8.20 Frissítési csomag

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A 8.20 frissítési csomag bevezetésének időpontja: 2014-03-18, napközben. A frissítés alatt pár perces leállás tapasztalható.


A 8.20-as frissítési csomag célja, hogy új, izgalmas fejlesztéseket tegyünk még hasznosabbá számotokra.

A 8.20-as frissítési csomaghoz, ugyanúgy, mint ahogy a 8.19-es csomaghoz, készítettünk egy videót, magyar felirattal, amiben ismertetjük a legfontosabb frissítéseket. A videót itt tudjátok megnézni: here.



Versenyek
- A jutalmakat most már minden, feltüntetett kategóriában kiosztjuk: világ, nemzeti szerverek, világ-összesített nyertesek.
- Képesek lesztek nyomon követni, hogy mennyire járultatok hozzá csapatotok teljesítményéhez, és ezt össze tudjátok hasonlítani más eredményekkel.

A következő verseny nemsokára elindul!


Piac
- A piachoz hozzáadtunk egy grafikont, amit megmutatja az aktuális ár-trendeket a piacon, hogy sikeres ajánlatokat tudjatok kitenni. A grafikon megmutatja, hogy a kiválasztott nyersanyagra vonatkozó adatokat fogja megmutatni. A teljes felület március 25-től lesz elérhető.


8.20market2.png

- Néhány kisebb változtatást is bevezetünk az egyszerűbb használatért.

Prémium fiók
- A lakatolt falvak a profilon is láthatóak lesznek.


8.20claim.png

- Azok a bejövő támadások amelyeket átneveztek, és a név egységnevet tartalmaz, a könnyebb vizuáis áttekintés érdekében megkapják a használt egység ikonjelét.

Szimulátor
- Ha az első szimulációban nem sikerül a teljes védelmet legyőzni, akkor a szimulátor kiszámolja, mennyi támadó egysgére lenne szükség.


8.20sim.png

- Új választási lehetőség: fal támadása katapultokkal.

Egyéb módosítások
- A Rangsorhoz egy új felület került hozzáadásra, amely megmutatja a világ korát, és a vezető klán területfoglalásának értékét %-os arányban. (Azokon a világokon, ahol területi dominancia a végjáték típusa)


8.20dominance.png

- A minitérkép a teljes vallási hatósugarat mutatni fogja.

8.20church.png

- A folyamatban lévő építkezéseknél hozzáadásra kerül egy folyamatjelző sáv. Meg fogja mutatni, hogy a folyamat hol tart, és ez hogy változna a különböző prémium- és ajándékcsomagok használatával. Az építésre és fejlesztésre vonatkozó csomagok szintén érintik az épületeket, ezért kerülnek itt bemutatásra.

8.20build.png

- Egyszerűsített és javított az elérhetősége az Eredményeknek: a más világokon szerzett eredmények is láthatóak, a következő felirattal: "Az eredményt ezen a világon érte el a játékos: X".
- Ha blokkoltad a meghívó e-mailek fogadását, mostantól lehetőséged lesz ismét aktiválni.
- A meghívott játékosokért járó jutalom prémium fiók mostantól a leltárban mint új elem kerül bevezetésre, ahelyett, hogy aktiválnánk a fiókot.
- Az áttekintésből eltávolítottuk a "csoport szerkesztés" linket; a szerkesztés a felső menüsorból lesz elérhető.
- Egyéb szöveges és megjelenítési fejlesztések
- Hibajavítások
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1079264

Vendég
SOS segítsetek! Hol van a kombinált és termelési nézetben a csoportosítás lehetősége? Csak a Csoportok nézetben látom, ahol eddig nem volt, s nincs is rá szükség! Így nem tudom a full támadóim egy csoportba tenni, azt csak a Kombinált nézetben lehetne :(
 

DeletedUser

Vendég
Szia
bemész a csoportok közé, sorbarakatod a tanya szerint és máris látod mely falvaid vannak fullba tele (persze ehhez kell hogy eleve legyen egy csoportod, amelybe a támadófalvaid benne vannak). És akkor tudsz új csoportot csinálni.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Szia
bemész a csoportok közé, sorbarakatod a tanya szerint és máris látod mely falvaid vannak fullba tele (persze ehhez kell hogy eleve legyen egy csoportod, amelybe a támadófalvaid benne vannak). És akkor tudsz új csoportot csinálni.

Szia!

Ez csak arra jó, hogy a Full csoportot frissítsem, amiből az érmét verethetem, de én a Full Támadó csoportot kérdeztem. Attól hogy tele a tanya, még lehet, hogy 5 nap múlva lesz kész támadó. Hogy az egységek valóban kész vannak, azt a kombinált nézetben lehetett csak csoportba sorolni.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Szintén ez nekem is problémám és a másik dolog amihez ez jó lenne a nemes csoporthoz pédául mivel csak aval lehet pontosan gyorsan és egyszerün megcsinálni ezt mivel igy látod hol van nemes és igy közben szerkesztheted a csoportjaidat!

Remélem beiktatjátok újra ezt előre is köszönöm:)
 

DeletedUser

Vendég
Egyéb módosítások
- A Rangsorhoz egy új felület került hozzáadásra, amely megmutatja a világ korát, és a vezető klán területfoglalásának értékét %-os arányban. (Azokon a világokon, ahol területi dominancia a végjáték típusa)

Ezt hol lehet megtalálni?


Javaslat:
Kár, hogy nem lehet egyszerre több csoportot kiválasztani,
most csak egyetlen csoportot lehet vagy az összeset.

Ha lehetne egyzserre akár többet is kijelölni, szerintem hasznos lenne, mind támadásoknál, védő küldéseknél, nyersikiegyenlítésnél, sőt még farmolásnál is.

Saját problémámból kindulva főként de....sok fiókban voltam már helyettes, mindenki másképp próbálja megoldani azt a dolgot, hogy kontinensekként is és védő - támadó - egyéb módon is szét tudja választani csoportokra a falvait.

Ebből érdekes dolgok sülnek ki, láttam olyat akinek vagy 50 csoport volt létrehozva pl:

K51 támadó
K51 védő
K51 kém
K51 katapult
K51 nehézló
K51 csak építés

K52 ...u.a mint előző
...u.a mint előző
...u.a mint előző
...u.a mint előző

K128 ...u.a mint előző
.
.
.

stb. és így tovább millió csoport.


Ha azt meg lehetne oldani, hogy egyszerre több csoportot is ki lehetne jelölni, akkor nem lenne szükség ennyi csoport létrehozására.

A falvakat besorolnánk kontinens és típus szerint, majd a csoportoknál amolyan szűrés szerűen lehetne előhívni az éppen kívánt falvakat.
Gyakorlatilag az lenne jó, ha hasonló lenne a csoportok szűrése ahhoz, ahogy a besorolás is megtörténik, azaz be lehetne pipálni egyszerre akár több tulajdonságot is.

PL:
K52 konti
k53 konti -> pipa
támadó -> pipa
védő
katapult
kém

csak azok a falvak jelennének meg, amelyek ezeknek a feltételeknek megfelelnek, azaz k53-on lévő támadók.

Na ez jó zagyva lett, este lehet majd kifejtem érthetőbben, de most sietek.
 

DeletedUser7974

Vendég
Nagy dolog a zöld vonal a fejlesztéseknél... Semmi haszna! Semmi haszna a támadásoknál betett prémiumos csomag támadásait! És semmire nem jó a piac forgalma grafikon!
Ha ezért pénzt kaptál, az szomorú!
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Megnéztem a videót. Nincs magyar szöveg, ahogy reklámozzátok. Másrészt abban sem találtam választ a kérdésemre, hogy miért vették el a csoportbarendezés lehetőségét a különböző nézetekből. :(
 
Fent