Ismertető 8.339-es Frissítési csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
8.339 verziófrissítés


Kedves Játékosaink,

A 8.339-es verziófrissítés December 12.-én kerül kiadásra. Ezzel a frissítéssel a következő változások lépnek érvénybe:

Fejlesztések

  • Közösségi javaslat: A speed kör mesterei, a speed kör győztes klánhoz tartozó játékosok most egy eredményt fognak kapni ami azt fogja tartalmazni, hogy hány speed kört nyertek. (Pontosítva: Egy olyan eredmény kerül az eredmények közé számlálóval, ami a top helyezésű klánoknak fog jutalmat adni, nem mindig a győzelmi feltételnek megfelelően.)
  • Közösségi javaslat: Most már személyre szabhatod a bejövő támogatások és támadások címkéit:
    • elküldött egység típusa
    • a támadás elküldésének időpontja
    • időtartama
    • távolság a mezőkön
    • származási falu
    • érkezés ideje
    • játékos neve
    • visszatérési idő
    • rendeltetési hely

Várjuk visszajelzéseiteket hozzászólásban.

Üdvözlettel:
A Klánháború Csapata
 
A reakció pontszáma
46
@NovaLee
Ezek nagyon jó dolgok, köszönjük szépen!

Nekem továbbra is egy fontos fejlesztési ötletem lenne:
* PC-n is legyen pop-up menüben olyan falu kiválasztási gomb, amire ha rá nyomok, akkor ott maradok a térképen, és nem ugrál be a faluba.
(Azért "is", mert telefonon réges-rég van már ilyen opció, és nagyon-nagyon hasznos!)

Szerk.: Sőt! A pop-up menü legyen személyre szabható. Akár fix parancsok közül is választhatnánk, de még jobb lenne ha a Gyorsgombokhoz hasonlóan teljesen egyedi parancsokat is betehetnénk. Erre a beállításokban lehetne egy új fül.


Köszönöm Szépen, ha továbbítod a játékkészítőknek az ötletet! :)
 
Utoljára szerkesztve:

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
286
Nem tudom van-e hivatalos fórumposzt, de nem úgy működik a spoiler gomb kh-n, ahogy kellene neki. A teljesen üres spoileren kívül soha nem fejti ki a hatását.
 
Fent