8.277 Frissítési csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Frissítés 8.277


Kedves Játékosaink,

Március 15-én frissítjük a játékot a 8.277 verzióval, amely a következő változásokat és újításokat tartalmazza.

Steam

  • Úgy döntöttünk, hogy nem engedünk meg két játék ülést bejelentkezés egyidejűleg a Steam verzió és az egyidejűleg futó böngészőverzió között.
Tárgyak

  • Mivel a legutóbbi nemzetközi, fuvarmentes fosztogatás mentes világunkon eléggé visszavágtak a játékosaink bizonyos tárgyak miatt, úgy döntöttünk, hogy a jövőben minden előny megszűnik a fiókból, amikor egy játékos újraindítja a fiókját.
Klán Fórum

  • A Klánfórum új bejegyzései mostantól az oldal frissítése nélkül jelennek meg.
  • Mostantól minden témát külön-külön elnémíthatjuk és feloldhatjuk a némítást.
  • Mostantól megjelölhetsz más játékosokat a klánfórumokon, és értesítést kaphatsz, ha megemlítenek. A jobb alsó sarokban megjelenő in-line értesítéseket is kikapcsolhatod a Fórum beállításaiban.
  • A Klánfórum mobilböngészős verziójában a témalista most bezárható anélkül, hogy először frissíteni kellene.
  • Most már kiválaszthatod, hogy hány választ jelenjen meg egyszerre a Klánfórumban. Ennek alapértelmezett értéke 20 lesz.
Szövetséges idő

  • Jelenleg az Szövetséges Support rendszer teljes napokra kerekíti az értékét, ami olyan helyzetekhez vezetett, hogy 0,6 napos szövetségben való tartózkodás után is lehet támogatást küldeni, holott a határ hivatalosan „1 nap”. Az új változás mostantól lehetővé teszi a pontos idő követését, és csak a törzshöz való csatlakozást követő napok pontos elküldését teszi lehetővé.
Hibajavítások


Klánfórum

  • A játékos neve alatti link a fórumon a témát indító személy profiljára vezetett, nem a témára válaszolóéra. Ez most javítva.
Zászlók

  • Mivel nagy volt a zűrzavar azokkal a világokkal kapcsolatban, ahol a zászlók le vannak tiltva, most egy kis információs mezőt adtunk a jelentéshez, amely így szól: "A zászlók le vannak tiltva ezen a világon. Használhatod ezt a zászlót aktív zászlókkal rendelkező világokon."
Visszajelzés


A visszajelzéseket és a javaslatokat továbbra is várjuk a hozzászólásban.

A Klánháború Csapata
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1552411

Vendég
Tedd ki a profilodra mint Rage máskülönben ne ér semmit!
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Van egy kis időm, bepótolom már a patchlog elmaradásaimat... gondoltam én. De vagy korán van még vagy én vagyok hülye de hogy nem értem az is biztos...
Steam

  • Úgy döntöttünk, hogy nem engedünk meg két játék ülést a Steam verzió és az egyidejűleg futó böngészőverzió között.
Hogy mit?
Tárgyak

  • Mivel a legutóbbi nemzetközi, fuvarmentes világunkon eléggé visszavágtak a játékosaink bizonyos tárgyak miatt, úgy döntöttünk, hogy a jövőben minden előny megszűnik a fiókból, amikor egy játékos újraindítja a fiókját.
Hogy milyen mentes? A glutén, laktóz stb esetleg oké de mi az a fuvar? Nem visztek át Dongabihoz vagy mi?

Zászlók

  • Mivel nagy volt a zűrzavar azokkal a világokkal kapcsolatban, ahol a zászlók le vannak tiltva, most egy kis információs mezőt adtunk a jelentéshez, amely így szól: "A zászlók le vannak tiltva ezen a világon. Használhatod ezt a zászlót aktív zászlókkal rendelkező világokon."
Visszajelzés


A visszajelzéseket és a javaslatokat továbbra is várjuk a hozzászólásban.

A Klánháború Csapata
Javaslom a továbbiakban a patchnote-hoz is információs mezőket csatolni, hátha érthetőbbé válnak.
 

DeletedUser21167

Vendég
Szerintem Nova nagyon sok mindent csinál egyedül, és rengeteg az ilyen fogyatékos, akik mindenbe belekötnek.
Egyesével is, napi szinten többször.

Ráadásul Supportnek is csak hülyék jelentkeznek, így azokkal is csak a baj van.
Ezek is mind, külön foglalkozást igényelnek a részéről.

Ha ez nem lenne elég, még igyekszik is a kedvünkben járni, és az angol információt lefordítja magyarra, aztán magyarról fogyatékos magyarra.
Mindezt csak azért, hogy kellemesen érezhesse magát csökkent értelmű többség.

Köszönjük szépen! :Do_O
 
Fent