8.210 Frissítési csomag

Deleted User - 1524758

Vendég
hol van a klasszikus térkép?! az új 1 trash nem több.. nem is értem miért vették ki hogy lehessen választani... a régi egyszerű és jó volt..
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.724
Az a lényeg, ők biztosak benne, hogy nekünk tetszik. Gondolom majd itt is kijön ennek a levélnek a fordítása.


Dear players,

As you may have noticed, the graphics of our ingame map have been completely updated! This is not only great news for new and mobile players, also Tribal Wars veterans will be especially happy: The new map graphics are based on our classic Tribal Wars world map, but with carefully redrawn and re-rendered graphics!

Please note that the option to switch map graphics will be removed due to this change, but we are sure you will like the new graphics as much as we do!

You can find more information about this change in our changelog.

Have fun and keep conquering!
Your Tribal Wars Team
 

Nyaú

New Member
A reakció pontszáma
0
Hál istennek eddig telefonra még nem frissült ez a kakikupac. Mondjuk tényleg jó lenne, ha megadnák az esélyt arra, hogy a játékos döntse el melyik térképnézetet szeretné. Gondolom van akinek az előző tetszett nem a klasszikus, vagy ez.
 

Eternal Cursed

New Member
A reakció pontszáma
18
Na ez most már nekem is kivetni valót hagy maga után. Azt hiszi az ember hogy fejlődünk, várjuk hogy talán egyszer itt is valami szebb jön majd, animált térkép,- faluk,- támadások, - jelentések vagy bármi ami egy kicsit feljettebb külsőt ad a játéknak(mert azért nem kevés ilyen online játék van már), erre olvasom hogy "frissítés... Térkép...", na mondom akkor végre valami új, erre beraktok egy kőkori undormányt fixre, frissítésnek nevezve. Hát az agyam eldobom...:mad: legalább lehetne a másik kinézetet is választani.
 

Deleted User - 1470171

Vendég
A KingsAge jatekra emlekeztet,ott nezett ki hasonloan a terkep. :D
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
A játék térképgrafikája teljesen át fog alakulni. Az új térképgrafika a klasszikus Klánháború világtérképén alapszik - igen, a legelsőn -, de gondosan ábrázolt és újratervezett grafikákkal!


"Gondosan" mi... :rolleyes:
 

Eternal Cursed

New Member
A reakció pontszáma
18
A játék térképgrafikája teljesen át fog alakulni. Az új térképgrafika a klasszikus Klánháború világtérképén alapszik - igen, a legelsőn -, de gondosan ábrázolt és újratervezett grafikákkal!



A Klánháború Csapata


Akkor mi lenne hogy ha akkor kényszerítenének rá minket erre a grafikára amikor már el is készült és azt használhatnánk? Eddig is megvolt a lehetőség hogy ezt a nézetet használjuk, de szándékosan nem tettük. Egy új ami HA jó érdekelne engem is, de addig ne kelljen már ezt a "barnacsokit" nézegetni :S
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Én már nem khzok, de követelem vissza a klasszikus térkép nézetet! Így elmegy a kedvem attól, hogy a térképre kattintsak, akkor meg honnan tudjam, hogy hány pontosak a faluim?!?!?!?!
 

Hopega100

New Member
A reakció pontszáma
0
Nem tudok ki felelős ezért a borzalmas térképpért, de ha azért nem maradt meg a klasszikus opció mert ez egy "remekmű" lett lehet át kéne gondolni a további grafikus munkákat másra kéne bízni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Akiknek tetszik.. :D
Eléggé olyan, mintha el lenne homályosodva az egész térkép, eléggé átláthatatlan lesz így.
Értem itt ezt úgy, hogy valszeg az inno elrontotta az árnyékolást, vagy a franc tudja, de olyan gánya munkát végzett a modellezés során, hogy hányingert kapok a térképtől...
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Nekem az előző volt átláthatatlan gagyi, de nem zavart, mert azonnal a klasszikusra váltottam. Ez sem zavar, csak teljesen feleslegesnek tartom, hogy olyan piciben berajzolgassák az épületeket. Nem ad semmi új információt, meg szép se lesz tőle. Értem én, hogy melót kellett adni a fejlesztőknek, de korrekt lenne, ha mindenki választhatna a felületek közt.
Ám sok reményt nem látok, mert anno behozták az ocsmány barna csíkot is a lap tetején, s igérték, hogy lesz majd grafikus csomag, amivel a régi nézetet vissza lehet állítani, aztán nem történt semmi.
 

scourge

Member
A reakció pontszáma
17
Adjatok vissza az elozo terkepet!!
Megertem hogy unatkoztok de ez a rankkenyszeritett fos ez undoritoan ronda.
Olyan mintha a nagyapam szetrohadt gorejat nezegetnem.
Se szine,se kinezetje....
 
Fent