsenek, a hozzászólások számát sem korlátozzuk.

Kezdés időpontja: 2017. 03. 15. 11:15
Téma zárás időpontja: 2017. 03. 20. 21:00


A top 2 klán vezére elárulja saját csapatát, amiről a tagok tudomást szereznek. Hogyan lehetne a klánt megvédeni pozíciójában és a klán vezérét lecserélni úgy, hogy minden a helyén maradjon és a klán fel tudjon készülni a végső összecsapásra a top 1 klán ellen? Mi ilyenkor a teendő?

Fontos: próbálj mások véleményére rácáfolni, hogy te lehess a viták királya! Minél több ellenfeled érvelését támadod meg, annál nagyobb az esélyed a győzelemre.

Nyertes nyereménye: 50 pp

Sok sikert kívánok mindenkinek :)
 

DeletedUser12246

Vendég
Konkrétan hogyan árulja el?
Ha a klánban marad, megoldható :
A) amennyiban van más is alapító jogokkal, kirúgja 'azt csókolom.
B) ha nincs más vezéri rangban, körlevél, a tagok kilépnek és alapítanak egy új klánt, a vezér nélkül.
 

DeletedUser8473

Vendég
szerintem a B verzió nem jó mert ott már nem felel meg a feltételnek,hogy
"
hogy minden a helyén maradjon
"
ha új klánt csinál x ember és csak azt a egyet nem hívja meg aki a volt klán vezető és el árulta a klánt,már akkor sem az a klán ami volt.
 

DeletedUser11248

Vendég
Első lépésként csinálnék egy Skype szobát a vezér tudta nélkül,ahová meghívnék minden tagot és ott választanánk egy vezért,kérve a tagokat hogy ne szóljanak a vezérnek hogy tudunk az árulásáról.

Majd ott megbeszélve egy ARMA-t nyomatnék a vezére és addig támadnánk amíg befoglalnánk az utolsó faluját is..így a klán alapító vezér nélkül maradna és igy a rendszer felajánlaná minden tagnak a lehetőséget hogy vezér lehessen,amit elfogadna az általunk Skypen megválasztott vezér és mehet a harc a Top1-ellen...
 

DeletedUser12246

Vendég
szerintem a B verzió nem jó mert ott már nem felel meg a feltételnek,hogy
"
hogy minden a helyén maradjon
"
ha új klánt csinál x ember és csak azt a egyet nem hívja meg aki a volt klán vezető és el árulta a klánt,már akkor sem az a klán ami volt.

Minden nem maradhat a helyén, mert ha befoglalják a vezért, aki töröl, már úgy sincs a helyén :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Első lépésként csinálnék egy Skype szobát a vezér tudta nélkül,ahová meghívnék minden tagot és ott választanánk egy vezért,kérve a tagokat hogy ne szóljanak a vezérnek hogy tudunk az árulásáról.

Majd ott megbeszélve egy ARMA-t nyomatnék a vezére és addig támadnánk amíg befoglalnánk az utolsó faluját is..így a klán alapító vezér nélkül maradna és igy a rendszer felajánlaná minden tagnak a lehetőséget hogy vezér lehessen,amit elfogadna az általunk Skypen megválasztott vezér és mehet a harc a Top1-ellen...

Nem rossz ötlet, csak lehet bonyomja a durcit, aztán mikor indul az arma, feloszlatja a klánt és marad a B lehetőség :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Ez nem volt benne a Témában,mert ha azt vegyük ahogy elárulta a klánját,abban a percben is oszlathatja a klánt és nincs miről beszélni...így meg csak az marad amit irtam...
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ebben a helyzetben érhet bármit a kommunikáció? Nem lehetne vele beszélni, hogy önként mondjon le?
 

DeletedUser11248

Vendég
Szerintem igen kevés az esély,mert ha egy vezér eljut odáig hogy elárulja a saját klánját akkor valószínű hogy ,,haragszik" a klánra és inkább oszlassa mint átadja nekik..persze megprobálhatsz a lelkére hatni szép szavakkal de akkor meg nagy az esély hogy azt mondja,jól van próbáljuk meg,kezdjük újra és ugyanúgy ö marad a vezér..ha meg kéred hogy valakinek még adjon vezéri rangot,az már neki lesz gyanús és megint nem tudod kiszámítani mit lép...persze azt is kérheted tőle hogy önként mondjon le,de akkor sem tudod kiszámítani mit lép..de ebben a helyzetben biztos megoldás nincs...mondjuk lehet megpróbálnám hogy elkezdek vele beszélgetni-barátkozni...majd azt mondanám neki hogy a haveroknak azt hazudtam hogy vezér vagyok,igy megkérem pár percre adja meg a rangot amíg lefényképezem..ha jól felvezettem,megeheti..ha megadja elveszem a rangját és befoglaltatom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12246

Vendég
Ebben a helyzetben érhet bármit a kommunikáció? Nem lehetne vele beszélni, hogy önként mondjon le?

Ha azt vesszük, egy ilyen jellemű vezér egymagában nem volna képes egy klánt a végjátékig vezetni, 2. helyen. Szóval valószínű van más vezér is, így pedig lazán le lehetne fokozni, szerintem. Ha meg nincs, marad amit incze mondott .
 

DeletedUser8473

Vendég
A top 2 klán vezére elárulja saját csapatát, amiről a tagok tudomást szereznek. Hogyan lehetne a klánt megvédeni pozíciójában és a klán vezérét lecserélni úgy, hogy minden a helyén maradjon és a klán fel tudjon készülni a végső összecsapásra a top 1 klán ellen? Mi ilyenkor a teendő?


Ha egy vezér árulja el a saját klánját a végső össze csapás előtt az régen rossz és gondolom van ok is rá.Ha más nem is a nyertes klán tagja akar lenni.
Nem hiszem,hogy egyedül rendelkezik joggal.és azt se hiszem,hogy egy skype meg beszéléssel ki lehet őt iktatni.
Hiába nem lenne ott a skype csoportban tuti mindenről tudna hiszen még így is könnyen lenne ott olyan aki árulásával esetleg egyet is ért.A gyors és hatásos be foglalás se hozna eredményt hiszen gondolom nem egy két faluja lenne.és azt se tartom kizártnak hogy ha már el árulja a klánját nem védi be a top 1 klán.
Mondhatnám poénosan én kizáratnám a szerveről.:D
De szerintem mindenképp egy szavazás segítségével rá kell kényszeríteni,hogy adja át a vezetői jogot és hagyja el a klánt.
Ha ez nem megy akkor egy új klán a megoldás.mindenki követve kilép és ha nem is minden marad a régiben de top 2 klánként harcolhatnak tovább a top 1 ellen már a áruló vezér nélkül.
 

DeletedUser11248

Vendég
Ildiko az én második ajánlatom még mindig jobb,,ehhez" a témához..ha betudod hülyíteni hogy pár percre megadja a rangot,minden a helyén marad..

Skype megbeszélésre azt hívsz meg akit akarsz,akikben bízol..itt viszont a témában nem volt benne hogy segíti a TOP1,bontsa a klánt stb.stb így meg szabályosan viszont az első feltevésem a jó..az a baj hogy sok minden történhetne de menjünk csak az szerint ami a témában van,az szerint pedig van egy klán és egy vezér,amit lekel cserélj..kényszeríteni meg nem tudod,mivel kényszeríted,szavazással,simán bontsa a klánt..rendelkezhet egyedül a joggal,több vezér rendelkezik egyedül a joggal..szóval a témához csak az én javaslataim jók :)
 

DeletedUser17416

Vendég
Az egész felvetés alapvetöen hibás.Egy vezér nem árulhatja el a klánját,hisz ö határozza meg a klán céljait,irányait és vezeti e felé a klánt.
Ha esetleg uj irányt vesz akkor a klánnak is uj irányba kell fordulnia.
Csak egy klán tudja elárulni a vezérét,forditva nem megy.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Gratulálok, nagyincze vitte a kört.

Érveljetek többet egymásra a nagyobb győzelmi esélyért! :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent