8.199 Frissítési csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
8.199 Frissítés

Kedves Játékosaink,

Február 18-án frissítjük a játékot az 8.199 verzióra, amely a következő változásokat és újításokat tartalmazza.


Változások és Fejlesztések


Templom hatósugár
Mielőtt elkezded a templom felépítését, a térképen ellenőrizheted ennek hatósugarát amennyiben van aktívált prémium fiókod.
Ha templomos világon játszol, a jobb oldali menüből aktiválhatod ezt (egy új jelölőnégyzetet fogsz ott találni). Az aktiválás után más-más jelölőnégyzetet választhatsz külön mindegyik templom szintnek és ellenőrizheted a hatósugarát is.
Amikor aktív, minden falura rákattinthatsz (saját, barbár vagy más játékosok falvaira) hogy lásd a lehetséges hatósugarát.
Mindegyik hatósugár (kicsi, közepes, nagy) más színnel lesz bejelölve a térképen.


Viasszajelzés

A visszajelzéseket és a javaslatokat továbbra is várjuk a hozzászólásban.

A Klánháború Csapata
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Elnézést szeretnék kérni mivel nagy késéssel lett bejelentve a frissítés, ezentúl igyekezni fogunk jóval korábban bejelenteni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
sztem egyszerűbb, ha a szöveget bemásoljátok a google translate-be, érthetőbb lesz :D
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
A frissítésekről szóló ismeretető elsősorban a játékban bevezetett új funkciók bemutatását szolgálja és annak minél pontosabb leírását, melyet nyers, sokszor érthetetlen szövegből tesszük. A szűk határidő miatt nincs időnk műfordításra, ellenben finomítjuk a szövegeket, amint lehetőségünk van.

Türelmedet köszönjük!
 

Deleted User - 1530803

Vendég
A frissítésekről szóló ismeretető elsősorban a játékban bevezetett új funkciók bemutatását szolgálja és annak minél pontosabb leírását, melyet nyers, sokszor érthetetlen szövegből tesszük. A szűk határidő miatt nincs időnk műfordításra, ellenben finomítjuk a szövegeket, amint lehetőségünk van.

Türelmedet köszönjük!
Te(ti) mirol beszélsz? Egy héttel előre leirtam ezt a frissítést. Talán most már megertitek hogy az ember miért olyan hangnemben ír felétek amilyenben és miért van egyeseknek (nekem) hányingere...
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Nálunk a frissítés nem 17-én, ahogyan te írtad, hanem 18-án érkezett de az igaz, hogy néhány szerver 17-én kapta meg a frissítést. Ettől függetlenül igazad van, volt bőven időnk ezt lefordítani meg bejelenteni, én késtem vele személyes problémák miatt. Bogyónak igaza van, ha én nem érek rá ezzel foglalkozni és későn adom át nekik akkor nekik nagyon kevés idejük lesz arra, hogy átrágják alaposan.
Még egyszer elnézést kérek a késés miatt és igyekezni fogok időben átvenni és bejelenteni ezentúl.
 
Fent