8.192 Frissítési csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
8.192 Frissítés

Kedves Játékosaink,

Az új verzió november 26-án érkezik a szerverünkre és a következő változásokat és újításokat tartalmazza.


Változások és fejlesztések



Klán áttekintés
Egy korábbi időpontban bejelentettük ezen új funkciót és begyűjtöttük a visszajelzéseiteket. Örülünk annak, hogy a visszajelzések többsége pozitív volt. Az új klán áttekintés funkció segíteni fog a kis és a nagy klánoknak is abban, hogy jobban megismerjék a klán aktuális helyzetét. Ezzel az újdonsággal a célunk az volt, hogy minden klánnak, különösen az alapítóknak és az alvezéreknek megadjunk minden információt, amelyre szükségük van a stratégiák és a klán feladatainak megfelelő felállításához. Ehhez létrehoztunk egy klán áttekintő gyors képernyőt, amit elérhetünk úgyis, ha nem hagyjuk el a városunkat.

Ha a klánon belül engedélyezik ezt a funkciót a játékosok, akkor a klánvezér (alapító és alvezér) minden olyan adatot láthat az érintett fiókról, amely hasznos lehet számukra. Ezen kívül, a vezetőknek lehetnek még olyan jogosultságai, hogy hozzáadjanak az érintett játékoshoz egy jegyzetet, amellyel a saját feladatait könnyíti meg. A fiókba történő bejelentkezés csak a állapotok felzárkózása érdekében már nem jelent problémát, mivel a bejelentkezési hitelesítő adatokat biztonságosan meg lehet őrizni, és a továbbiakban elkerülhető a helyettesítéssel való visszaélés.

Fontos, hogy minden klántag maga dönti el azt, hogy mit engednek megosztani a klánnal. Ilyen például: 1. a prémiumpont; 2. az épületek szintje; 3. az erősítések; 4. a bejövő támadások; 5. az aktuális kimenő/bejövő egyéb parancsok láthatóságát a játékos külön-külön kell engedélyezze a klán számára! Tehát ezek a funkciók ki és be kapcsolhatóak.

Változások és fejlesztések:

Az egység fejlesztések áttekintés
e.

Most már szűrhetjük az egységeket csoportokra bontva, az alábbiak szerint: Minden egység, Saját egység és Egyéb.

A klán áttekintése:

A klán áttekintésével új eseményeket fogunk hozzáadni a játékhoz. A fenti funkció bevezetésével a klánok új fület fognak kapni, amely megmutatja a klántagok csapatait, épület szintjeit és minden parancsait az alapítóknak és vezéreknek egyaránt. A vezetői pozíciót nem betöltő játékosok csupán csak a pontokat, a falu növekvő tendenciáját, a globális rangot, falvak számát, prémium funkciókat és különféle csoportokat láthatnak majd az áttekintésben. Ezekkel az újításokkal a vezetők könnyebben ellenőrizhetik a tagjaik fejlődését anélkül, hogy fiók-helyettesítés formájában bejelentkezzenek a játékoshoz.

A klán tagjai Az alapító és az alvezér az összes játékosnál láthatja:
  1. Az egységek számát minden faluban
  2. A mozgó, álló és védekezésben lévő egységeket
  3. Az aktív parancsokat (pl farm)
  4. A bejövő támadásokat
Az alapító vagy alvezéri jogot nem betöltő játékosok láthatják:
  1. A beérkező támadásokat
A klán tagjai számára látható épületek:

Az alapító és alvezér láthatja a falu minden jelenleg futó építését, illetve az épületek szintjét.

Klántag támogatása Az alapítók és alvezérek láthatják a támogatásban lévő egységeket, amely megmutatja, hogy:
  1. A jelenlegi faluban mennyi egység állomásozik (saját és támogató egységek)
  2. A faluba beérkező egységeket (Figyelem, ha nem klántagtól jön a védelem, azt nem látja a jogosultsággal rendelkező személy!)
  3. Minden visszavont parancsot
  4. Az adott játékoshoz beérkező összes támadást

Helyettesítő jogok fejlesztése

  • A fiók helyettesítés képernyőhöz egy opt-out opciót adtunk hozzá, hogy visszahívni vagy elküldeni lehessen a a támogatást.
Hibajavítások

  • Frissítettük a szabályok gomb leírását, a játék képernyőjével való összhang érdekében.

Visszajelzés

A visszajelzéseket és a javaslatokat továbbra is várjuk a hozzászólásban.

A Klánháború Csapat
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Előző frissítésben “megújult” üdvözlő képernyő mikor kerül javításra?

Ha a figyelmünket szeretted volna tesztelni, akkor jelentem, a 3. mondat fordítása nem teljesen korrekt :D sőt, kicsit ismétlés szagú.. :D
Az összes többiért jár a keksz.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Előző frissítésben “megújult” üdvözlő képernyő mikor kerül javításra?

Ha a figyelmünket szeretted volna tesztelni, akkor jelentem, a 3. mondat fordítása nem teljesen korrekt :D sőt, kicsit ismétlés szagú.. :D
Az összes többiért jár a keksz.

Igen, tudjuk, köszönjük az észrevételt. Amint elérjük NovaLee-t, módosítva lesznek a hibák.

A kérdésedre pedig én személy szerint nem tudok válaszolni :D
So, így vagy úgy, de várnunk kell :p
 

DeletedUser19902

Vendég
Nekem annyi kérdésem lenne ehhez:
"Fontos, hogy minden klántag maga dönti el azt, hogy mit engednek megosztani a klánnal. Ilyen például: 1. a prémiumpont; 2. az épületek szintje; 3. az erősítések; 4. a bejövő támadások; 5. az aktuális kimenő/bejövő egyéb parancsok láthatóságát a játékos külön-külön kell engedélyezze a klán számára! Tehát ezek a funkciók ki és be kapcsolhatóak."

Hogy ezt fiók-helyettes is tudja akár engedélyezni? :)
Illetve még annyi, hogy úgy lehet majd engedélyezni, mint a PP funkciókat a klán tagok számára, vagy pedig lehet a klán vezetőségi tagoknál, személyekre lebontva is megosztani? :D
(Tehát úgy értem, hogy van vezetőségi tagnál mondjuk, aaa, bbb, ccc, és hogy mondjuk a vezetőségi tagok közül, csak aaa láthassa)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Nekem annyi kérdésem lenne ehhez:
"Fontos, hogy minden klántag maga dönti el azt, hogy mit engednek megosztani a klánnal. Ilyen például: 1. a prémiumpont; 2. az épületek szintje; 3. az erősítések; 4. a bejövő támadások; 5. az aktuális kimenő/bejövő egyéb parancsok láthatóságát a játékos külön-külön kell engedélyezze a klán számára! Tehát ezek a funkciók ki és be kapcsolhatóak."

Hogy ezt fiók-helyettes is tudja akár engedélyezni? :)
Illetve még annyi, hogy úgy lehet majd engedélyezni, mint a PP funkciókat a klán tagok számára, vagy pedig lehet a klán vezetőségi tagoknál, személyekre lebontva is megosztani? :D
(Tehát úgy értem, hogy van vezetőségi tagnál mondjuk, aaa, bbb, ccc, és hogy mondjuk a vezetőségi tagok közül, csak aaa láthassa)

Igen, tudja, és lehet valami bug van benne, de nemzetközin én csak alapítóként látok mindent, alvezérként már jön pár permission denied, és asszem csak a bejövőketkimenőket látja.
 

DeletedUser19902

Vendég
hmm, mondjuk nem bánom, ha csak az alapító láthatja ezeket, mivel nem biztos, hogy midegyik arisztokrata megbízható :D
 

DeletedUser19902

Vendég
Már találtam elírási hibákat a legújjabb frissítésben: "n beállítsátok"
Illetve még egy hiba észlelve, hogy az Általános beállításoknál is megtalálható ez:
Prémium szolgáltatások megosztása: Engedélyezd klántársaidnak hogy lássák, milyen prémium funkcióid aktívak.
valamelyiket le kellene szedni majd, és gyanítom, hogy a felső lesz az, mert az nem működik :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Már találtam elírási hibákat a legújjabb frissítésben: "n beállítsátok"
Illetve még egy hiba észlelve, hogy az Általános beállításoknál is megtalálható ez:
Prémium szolgáltatások megosztása:Engedélyezd klántársaidnak hogy lássák, milyen prémium funkcióid aktívak.
valamelyiket le kellene szedni majd, és gyanítom, hogy a felső lesz az, mert az nem működik :D

Prémium funkciók megosztása eddig is volt.
 

DeletedUser19902

Vendég
volt, tudom, csak most 2-szer lehet beállítani ugyan azt :D
vagyis lehetne, mert az Általános beállítások menüpont alatti nem működik, a Klán beállítások alatti, igen! :D
(Erre akartam kitérni) :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Eszembe jutott még egy frissítés, ami kicsit felhasználóbarátabbá tenné az egészet. Ha pl bemegyek a troops menübe, és kiválasztom pistike15-öt, akkor ha ő a többit is megosztotta, akkor ha ki van választva, és átváltok mondjuk a buildings menübe, lássam egyből pistike15 épületeit, ne kelljen újra kikeresni és kiválasztani. S ugyanez mindegyiknél, ha meg van osztva, ha nincs, akkor jöhetne a mostani verzió.
 

DeletedUser19902

Vendég
Eszembe jutott még egy frissítés, ami kicsit felhasználóbarátabbá tenné az egészet. Ha pl bemegyek a troops menübe, és kiválasztom pistike15-öt, akkor ha ő a többit is megosztotta, akkor ha ki van választva, és átváltok mondjuk a buildings menübe, lássam egyből pistike15 épületeit, ne kelljen újra kikeresni és kiválasztani. S ugyanez mindegyiknél, ha meg van osztva, ha nincs, akkor jöhetne a mostani verzió.
támogatom! :D
 

DeletedUser19902

Vendég
Btw az is egy bug, hogy leírás szerint alvezér is láthat mindent, holott csak alapítóival engedi.
asszem, mintha valaki írta volna egyszer valahova, csak nem találtam meg, hogy nemzetközin sem működik jól, de amúgy nem is bánom, hogy nem látják arisztokrata joggal, ne is lássák :D

vagy úgy kellene megcsinálni, hogy az alapítók mindenféleképpen lássák, és a tagok amikor engedélyezik, a klán vezérek számára a megosztást, akkor csak az alvezéreknek engedélyezik, de az alapítók, akkor is lássák ezeket, ha nincs megosztva :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Eszembe jutott még egy frissítés, ami kicsit felhasználóbarátabbá tenné az egészet. Ha pl bemegyek a troops menübe, és kiválasztom pistike15-öt, akkor ha ő a többit is megosztotta, akkor ha ki van választva, és átváltok mondjuk a buildings menübe, lássam egyből pistike15 épületeit, ne kelljen újra kikeresni és kiválasztani. S ugyanez mindegyiknél, ha meg van osztva, ha nincs, akkor jöhetne a mostani verzió.

Nekem olyan újítás jutott eszembe, hogy a Say Hi nevű tagoktól külsőn elvennénk a lájkjaik számát, szerintem ezt mindenki imádná
 
Fent