8.8 frissítési csomag

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A 8.8 frissítési csomag bevezetésének időpontja: 2012-10-30, délután.
A Könnyített ("casual") világ aktiválásának időpontja: 2012-11-13, délután.


Bevezető ablak

A bevezető ablak valami olyan, mint a reggeli újság: gyorsan összefoglalja a legfontosabb információkat, és ti azt néhány másodperc alatt átnézhetitek. A könnyű áttekintés érdekében grafikonokat, kisebb info ablakokat helyeztünk el, amelyek a fiók, és a klán aktuális híreit mutatják meg nektek.

Mindez
- Az elkövetkezendő hetekben aktiválva lesz
- Tartalom: grafikák, statisztikák, klán aktivitás, legfrisebb hírek
- Kikapcsolható

Könnyített világok
A Klánháború egyike a legnehezebb játékoknak, ha nem a legnehezebb. Gyakran előfordul, hogy új játékosain csatlakoznak, felépítik birodalmukat, amit aztán a tapasztaltabb, erősebb játékosok egy pillanat alatt elvesznek tőlük.
Ezért a játékot egy új lehetőséggel bővítettük, ez pedig a Könnyített Világ.

A Könnyített Világ azok számára elérhető, akik elvesztették falvaikat a "normál" világokban. Amikor a játékos utolsó faluját is elfoglalják, akkor egy ablakban felkínáljuk a lehetőséget, hogy felépített kis birodalmukat a Könnyített világon visszakapják.
A Könnyített Világ
- Nem befolyásolja a "normál" szerverek indítási idejét
- Lehetőséget ad arra, hogy a "normál" világban befoglalt játékos könnyebben talpra álljon, és megismerkedjen a játék rejtelmeivel.
- Nem versenyszerver

Mobil
- Feladatsorok újrarendezése
- A gombok reakcióideje gyorsabb lesz
- Letöltési sebesség fejlesztése
- Felület optimalizációjának fejlesztése

iOS
- Még több értesítő hozzáadása (inaktivitás és épület befejezés)
- Bugjavítások

Egyéb
- Áttekintések és a tömeges kiképzések felületének módosítása
- Automatikus befejezés felkínálása játékos és klán neveknél
- A saját profil már az előregiszrtáció alatt elkészíthető
- Fejlesztett értesítőablakok
- Fejlesztés-kezelő: már egy falu kezelése is megoldható, és a fiókkezelőben látszik az állapot.
- Titkos végjátékú világon a Titok többé nem küldhető kezdővédelem alatt álló faluba.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A mobilt már ideje fejleszteni, mert 7" tableten is elég tré. A minap egy teljes PM szálat sikerült törölnöm visszavonhatatlanul, mert megcsíptem a bazi nagy törlés mező sarkát. Inkább a rendes nézetet használom, a mászkáló menüsor ellenére.
 

DeletedUser

Vendég
azt ki lehet kapcsolni hogy ne mozogjon
beállítások>>a menüsor mások számára is látható(vagy valami hasonló)....ez ne legyen bepipálva az a lényeg
telefonon nekem is így sikerült megcsinálni
 

DeletedUser

Vendég
azt ki lehet kapcsolni hogy ne mozogjon
beállítások>>a menüsor mások számára is látható(vagy valami hasonló)....ez ne legyen bepipálva az a lényeg
telefonon nekem is így sikerült megcsinálni

Köszi, kipróbálom. Amúgy szerintem jobb lenne a mobilfelület, ha a lenyíló menük helyett inkább a több lapos kezelést preferálnák, ahol a lapokat jobbra-balra csúsztatva lehet léptetni.
 

DeletedUser12732

Vendég
elnézést el felejtettem írni ide azt hogy akkor foglaltak el amikor még nem volt bevezetve ez a frissítési csomag.talán ezért nem enged be?
 

DeletedUser16246

Vendég
és melyek a ,,normál,, világok? v18?

Az összes versenyszerver ide tartozik v1-18ig - egyedül a speed nem az.

elnézést el felejtettem írni ide azt hogy akkor foglaltak el amikor még nem volt bevezetve ez a frissítési csomag.talán ezért nem enged be?

A szerver indulását a facebook oldalon meghirdettük. Habár a szerver a csomaggal vált elérhetővé, de nem a frissítéssel egyidőben került aktiválásra.
 

DeletedUser16246

Vendég
akkor mikor is indul és akkor be tudok lépni?

Egy gyors kérdés.. szoktad követni a facebookon megjelenő bejelentéseinket?
Mellesleg a könnyített világ kedden indult el és csak úgy tudsz bekerülni, ha elfoglalják az összes falvadat.
 
Fent