Ismertető 8.340-es Frissítési csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
8.340 verziófrissítés


Kedves Játékosaink,

A 8.340 verziófrissítés Január 10.-én kerül kiadásra. Ezzel a frissítéssel a következő változások lépnek érvénybe:

Egyensúly Fejlesztések


Várakozási időt vezetünk be a nyersanyagok erődökbe küldéséhez. Az alap várakozási idő 120 óra a klánhoz való csatlakozáskor, mielőtt a játékosok nyersanyagokat küldhetnek az erődökbe. Ez azaz idő, amíg egy erőd automatikusan megsemmisül a 0. szinten, 72 óráról 192 órára meghosszabbodik. Ezek az értékek a világ sebességéhez kapcsolódnak. Az értéket is módosítottuk, 20–150%-ról 30–120%-ra.

Fejlesztések

  • A Speed szervereken a külső hivatkozás most már a TWSpeeds oldalára fog mutatni.
  • Ezentúl a falunevekben is lehet aposztrófot írni


Várjuk visszajelzéseiteket hozzászólásban.

Üdvözlettel:
A Klánháború Csapata
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
váó! micsoda fejlesztések! van 8954742893 bug a játékban, de szerencsére mostmár a falunevekbe lehet aposztrófot írni!!!!!!!!!!!
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
  • A Speed szervereken a külső hivatkozás most már a TWSpeeds oldalára fog mutatni.?????????
  • milyen speed?
  • nincs is speed már 2023 december 13 tól.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
  • A Speed szervereken a külső hivatkozás most már a TWSpeeds oldalára fog mutatni.?????????
  • milyen speed?
  • nincs is speed már 2023 december 13 tól.
nem tudom ki csinálta ezt a speed plecsnit, de úgy néz ki mint valami gyászjelentés, az 1-est csak egy arcképre kéne kicserélni
 

Zippo

Member
A reakció pontszáma
16
nem tudom ki csinálta ezt a speed plecsnit, de úgy néz ki mint valami gyászjelentés, az 1-est csak egy arcképre kéne kicserélni
supportól kérdezd ki csinálta.de amúgy gyászoljuk a magyar speedet ja ja.
ami meg arcképre cserét illeti , remélem nem engem akarsz temetni. xd mert rossz hirem van akkor, nem szándékozom meghalni.
 
Fent